[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2851
    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    12 min enne Day 2, 70 koht, 2k$, bwah

    Ma kujutan ette kui suur roll selliste turniiride bustoutidel on väsimuses kinni, tuleks pokkeris dopingukontrolli hakata tegema.

    Peab SCOOPiga rahule jääma, 5 deep runni, 4 neist Mediumis, see Turbo bustout jäi nüüd haigelt kripeldama, see stack oleks tuld FT'sse ära manööverdada :(
    Last edited by RudiTurbo; 19.05.14, 03:40.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #2852
      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

      nii ta juhtub kui aa-ga nii mängid-hitib turniks riveriks:)

      Aga muidu, kas aa teistmoodi ei saagi mängida näitad käe face up ära?Lihtsalt kes see 3betib utg avangu peale-ainult kk+ eks ju:)
      Last edited by privador; 19.05.14, 12:36.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #2853
        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

        Kui SM'i hittisin, siis FT oli üx surma hetk, kui Q7o'iga sain mängu tagasi. Eile kui AA'ga stacki ära andsin ja vähem kui 1BB alles oli, siis leidsin ühe käe pärast samuti selle Q7o ning triplesin üles taaskord. Mingi comebacki käsi mul :) Leidsin veel päris kiiresti ka A9s, aga 77 võttis selle 3way poti omale.

        SCOOP andis igatahes turniiride motivatsiooni juurde ning nüüd üritan cashiga taas rajale saada ning suvel veidi rohkem kallimaid väixemate fieldidega üxikuid tournasi cashi kõrvale ning ehk õnnestub lõpufaasi ja enne FT'd kaine mõistuse säilitamist ning ka FT mängu veidi rohkem harjutada :)

        Ning Johnil ka õigus, kõik foorumid ja asjad ja skyped tuleks ka kinni lükata, kui asi deepiks läheb, Micro Millionsi hiti ajal vist käitusin kah nii. Eile vähemalt cashi laudasi juba keeldusin, mis waiting listidest veel ette hüppasid, varasemalt tegin ka seda viga, et jätkasin cashi aktiivselt, kuigi turniiris võimalus terve aastapalga suuruste summade peale mängida, kui korralikult keskenduda.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #2854
          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

          See kuu tegelen EV võlgade tagasimaxmisega, kui juba selline asi juhtub, siis edaspidi peaks küll ilm selginema hakkama :)

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #2855
            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

            kaartidel ei ole mälu ja upswingid ja downswingid toimuvad ainult minevikus.
            Kui seda meeles pead, siis saavutad edaspidi kindlasti pokkeris paremaid tulemusi. Edu!

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #2856
              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

              Vot nii rudi. Teadsid ikka seda ennem? Mu meelest, kui ei teadnud, siis nüüdsest peaks 2bb/100 insta juures olema.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #2857
                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                Haha, loomulikult ei teadnud !

                Kunagi tõmbas NL200 suure poti mängimine pulsi lakke

                Praegu selle käe mängisin mõne observitud käe põhjal ja väga väheste stattide põhjal regi vastu, suht snaplükkasin ja täiesti tuim tükk olin http://www.boomplayer.com/en/poker-h...111_3623335E40

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #2858
                  Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                  no näed siis, õnnestus flipp ära luckida, kus olid marginaalselt ees. Jätka samas vaimus ja väikestest võitudest saavad suured!

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #2859
                    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                    Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                    no näed siis, õnnestus flipp ära luckida, kus olid marginaalselt ees. Jätka samas vaimus ja väikestest võitudest saavad suured!
                    järjekordne peenemat sorti level?

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #2860
                      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                      Väga kena pott. Oled laivis juba ka kõrgemaid limiite proovinud? Mis suurim live pot olnud on? Barcasse ept'le lähed? seal cashgame action väga mahlane, isegi mina jäin 3-6's plussi peaaegu iga päev turkade vahel nats pelades. Ja ma ei oska cashi :D

                      Comment

                      • Pyha Karu
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 565

                        #2861
                        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                        Mis strateegia muidu cashis sul 3x asemel 2x pre panna on igas positsioonis?

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #2862
                          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                          3x on tänapäevaste 3betiste mängudega raha kinkimine vastastele.

                          Ei ava alati 2x, avan vaheldumisi 2.5x ja 2x olenevalt paljudest faktoritest, käetugevusega pole mingit pistmist :)

                          Lives pole veel midagi väga mänginud kõrgemat, peale Vienna, kus oli ka kõrgeimaks NL500. 1600 Euri, oli seal üks suurim pot, mida siin kuskil kirjeldasin ka, imes domineeritud drawga ära :]

                          Eks selle EPT'ga seostuvalt võiks reisida küll veidi see hooaeg, ehk peaks jälle Prahasse minema, kus saab suuremas koguses turniire ühe peatusega proovida. Ning ühe EPT ME tahaks ka ikka ära proovida, et saada aimu, mis tunne seal mängida on, ei tahaks sisse ostes mängida, sest ei usu, et olen nende wizardite vastu mingitpidi +EV, aga kui cashis mõned kõvemad kuud suvel või sügisel tulemas, siis why not !

                          Mingit pakettide müümist ka mul pole väga mõtet teha, sest ei ole mul väga suurt turniiri CV'd ette näidata, et klientuuri leida.

                          Comment

                          • Ecuador13
                            🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                            • Aug 2009
                            • 730

                            #2863
                            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                            Ma usun päris mitmed ostaksid osakuid puhtalt selle info põhjal, mis siin päevikus liigub :)

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #2864
                              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                              Siin foorumis võib suvalise parmu või kodulooma EPT osakud ka maha müüa, nii et karvu ja tatti lendab bronnimise käigus.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #2865
                                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                                Siin foorumis võib suvalise parmu või kodulooma EPT osakud ka maha müüa, nii et karvu ja tatti lendab bronnimise käigus.
                                Samad mõtted.

                                Comment

                                Working...