[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2701
    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    trololser vs StoneTim, näitas KK'd foldides , tüüp kardab mind kui tuld mu preflop image pärast :D

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $4(BB) Poker Stars
    SB ($296)
    Hero ($435)
    UTG ($400)
    UTG+1 ($160)
    UTG+2 ($400)
    MP1 ($542)
    MP2 ($253)
    CO ($491)
    BTN ($436)

    Dealt to Hero 6 A

    fold, fold, UTG+2 raises to $8, fold, fold, CO raises to $30.40, fold, fold, Hero raises to $70, fold, CO raises to $109, Hero calls $39.60

    FLOP ($229) 3 2 8

    Hero checks, CO checks

    TURN ($229) 3 2 8 T

    Hero checks, CO checks

    RIVER ($229) 3 2 8 T 8

    Hero bets $325 (AI), CO folds

    Hero shows 6 A

    Hero wins $226

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #2702
      Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

      Olen praegu Austrias, TonnaMunnziga samas hotellitoas :D

      Aga nii väsind hetkel, ei viici storyt kirjutada praegu, üle 2k km täna sõitnud

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #2703
        Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

        Gl! tonnaga samas toas

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #2704
          Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
          TonnaMunnziga samas hotellitoas :D
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #2705
            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
            Olen praegu TonnaMunnziga samas hotellitoas :D
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #2706
              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

              Pritsi pilte

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #2707
                Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                Pritsi pilte
                http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=6243

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #2708
                  Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                  Ei ole viitsinud viimasel ajal nii palju grindida, natuke kopp ees old ja kuna kaks eelmist kevadet olen näinud ka , et laudade kvaliteet on sel perioodil tuntavalt halvem, siis see oli juba pikalt planeeritud, et kevadel ei keskendu volüümile. Kuigi ei planeerinud nii varakult loivamisega alustada päris, aga whatever :D

                  Igatahes oli kardilaagriga seoses nagunii 15nda paiku Itaaliasse minek ning TonnaMunnzler Euroopa kandis rändamas, siis otsustasin, et sõidan autoga juba veidi varem Euroopa kanti ja randomilt vaatame, mis saab. Saime Prahas kokku ja sõitsime kohe edasi Austriasse. Kuna Munnz on skateboarder, siis pakub Talle ka snowboardi värk huvi ja mulle suusatamine, seega läxime täna lumiseid mäetippe otsima.

                  Oleme Salzburgis hotellis ja lähim soovitus tuli miskine Flachau. Väga sicko värk igatahes, otse mäe all näitas auto +15 kraadi ja ülikuum päike, täiesti pilvitu taevas. Mäetipp on miski 2k meetrit merepinnast, igatahes oli üles välja ikka väggga soe, inimesed chillisid igalpool mäekohvikute väliterrassidel särkide väel. Ei tea, kuda see lumi sedasi püsib, kõige parem just sõita polnud, suht selline pudrune rada ja väga künkasse ka aetud, aga kuna ma ka suht algaja, siis sai veidike suusakontrolli oskust parandatud juba täna tänu veidi harjumatutele oludele võrreldes Soomega ning homme plaanime päevläbi seal mägedes slopesi uurida




                  Pärast Itaaliat plaanime EPT Viennat ka külastada ja nillime seal cash gamesi või mingeid odavamaid turniire või satikaid. Kui midagi põnevat toimub, siis panen kirja siia :)

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #2709
                    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                    "Cmon, if you wont take it some other boy will"
                    "So 400 euros for just a selfie with you, tonn?"
                    "Yea, see? ill pay you straight away"
                    "Oh okay, but just this one picture"

                    *click*

                    "Lets have another one, let me sit next to you for a sec"
                    "Oh ok, but no funny business"

                    *click*

                    "I tell you what, I´ll throw in another 200 if you get your tits out"
                    "200? wow thats 600 euros, i can 4b but still fold for that..."

                    publicpickup.com


                    IMO whats going on

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #2710
                      Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                      teine kõige parema välimusega pprode kasutaja

                      Comment

                      • p0l1
                        Grinder
                        • Jan 2011
                        • 581

                        #2711
                        Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        teine kõige parema välimusega pprode kasutaja
                        kes esimene ?

                        Comment

                        • WeThePeople
                          Vana Tegija
                          • Mar 2010
                          • 1163

                          #2712
                          Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                          Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
                          kes esimene ?
                          mina

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #2713
                            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                            Need Micro millionsid on saatanast, teadsin, et kaua ei viitsi mängida ja regan end for fun mõne flipi ja entertainmenti jaox, aga siis


                            Fuuu, chipleadrina päris magama ka ei tahtnud minna, katsusin mingit pidi mõistusega veel võtta, aga ei joost kõige paremini siiski ja sain lahti stackist :D

                            Comment

                            • harz
                              Räme Fish
                              • Apr 2010
                              • 15

                              #2714
                              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                              seesama 005, tegin satikat sellele ja vaatasin, et noh norm, pikad levelid jne, mõnus tiksuda aga ei vaatanud kuna algab

                              kurat täna pidin vara kodust välja end ajama ja siis mõtlesin, et pohui ja hakkasin kohe lükkama igast kräpiga, rämedalt hittisin, jumala piinlik oli, chati panin ära kinni.

                              lõpuks kella kolmeks sain vaevast lahti

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #2715
                                Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                                Lollerdonkers, väga fun night oli :D

                                Pmst siin 200m hotellist oli kasiino ja live pokkeri reklaam ning netist nägin, et täna mingi 35 Euri 15 Eurise rebuyga Ladies night turniir. Seega läxime funima. lol, esimese 90 minuti jooxul oli mu lauas vist umbes 5 preflop raise, millest kaks tegi 60 + naisterahvas. Ülejäänd aja käis sick limpimine. Mingi tibi oli bountyks ka, keda liigutati mööda laudasi ringi aina, sicko ilus naine oli, tore oli Teda vaadata, 200 Euri oleks ka saand, kui oleks Ta büsti ära bustida suutnud. Lisaks oli mu lauas veel mingi ilus blond, kes entertainment valuet lisas.

                                Turniiril tuli esimene paus ja avati mingi uus laud kohe 30 minutiks NL200 Eur, istusime maha ja oli miski 5 handed algul ja hakkas sick limpimine pihta , sain mingitpidi juba 70 Euri juurde ja lisaks AK'ga mingi shortstackeri vastu flopist kaotasin FD vastu 150 Euri poti, aga EV joon sai 30 minutise pausi ajal tublisti juba kõrgustesse viidud :D

                                Turniiri kohutav jooks jätkus ja tegin veel miniatuurse stackiga häid folde, kuna näidati mulle paremaid käsi, lõpux halb tunne oli, aga panin siiski 55'ga sisse ja olingi JJ vastu , aga 3bb'ga oli kurb veel edasi foldida, seega fck it.

                                Lendan kohe cashi tagasi ja esimeste kätega mõistan, et sain Jesus seati deep stackiga vaala kõrvale. Pmst oli tüüp miski 85/45 vana, lisaks 4bb - 10bb sizingud pre. Rahakotis oli miski 70 Euri veel ja lükkasin kogu sulli kohe lauda, et olla võimalikult deep. Vaalale lisaks oli lauas veel korralikult alla 100bb stackiga limpareid.

                                Postitus juba üsna pikk ja keegi ei viitsi liigselt lugeda, seega käsi kirjeldama ei hakka, aga mõne aja pärast lendas Munnz ka lauda, tõmbas suht kiirelt stacki 1000 Euri kanti, ma algul sain 600 peale, langesin missides miski 450 kanti, kuni hakkasin taas hittima ning lõpetasin samuti naplt alla 1000 Euro. Enamus tuli meil mõlemal siis sellelt ühelt vaalalt, Tonnamunnzi vastu sai algul vihaseks mingi hetk ja karjus Talle midagi Austria keeles, minuga oli kuidagi sõbralik, surus kätt ja naeratas iga kord kui Ta bustisin :D

                                Lisaks sellele ultimate value kasiinole tundub see Salzburg üldse üks tore ja väike rahulik linnake, tulen siia hea meelega tagasi, kui võimalust või põhjust tekib. Hotellid on ka normaalsed ning normaalse 35 Eurise hinnaga. Lisaks sadu suusatamisevõimalusi mõnetunnise autosõidu kaugusel mööda väga mugavat kiirteed, SOLID PLACE see Austria, tõusis mu lemmikriikide hulka ning seda juba suht algul kaunite mägede taustal kiirteel sõites.

                                Edit: Ahjaa, lisaks laud oli mitu korda jäämas miski 4-5 handed ning lõpus mingi teine laud vist läx laiali ja tuldi sinna juurde just kui ma vaala lõplikult koju saatsin ning miski 3-4 uustulijat olid konkreetselt vaala nägu ning eelviimase käena sain veel AK avatud ning 4 calli pre, seega võimalik, et laud läks veel paremaks, aga ei jaxanud seal suitsuhaisu sees enam istuda :)
                                Last edited by RudiTurbo; 16.03.14, 03:27.

                                Comment

                                Working...