[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2896
    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Ei oleks pmst väga millegi peale foldinud, sest oli tunne, et saan Ta sellist liini any twoga tegema ning oli late pos väga laialt avanud ning olin Talle juba paar potti pinda ka käinud. Oligi plaan, et kukub riveris üxkõik mida reppima ning arvab, et minu käsi on suht weakish ning saab mult tihti foldi. Sellessuhtes on sitasti et kui Tal juhtub käsi olema, siis maxan kinni sellise liiniga, aga samas häid käsi raske saada ning Btn vs SB TPTK vastu suht cooler nagunii, kui Tal parem :D
    Last edited by RudiTurbo; 04.07.14, 18:37.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #2897
      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

      lol fu, mis mõnitus

      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $50,000(BB) Poker Stars
      SB ($313,399)
      BB ($3094,594)
      UTG ($1003,208)
      UTG+1 ($867,407)
      UTG+2 ($408,446)
      Hero ($79,789)
      BTN ($332,157)

      Dealt to Hero 8 8

      fold, fold, fold, Hero raises to $73,539 (AI), fold, fold, BB calls $23,539

      FLOP ($215,828) 2 A 3

      TURN ($215,828) 2 A 3 9

      RIVER ($215,828) 2 A 3 9 3

      BB shows 8 3
      (Pre 7%, Flop 9.4%, Turn 4.5%)

      Hero shows 8 8
      (Pre 93%, Flop 90.6%, Turn 95.5%)

      BB wins $215,828

      Taaskord siis Hotter 55, ning taaskord olin 64 left võimas chipleader, kahe viimase laua kaardijooks jäi väga mõruks ning FT algul sain sisse aint kaks korda sama käe vastu splittides ja polnudki väga ühtegi spotti ning pidin peaaegu välja blindima, selle käega comeback ning veel miski spot leida olex kolmanda koha peale juba väga kerge old mängida, sest ülejäänud väixemad stackid ka nii nitised olnud ja megachipleader minu jaoks reshovemiseks heas posis.

      Lohutuseks 2.5k$ seekord siis seitsmenda koha eest
      Last edited by RudiTurbo; 14.07.14, 00:09.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #2898
        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

        OEH


        99 vs AK 6.2 mill flippament

        Eelmine kord, kui HU jõudsin, oli samuti Micro Millionsi ME päev, naljatasin täna mitmele sõbrale, et yoyo, NO PEAAEGU ei olnudki nali ! :) Olin taas kuskil 400 left alates enamuse ajast top50 stack ning lõpuks hoidsin päris ilusti stacki lightshovedega, aga nutsesi enam üldse ei näinud ja lõpux sai see nuts ka saatuslikuks.

        Väga pettunud ei olegi, vaid hoopis suht rahul, sest see kuu ka üx 55$ Turbo 7's koht ning 215$ Turbo 7's koht ning järgmise nv WCOOP Challengiks mõnus motivatsiooni pauk !

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #2899
          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

          Cashi ei viitsigi enam ? :D Või ei anna motti?

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #2900
            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

            mingit turna videot ei taha teha?

            Kogu aeg kuulan siin blogis, TOP10 stack, top5 stack jne suurtel eventidel. Samas sa sa suht nit. Huvitav oleks teada, kudias need suured stakid sinuni jõuavad:)

            Comment

            • tiigrikutsu
              Grinder
              • Oct 2011
              • 522

              #2901
              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              mingit turna videot ei taha teha?

              Kogu aeg kuulan siin blogis, TOP10 stack, top5 stack jne suurtel eventidel. Samas sa sa suht nit. Huvitav oleks teada, kudias need suured stakid sinuni jõuavad:)
              Võta 100 turnat lahti, mine igal turnal pre AI 10 kätt järjest, vaata kas joppab.

              Comment

              • rollkopter
                Grinder
                • Oct 2011
                • 501

                #2902
                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                väga head resuldid, keep it up!

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #2903
                  Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Cashi ei viitsigi enam ? :D Või ei anna motti?
                  Ikka mängin cashi, aga kunagine volüüm tuli just sõltuvust tekitavatest fishistest laudadest, kui alla NL400 mängida ei taha, siis kipub ruttu igavaks minema ja teengi turniire tihti cashi kõrvale, kui vahepeal cashi lauad seisma jäävad, siis turniirid hoidavad siiski sessiooni jooxmas ning viitsimist uute laudade teke ära oodata. Pühapäevad on see aasta nüüd põhiliselt tournapäevad olnud, aga siiski ei pane mingit väga hullu, ei viitsi väga vara koju tihti ronida ka, siis enamasti võtan ainult hilisemad, SM, Big 55, Hotter 55 ja 75 ning 162stele proovin veel satte ning mõned random silmajäävad odavamapoolsemad veel. Ei julge siiski neid 100+ kõiki lasta, väixemate fieldidega tulexid küll võidud kiiremini kätte, aga fieldid on enamjaolt väixemad just fishide poolest ning ei ole vast nii suurt valuet neis, kui põhilistes punaseks märgitud tournades. Üldiselt isegi algfaasis üle 6-7 laua võib juba mõni tähtis shove jääda tegemata , eriti, kui on turbosi sees ning eelistan ka turniirides kvaliteedi peale minna, pigem kui volüümi.

                  Ei sooviks mingeid 20-30k midstakes tournade swinge väga, enne kui pole kindel, et ma seni lihtsalt luckbox pole olnud. Postflop olen turniirides hetkel veel väga weak, aga õnneks blindid on enamjaolt agrod ning stackid shortid ja enamus ongi preflopis kinni, mis on tegelikult imelihtne, tuleb lihtsalt harjutamisega tunnetus kätte saada, kui tihti midagi laudades juhtuma peab jne.

                  Mulle isegi meeldib hetkel turniirides, kui blindid järgi jõuavad ning kõik jäävad shortiks, siis on otsused lihtsad, double or nothing :D Money Jumpide ja mincashide pärast ka enam muretsema ei pea ning suckoute tekitan nüüd ka ise, kui ka sitemaga sisse laksan, seega turniiride mängimine on täitsa nauditavaks muutunud hetkel, ainult esimesed levelid on nii tüütud ja teen tihti ka suht hiliseid late regge.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #2904
                    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                    Krt, ajad turnaisu peale. Ma olen elua vast paarkend MTT-d mänginud. Peaks mõne abc raamatu läbi lugema ja hakkama ka laskma neid ajaviiteks.

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #2905
                      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                      short mängides tulevadki hullud swingid ju. 10 flippi ei võida järjest üldjuhul, isegi 80:20 mitte.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #2906
                        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                        Piisavalt short, et shoveda, kuid piisavalt suur, et saada folde, see on täiuslik vahemik :D

                        Comment

                        • overbet
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 1620

                          #2907
                          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                          tulevane CAP pro?

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #2908
                            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                            Pro at whatever I feel like :)

                            Nägin just HerrJanksi päevikus viimasel ajal sama asja, mida kunagi ise ka tegin. Et planeerisin aina, et oi see kuu nüüd keskendun ainult HU, see kuu nüüd FR, 6max, Omaha või midaiganes.Aga tõsiasi on, et enamuse ajast , kas pärast swingi või lihtsalt niisama on nädala pärast jälle teine tuju ja mõtted peas . minu praegune plaan ongi, et teen lihtsalt seda, milleks parasjagu tuju on ja kui miski sõltuvust tekitab, siis teen ehk veidi rohkem ja saan ka mõne sample size kokku, mida on mõtet ka päevikus näidata :)

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #2909
                              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                              5 paari, 3 setti, kõik läks pre sisse



                              Sain täna esimest korda 1k eventis korralikult stacki üles, oli veel piisavalt stacki, et otsida aint kindlapeale spotti või ära cashida, aga oli vaja minna ikka lightilt duubeldama 32 kohta enne rahasi, kui kõhutunne ka ütles, et saan snapi, ffffff

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #2910
                                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                                Õnnestus täna ka isegi 2k eventile läbi 215$deadline saada läbi ülitäpse matemaatika. Ngin, et pos selline, et enam shovema ei pea ja foldisin täpselt nii, et üx käsi olex veel old enne kui blindist auto all ini ja tuli ära ticket :)

                                Aga Sain ühe jubeda riveri, milleta olex juba stacki veidi jooxma saanud, aga not my day ning mõni käsi hiljem läksin kohe TT'ga frustratsioonist flippama, mis polnud kohe mitte kuidagi mõistlik, arvestades minu imaget ja tema avangu posi, obv oli QQ vastas.

                                Kallimates nii rasked lauad, et ei näe, kus seal chipse saada ning lähen alati liigselt suure stackiga flippama, seni pole isegi flippe saand vaid hoopis "coolerid". Erinevalt reedest, kus miskit ei õnnestunud läxid vähemalt täna ning eile satikad üpriski edukalt, aga sellegipoolest kuu on nüüd aukliku alguse saanud [:

                                Comment

                                Working...