[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Supsti
    Grinder
    • Dec 2008
    • 863

    #2716
    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Good story. Käisin ka peol, korralik draama. The end.

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #2717
      Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

      ei jaxanud seal suitsuhaisu sees enam istuda
      Seal võib kasiinos suitsetada? Was, ma arvasin, et seal kandis ei tohi.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #2718
        Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

        Haha, und pole veel peale tulnud, kirjeldan käsi ka :D

        Esimene suurem pauk siis õnnestus nii, tüüp isos SB peal miski limpareid 10 Euriga vms, mul BB'l KJo ja isosin Ta lissalt limperite vastu ära suht min3betiga, 22 Euri vist, üx limpar , kes oli soliidse välimusega hallipäine vanamees ning juba oli oma kaardijooxust silmnähtavalt ärritunud snapcallis selle 3beti, ning vaal liitus. Pandi flop ja esimesena jäid silma kaardid Q ning T, kuid kui diiler käed viimase kaardi eest ära võttis, siis pimestas mu silmi ka flopis olnud 9 :D
        Panin vist 40 Eurot Cbeti, limpar snap ning vaal korjab ka oma 4 10 Eurost chippi kokku ja lükkab need potti. Turn mingi täielik blanko, Cbet 130 Euri ja limpar snap shove 190 ning vaal hakkab ägisema lol. Ülimõnus seal nutsiga istuda ja chillida mul. Lõpuks viskab vaal siiski minema ja crushin limpari AQ'd ning ehitan enda ette 600 Eurose stacki ning nüüd on vaal covered ning Tal endiselt miski 400+ Euri.

        Seejärel tekkis mitu olukorda, kus vaal oli pannud miski 20 vms pre ja mul AK ja pidin miski 50 Euri jne 3bette tegema, aga ühel puhul sain veel tagant calli ja vaal ka ning JT9 flopiga pold midagi peale hakata ja mõned sellised veel.

        Siis oli MunnzTonna vaala mitu korda ära bustinud ning kuskil 130 oli järgi, pani jälle mingisuguse iso 16 Euri vms ja mul oli posis A9s, panin 36 Euri otsa ja olin valmis igasuguseid floppe stackima, aga mäng tehti lihtsaks ning flopis 3 ärtut, panin minicbeti ning juba hakkas nuppe kätte korjama ning K high flopil oli oma KQ'ga, Q ärtu oli siis almost dead. Kahju, et Ta sel hetkel just short oli, sest selle flopiga olexin ma ka 1000 Euri poti saanud Ta vastu mängida.

        Ning lõpetuseks oli Ta taas reloadinud ning seekord edukalt ühe rea kokku imenud ja 300 Euri + stacki saanud ning taaskord isos limpari miski 20 Euriga, mul oli Btn ning KQ spades, kuna iso oli nii suur, siis limparit väga karta polnud vaja ja vaatasin lihtsalt posis floppi, pandi väga hea enesetundega AJx 2 potit. Kuna härral oli checkraisemise haigus küljes, siis checkisin järgi, turni kõige nutisem T ever :D Checkis uuesti ja panin pea potise beti ning hakkas meeldivalt nuppe kätte korjama ning peagi oli neid Tal käes juba rohkem, kui calli jaoks vaja ning edasine oli juba lihtne :D Kohe kui Ta miski 100 Eurise reraisi potti lükkas, viskasin 100 Eurised chipsid potti ja lükkasin Ta all ini, tuli lausa snap. AJ'iga oli vana floppi hittinud ning riveri T of spades kindlustab mulle hiigelpoti :) Vanamees surub mul taaskord kätt ning seekord kahjuks haarab oma jope, selle asemel, et jope taskust rahakott haarata ning lahkub lauast, pidu läbi :D

        Täna hommikul siis Itaalia poole teele, vb peab seal ka mõned kasiinod õhtuteks otsima, sest online grindi seal ju ei saa.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #2719
          Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

          Algselt postitas reggie Vaata postitust
          Seal võib kasiinos suitsetada? Was, ma arvasin, et seal kandis ei tohi.
          Suitsetamise reeglid on ka kahjuks suht loosid nagu Tšehhis ning kojujõudes naine kaissu ei võtaks enne korralikku dušhi :/ Paljudes söögikohtades ka nagu nii, et lähed sisse, siis esimene ruum on tossu täis, et tahaks välja tagasi hüpata, aga haaratakse varukast ja viiakse kuhugi kaugemasse tossuvabasse ruumi ning saab söödud.

          Comment

          • vonkartoffel
            Pokkerihai
            • May 2009
            • 1658

            #2720
            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

            Peaksid ikka saama itaalias online grindi.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #2721
              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

              Kõlab nagu heater :D

              Comment

              • rasmer
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1306

                #2722
                Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                Austerlased ignovad EU suitsetamiskeeldude sajaga.

                Comment

                • mait47
                  Jube Noob
                  • Jul 2011
                  • 192

                  #2723
                  Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                  Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                  Edit: Ahjaa, lisaks laud oli mitu korda jäämas miski 4-5 handed ning lõpus mingi teine laud vist läx laiali ja tuldi sinna juurde just kui ma vaala lõplikult koju saatsin ning miski 3-4 uustulijat olid konkreetselt vaala nägu ning eelviimase käena sain veel AK avatud ning 4 calli pre, seega võimalik, et laud läks veel paremaks, aga ei jaxanud seal suitsuhaisu sees enam istuda :)
                  Võtaks siin kohal oma one time-i välja, et sa kirjeldaks milline on vaala nägu :D

                  Et tulevikus äkki tunneb ära...

                  EDIT: võid ka joonistada tegelt
                  Last edited by mait47; 16.03.14, 06:54.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #2724
                    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                    Algselt postitas mait47 Vaata postitust
                    Võtaks siin kohal oma one time-i välja, et sa kirjeldaks milline on vaala nägu :D

                    Et tulevikus äkki tunneb ära...

                    EDIT: võid ka joonistada tegelt
                    +1

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #2725
                      Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                      Comment

                      • redddman10
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 703

                        #2726
                        Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                        :D:D

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #2727
                          Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #2728
                            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                            lives vaalade vastu hiiteris olla siis peabki plekki kokku ajama!

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #2729
                              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                              Algselt postitas mait47 Vaata postitust
                              Võtaks siin kohal oma one time-i välja, et sa kirjeldaks milline on vaala nägu :D

                              Et tulevikus äkki tunneb ära...

                              EDIT: võid ka joonistada tegelt
                              Codecci jõudis juba ette :D

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #2730
                                Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                                Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                                Peaksid ikka saama itaalias online grindi.
                                jep kui sa supporti ei torgi siis saad vabalt starsis ka itaalias mängida. keegi ei kobise ühtegi sõna ja .ee cliendis saad rahulikult mängida. ainuke asi ongi see, et peab olema varem installitud see stars endale arvutisse.

                                Comment

                                Working...