Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
Ei oleks pmst väga millegi peale foldinud, sest oli tunne, et saan Ta sellist liini any twoga tegema ning oli late pos väga laialt avanud ning olin Talle juba paar potti pinda ka käinud. Oligi plaan, et kukub riveris üxkõik mida reppima ning arvab, et minu käsi on suht weakish ning saab mult tihti foldi. Sellessuhtes on sitasti et kui Tal juhtub käsi olema, siis maxan kinni sellise liiniga, aga samas häid käsi raske saada ning Btn vs SB TPTK vastu suht cooler nagunii, kui Tal parem :D
Ei oleks pmst väga millegi peale foldinud, sest oli tunne, et saan Ta sellist liini any twoga tegema ning oli late pos väga laialt avanud ning olin Talle juba paar potti pinda ka käinud. Oligi plaan, et kukub riveris üxkõik mida reppima ning arvab, et minu käsi on suht weakish ning saab mult tihti foldi. Sellessuhtes on sitasti et kui Tal juhtub käsi olema, siis maxan kinni sellise liiniga, aga samas häid käsi raske saada ning Btn vs SB TPTK vastu suht cooler nagunii, kui Tal parem :D
8
3


Comment