[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #2581
    Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Nägin Greg Mersonit NL1k lauas ja läksin HU mängima, et saaks bragida, et ma ME Champiga HU mängind :D

    Bluffisin miski 300$ Talle ühe potiga ära ja siis mõne käe pärast pani raibe jooksu !
    The (new) people's champion.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #2582
      Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

      fffffffffffffff, heater all day NL400 ja siis set over set NL2k, fuuuu

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #2583
        Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

        Trr, NL1k Eurilaud nussis ka mind päevläbi näkku ja nüüd juhtus midagi ülimalt nauditavat :D

        Back 2 Back hands , Villane on vene shorter

        Grabbed by Holdem Manager
        NL Holdem $10(BB) Poker Stars
        SB ($828)
        BB ($1,079)
        UTG ($1,062)
        UTG+1 ($2,150)
        UTG+2 ($1,436)
        MP1 ($845)
        MP2 ($1,010)
        Hero ($1,000)
        BTN ($450)

        Dealt to Hero A A

        fold, fold, fold, MP1 raises to $30, fold, Hero calls $30, BTN raises to $100, fold, fold, MP1 raises to $345, Hero raises to $1,000 (AI), BTN calls $350 (AI), MP1 calls $500 (AI)

        FLOP ($2,155) 5 T A

        TURN ($2,155) 5 T A T

        RIVER ($2,155) 5 T A T 3

        BTN shows Q Q
        (Pre 18%, Flop 1.3%, Turn 0.0%)

        MP1 shows K A
        (Pre 5%, Flop 5.8%, Turn 0.0%)

        Hero shows A A
        (Pre 77%, Flop 92.9%, Turn 100.0%)

        Hero wins $2,153


        Grabbed by Holdem Manager
        NL Holdem $10(BB) Poker Stars
        SB ($1,069)
        BB ($1,062)
        UTG ($2,150)
        UTG+1 ($1,436)
        UTG+2 ($800)
        MP1 ($1,010)
        Hero ($2,308)
        CO ($400)
        BTN ($823)

        Dealt to Hero A A

        fold, fold, fold, fold, Hero raises to $25, CO raises to $50, fold, fold, fold, Hero raises to $115, CO raises to $400 (AI), Hero calls $285

        FLOP ($815) J 8 3

        TURN ($815) J 8 3 5

        RIVER ($815) J 8 3 5 9

        CO shows K K
        (Pre 18%, Flop 8.4%, Turn 4.5%)

        Hero shows A A
        (Pre 82%, Flop 91.6%, Turn 95.5%)

        Hero wins $812

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #2584
          Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

          Ja mõni minut hiljem heastati ka set over set ära

          Grabbed by Holdem Manager
          NL Holdem $20(BB) Poker Stars
          SB ($1,811)
          BB ($2,030)
          UTG ($1,936)
          UTG+1 ($3,672)
          UTG+2 ($2,919)
          MP1 ($2,684)
          Hero ($2,000)
          CO ($2,961)
          BTN ($2,000)

          Dealt to Hero 8 7

          fold, fold, fold, MP1 raises to $60, Hero raises to $180, fold, fold, fold, fold, MP1 calls $120

          FLOP ($390) 5 4 J

          MP1 checks, Hero bets $210, MP1 calls $210

          TURN ($810) 5 4 J 6

          MP1 bets $400, Hero raises to $1,000, MP1 calls $600

          RIVER ($2,810) 5 4 J 6 K

          MP1 checks, Hero bets $609 (AI), MP1 calls $609

          MP1 shows J Q
          (Pre 62%, Flop 79.7%, Turn 0.0%)

          Hero shows 8 7
          (Pre 38%, Flop 20.3%, Turn 100.0%)

          Hero wins $4,027

          Comment

          • CeuZ^
            FPP Pro
            • Jun 2012
            • 258

            #2585
            Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

            Krt, kui palju ma pean tööl käima sellise raha eest:D

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #2586
              Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

              fu, graafika kaart andis vist desktopil lampi otsad. Olin üldse teleka ees ja järsku kuulsin, et arvuti undab, nagu teeks restarti. Tegi siis mitu korda järjest viieks sekiks tööle ja jälle power off, monitorid vilkusid, nagu nendeni ei läheks mingit signaali. Korra panin seisma, siis läks tööle, kõlaritest oli kuulda, et logis windowsi sisse ja monitorid vilkusid ikka, nagu poleks arvutiga ühenduses. Toas põrandal sitaks jahe ka, arvuti korpus pmst jääkülm, ülekuumenisest asi kaugel, jäätus ära vist hoopis. MEH, lambivärk.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #2587
                Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                Taipupole oli sama asi 2010. Ei raatsinud oma Annelinna korterile korralikke plastikaknaid osta ning arvuti ütles külmaga üles.

                Comment

                • Ints
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1216

                  #2588
                  Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                  mõne blindi eest saad uue :)

                  Comment

                  • p0l1
                    Grinder
                    • Jan 2011
                    • 581

                    #2589
                    Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                    Läks ka graafika kaart. Ainus erinevus, et arvuti käivitus, aga täpid olid ekraanil ja kõik värvid olid omapärased. Osadel kaartidel vananeb kontakti hoidev joodis ajas, "koordub" lahti vms ja mingi hetk on kaputt.

                    Tegemist geforce 8000 seeria kaardiga ja aitas radika soojendamine 120-130 kraadi juures (trükiplaadi kontaktide poole pealt) mõni minut, kui ajusid komposteerida viitsid. Tavaline föön / praeahi ajavad asja ära.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #2590
                      Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                      Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
                      Läks ka graafika kaart. Ainus erinevus, et arvuti käivitus, aga täpid olid ekraanil ja kõik värvid olid omapärased. Osadel kaartidel vananeb kontakti hoidev joodis ajas, "koordub" lahti vms ja mingi hetk on kaputt.

                      Tegemist geforce 8000 seeria kaardiga ja aitas radika soojendamine 120-130 kraadi juures (trükiplaadi kontaktide poole pealt) mõni minut, kui ajusid komposteerida viitsid. Tavaline föön / praeahi ajavad asja ära.
                      Suht mõtetu otsida mingit fööni kuskilt kapist ja siis soojendama ka veel hakata seda mõne buy inilist arvutit. 2013a sitaks plekki teeninud pokkeri mängija peaks ikka uue raali ostma siin.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #2591
                        Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                        Minu eelmise aasta NL200 graph on hea näide, kui drastiliselt erinev võib kaardijooks olla isegi minusugusel stabiilsel ning 5bb võitval mängijal.

                        Kõigest 240k käe jooksul siis2x 25 BI swingi ning üks neist peaaegu ainult EV pärast ning teine mahub 120k BE'i sisse. Ja vahepeal siis sicko 80BI up 60k käe jooksul.



                        Kui nüüd kaks inimest võtaks shotti ja üx kogeb seda 0-120k jooksu ning teine 120k - 180k. Üks mõtleb, et ei biidi, läheb tagasi NL100 ning teine mõtleb, et on jumal ja läheb high stakes :D Kuigi oskustelt identsed. Probably üks suurimaid luck faktoreid pokkeris, halva variatsiooni halb ajastus, mille pärast võivad kahel sarnasel mängijal tuleviku suhtes väga erinevad otsused ning outcomid tulla.
                        Last edited by RudiTurbo; 24.01.14, 14:10.

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #2592
                          Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                          Viisin arvuti parandusse, pandi seal monitor taha ja läks tööle, defuk ! Aga kuna mulle ei meeldi isiklike faile ja asju võõraste kätte viia, siis võtsin kodus 2HDD'd välja, seega mõtlesin, et toiteka koormus väiksem ilma HDD'eta, vb sellepärast suutis tööle minna. Siis tehti toitekale mingi test ja näitas vähem, kui pidi start upil, seega tehti toiteka vahetus ning hetkel tundub, et problem solved :)

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #2593
                            Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                            Minu eelmise aasta NL200 graph on hea näide, kui drastiliselt erinev võib kaardijooks olla isegi minusugusel stabiilsel ning 5bb võitval mängijal.

                            Kõigest 240k käe jooksul siis2x 25 BI swingi ning üks neist peaaegu ainult EV pärast ning teine mahub 120k BE'i sisse. Ja vahepeal siis sicko 80BI up 60k käe jooksul.



                            Kui nüüd kaks inimest võtaks shotti ja üx kogeb seda 0-120k jooksu ning teine 120k - 180k. Üks mõtleb, et ei biidi, läheb tagasi NL100 ning teine mõtleb, et on jumal ja läheb high stakes :D Kuigi oskustelt identsed. Probably üks suurimaid luck faktoreid pokkeris, halva variatsiooni halb ajastus, mille pärast võivad kahel sarnasel mängijal tuleviku suhtes väga erinevad otsused ning outcomid tulla.
                            väga hea post. eriti soovitaks seda lugeda algajatel ja üleüldse nendel, kes alla 50k käe graafikutelt ka järeldusi teevad. võib teha, aga tõenäosus, et puusse pannakse, on räme. eriti soovitaks ka nozzule jt kes seda mängu volüümita "toksivad" - heas mõttes, et adekvaatne pilt asjast ees oleks.

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #2594
                              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                              Sa mingi lower stakes syndromi all ei kannata? Mul vägisi sessi ajal madalama limiidi lauad saavad vähem tähelepanu. Kui 100-200 mängisin, siis 100 tulemused kannatasid rõvedalt. Praegu mängin 200-600 ja 200 teen otsuseid tormakamalt, kui kõrgemal.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #2595
                                Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                                Kas mängisid kogu selle perioodi samamoodi? Mu mäng kohati päris erinev upswingide ja downswingide ajal.

                                Comment

                                Working...