Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas
Prantsusmaal küll ei saanud ja arvan, et Itaalias sama asi. Aga ei hakka enda BR'iga riskima ka :]
Prantsusmaal küll ei saanud ja arvan, et Itaalias sama asi. Aga ei hakka enda BR'iga riskima ka :]

A
T
TC
Comment