[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
Collapse
X
-
Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
Täitsa ******, üle pika aja miskit deepi , chillin SB'l KK'ga miski 420k stackiga, 200k shoveb, 280k reshoveb, WOOOHOOOOO, esimesel KJ, teisel AA, FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU , next hand sama yroodi vastu 77 vs JJ ja out, tra mis luckerid
5k BB hetkel läxin 2.1k'ga Auto all in Blindilt kui miski 70 oli left ja 2 lauda järgi olin 3 out of 18, nice Muinasjutu story oli tulemas

See Hot 44 on mulle veel kõvasti EV'd võlgu ka, mingi 30 korda äkki mängind ja väga cashe vist polegi
Comment
-
Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
Sedasi lõppesid mul vist pooled SCOOP Middle eventid :)
Käib vist kogumine ühe suure paugu jaoks taas
Grabbed by Holdem Manager
NL Holdem $200(BB) Poker Stars
SB ($10,409)
BB ($7,914)
UTG ($24,890)
UTG+1 ($12,955)
UTG+2 ($45,680)
MP1 ($15,843)
MP2 ($35,165)
Hero ($8,503)
BTN ($32,342)
Dealt to Hero A
A
fold, fold, fold, MP1 raises to $420, MP2 calls $420, Hero raises to $1,400, fold, fold, fold, MP1 raises to $3,155, fold, Hero raises to $8,478 (AI), MP1 calls $5,323
FLOP ($17,901) K
5
T
TURN ($17,901) K
5
T
7
RIVER ($17,901) K
5
T
7
7
MP1 shows K
K
(Pre 19%, Flop 89.8%, Turn 95.5%)
Hero shows A
A
(Pre 81%, Flop 10.2%, Turn 4.5%)
MP1 wins $17,901
Comment
-
Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
Heh, Kinda cool , aga ei tea, kas olen valmis oma hinge ja saladusi müüma :)Hello -
My name is Mikey Stotz and I work at Run It Once. One of my tasks at the site is to locate players that I think would make a good addition to our coaching roster. If you have any interest in the opportunity, I would be happy to discuss the details with you and answer any questions that you have.
Esimese asjana peaks tegema demo video ja 3 inimest vaatavad selle üle, üks neist on Mr Galfond himself. Krt, seda meest veel vaja targemaks teha?
Last edited by RudiTurbo; 30.06.15, 16:12.
Comment
-
-
Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
Tundub ahvatlev pakkumine või võimalus max sellest võtta Sulle eelkõike kui pokkerimängijana.nullpluss ev kindlasti.Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitustHeh, Kinda cool , aga ei tea, kas olen valmis oma hinge ja saladusi müüma :)
Esimese asjana peaks tegema demo video ja 3 inimest vaatavad selle üle, üks neist on Mr Galfond himself. Krt, seda meest veel vaja targemaks teha?
Kui video teed siis kas meile ka näitad? :)
Comment
-
-
Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
No sul neid pokkerisõpru ikka on.Äkki tead ise või mõni sõber teab viimast FR videode tegijat xxxcoinflipxxx
Uuri tema käest kuidas mängule mõjus-tasus.
Aga ise vaataks küll suurima huviga.
Edit.Päris võõrana küsides saad kindlasti kallutatud infi.Last edited by ropka11; 01.07.15, 09:35.
Comment
-
Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
20k tegelase hulgast nii kaugele jõuda on erutav ikkaAlgselt postitas Owner85 Vaata postitustFreerolli pärast ära küll nüüd endast välja mine :)
Comment
Comment