[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2731
    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Prantsusmaal küll ei saanud ja arvan, et Itaalias sama asi. Aga ei hakka enda BR'iga riskima ka :]

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #2732
      Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

      Ma kogu aeg arvasin, et see TonnaMunzza on eestlane ja tuleb sõnadest TõnnaMõnna vms.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #2733
        Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        hahha

        Väga haige. Raudselt aastal 2020 on bumhuntingu erifoorumid, kus on *** AMETLIK FISHI/DONGI TEEMA *** ning vaikselt nutikaga fishidest pilte tehtud. Kui pilt tegemata jäänud, siis analoogne pilt joonistatud.

        FlopFM-is oleks võinud olla kunagi SkyPlusi liiklusliini sarnaselt fishiliin vms.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #2734
          Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

          Asun hetkel EPT Vienna kandis, täna vist teen hotellis väixe online grindi, aga nädala algul katsun väixe ülevaate siinsetest cash gamidest saada.

          Enne seda sai 5 päeva ning ligi 600 ringi South Garda Kartingu rajal Rotax Maxiga sõidetud, käed villis, selg lõhki ja kõik kohad valutavad :)

          Eile sai Pokerstars partyl ka Open baari ära kasutatud, kuna oleme Austrias ja tellimusi oli keeruline esitada, siis enamasti sai sealt kokteile Red Bulliga, õnneks jäin ellu. Ja sain confirmationi, et olenemata kõigist unicorni särkidest ja südamekesest ja päikestest meeldivad TonnaMunnzile vist siiski tüdrukud :D
          Last edited by RudiTurbo; 23.03.14, 13:34.

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #2735
            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
            kõik kohad valutavad :) Ja sain confirmationi, et olenemata kõigist unicorni särkidest ja südamekesest ja päikestest meeldivad TonnaMunnzile vist siiski tüdrukud :D

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #2736
              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #2737
                Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU, Sunday Million 49 left, 4.5mil olex chiplead

                Grabbed by Holdem Manager
                NL Holdem $80,000(BB) Poker Stars
                SB ($918,661)
                BB ($1544,704)
                UTG ($1520,482)
                UTG+1 ($1134,000)
                UTG+2 ($2377,891)
                CO ($888,200)
                Hero ($2836,342)

                Dealt to Hero Q A

                fold, UTG+1 raises to $1126,000 (AI), fold, fold, Hero raises to $2828,342 (AI), fold, fold

                FLOP ($2428,000) T J 9

                TURN ($2428,000) T J 9 6

                RIVER ($2428,000) T J 9 6 A

                UTG+1 shows A T
                (Pre 31%, Flop 55.7%, Turn 61.4%)

                Hero shows Q A
                (Pre 69%, Flop 44.3%, Turn 38.6%)

                UTG+1 wins $2428,000

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #2738
                  Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                  vamoooooo
                  Last edited by qbj0hn; 24.03.14, 03:40. Põhjus: gl

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #2739
                    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    vamoooooo
                    Davai RUTS, PRINDI!!! gogogogoo

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #2740
                      Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                      TULEB, TULEB !!!

                      Saad endale normaalse highstakes rolli

                      Comment

                      • J0kker
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 865

                        #2741
                        Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                        GL Rudi!
                        See sunday milli finaallauad hakkavad eestlastele juba standardiks saama!

                        Comment

                        • J0kker
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 865

                          #2742
                          Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                          Ilus suckout Q7ga :D. GOGO

                          Comment

                          • J0kker
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 865

                            #2743
                            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                            Dominating !

                            Comment

                            • Looper
                              Grinder
                              • May 2013
                              • 576

                              #2744
                              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                              Update rohkelt, olen tööl ja F5 möllab :)

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #2745
                                Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                                Algselt postitas Looper Vaata postitust
                                Update rohkelt, olen tööl ja F5 möllab :)
                                3way, discussing deal for the first time.

                                Comment

                                Working...