[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #2866
    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Siin foorumis võib suvalise parmu või kodulooma EPT osakud ka maha müüa, nii et karvu ja tatti lendab bronnimise käigus.
    Ja pärast EPT-d sappi lendab.Vaja ainult foorumisõpru kes sae käima tõmbavad enne EPT-d

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #2867
      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

      Pff, jooksen Olympicus ikka nagu koer.

      ME's oli üks suur pot, Olin KJo BB, callisin UTG+2 või 3 raise ja J4x flopilt, tema cbet, ma call. Turn J, leadisin, et teda confusida, callis üsna ruttu. River oli ka mingi madal kaart ja backdoor flush täitus, panen uue beti ja väga väike riveri raise, bläää. Algul mõtlesin, et callin, kuna võtsin unorthodox line, aga siis mõtlesin, et kas ta tõesti julgeks mind seal bluffida ja kõik sitemad value käed ju calliksid prolly ja foldisin siiski. Olin siis miski alla 20k ja mingi vana, kes mind päev otsa oli 3bettind, pani BB'lt taas, kui mul JJCO ja meil mõlemil umbes 40bb stackid , preflop AK vastu sisse ja good bye.

      See juhtus enamvähem 30 min enne 330 Euri sideeventi algust , ostsin siis pileti ära ja läksin chillisin NL200 cashis niikaua, mis oli eriti vaalane, mingid purjus vanad flippasid seal mitu kätt pre, üx lükkas 20+ Eurise iso peale 87o sisse ja sai 82s'ilt calli :D Jõudsin seal lauas 2 orbiiti teha ja ühe KK leida ning preflop squeeze 27 Euri, sain coldcalli ja teised callisid ka sisse. J84 rainbowga sai coldcallija stack enda kätte betitud.

      Sideeventil oli eriti pask jooks, kus ühtegi premiumit ei kohanud ning suutsin kuidagi shovede ja reshovedega püsida miski enamvähem stackiga ja lõpuks sain A7o vs T9s sisse ja insta good bye jälle.

      Mingi flips champion turniir korraldati ka , kust ma ise osa ei võtnud. Aga see oli siis pmst loto, mis tehti HU matshide näol. Ja kõige haigem on see, et finaali jõudsid kaks Eesti parimat HU mängijat, Codecci vs Andu_andu ning Andu luckis siis finaali võitjaks :D
      Last edited by RudiTurbo; 30.05.14, 23:01.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #2868
        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

        ME's oli üks suur pot, Olin KJo BB, callisin UTG+2 või 3 raise ja J4x flopilt, tema cbet, ma call. Turn J, leadisin, et teda confusida, callis üsna ruttu. River oli ka mingi madal kaart ja backdoor flush täitus, panen uue beti ja väga väike riveri raise, bläää. Algul mõtlesin, et callin, kuna võtsin unorthodox line, aga siis mõtlesin, et kas ta tõesti julgeks mind seal bluffida ja kõik sitemad value käed ju calliksid prolly ja foldisin siiski. Olin siis miski alla 20k ja mingi vana, kes mind päev otsa oli 3bettind, pani BB'lt taas, kui mul JJCO ja meil mõlemil umbes 40bb stackid , preflop AK vastu sisse ja good bye.
        a-ha kui kkaaqqtt oli? tahab thin valuet saada??

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #2869
          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

          32 out of 2849 Hotter 55$'is täna, järjekordne Turbo close one :) IT WILL HAPPEN !

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #2870
            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

            Hotter 55$ Turbo taaskord deep run

            Selline ulmekirjandus käsi http://www.boomplayer.com/en/poker-h...296_083A62F25A
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Ning siis 30 left, OLLES ENDISELT CHIPLEADER


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Õnnestus veel paar foldi saada, kuid üpriski vähe spotte ja lõpux jäin väga väixex ja jõudsin siiski QQ leida ning vs AK vs TT jäi AK peale :/ 18 koht out of 2981, fffff

            Sunday Millionis olen endiselt doomed, kuigi sain üle pika aja 30k'ni stacki, aga siis 25k stackina vs 20k mees AK vs AQ, 5.4k all inilijal oli veel JJ, tuli Q high board, ffff ning järgmine käsi kohe out ka

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #2871
              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

              Panin kardile Gopro cami ka külge :)

              Finaal
              Last edited by RudiTurbo; 09.06.14, 12:53.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #2872
                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                1 vid 5.50 peal päris hea (Y)

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #2873
                  Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                  Krt see kart on ikka cool spordiala. Kui palju stardikapitali algselt vaja on ja mis kuludega umbes ühe hooaja puhul arvestada tuleb?

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #2874
                    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                    väärt kaamera.
                    venna kaameralt(supermoto) ka üks klipp, 04.00 ok koht :)

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #2875
                      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                      Sellel GoProl mingi stabilisaator vms? Üllatavalt vähe pilt väriseb selles videos.

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #2876
                        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                        kinnitad go proo ära ja asi vask,ostsin ka selle 3+blacki ära ja vägev relv peaks mainima!

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #2877
                          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                          Selle kaameraga saab palju lõbusaid asju filmida jah, katsun seda igasuguste hobide puhul kasutada

                          John peaks Taisse minnes omale sellise pähe teipima

                          Ei ole näind küll kuskil mingit stabilisaatori juttu, sai vist hästi kinnitatud, Youtube jaoks vajaliku faili genereerimisega on osa kvaliteeti kaduma ka läinud, originaalidel ikka solid quality.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #2878
                            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                            Selle kaameraga saab palju lõbusaid asju filmida jah, katsun seda igasuguste hobide puhul kasutada

                            John peaks Taisse minnes omale sellise pähe teipima


                            Ei ole näind küll kuskil mingit stabilisaatori juttu, sai vist hästi kinnitatud, Youtube jaoks vajaliku faili genereerimisega on osa kvaliteeti kaduma ka läinud, originaalidel ikka solid quality.

                            :D :D :D

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #2879
                              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                              See wifi ühendus nutikaga on nuts,pildi ja video kvaliteet ka üleprahi ikka!

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #2880
                                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                                see probla kadunud herol, et nutikast live pilt üsna suure delayga? See omal ajal oli määravaks, miks võtsin Sony endale.

                                Comment

                                Working...