[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2551
    Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Poole detsembri peal tundus, et impossibru, aga pühade fishid aitasid mul siiski kuuekohalise aasta saavutada, YEAAAH!



    Kaardijooks oli enamuse aastast tegelt üpriski sitt ning ei pidanud enam ise ka vastu ja annetasin vabatahtlikult ka rohkem kui oleks osadel perioodidel pidanud. Lisaks volüümiga ei saa see aasta üldse rahul olla, eelmise aastaga võrreldes üle 150h vähem, mis on hourly järgi arvestades umbes 12k$ + kaotus. Kuigi eelmise aasta algul mõtlesin ka sedamoodi, et vahepeal naudiks ka rohkem seda teenitud raha ning jah, nauditud on seda vist isegi liigselt, sest kahe aasta peale kokku 190k$ ning BR pole hetkel pooltki seda :D

    Eesmärke avalikult ei seagi, lihtsalt tuleb unistusi täita. Mängin enamasti nagunii nii kuidas tuju ja jooksu on ning ei pea ennast millexki sundima, sest on mingi eesmärk seatud. Muidugi on omad peas tiirlevad eesmärgid, aga neid ametlikeks seadma ei hakka :)
    Sama siin, mul suht sama detsembri graafik nagu sul.

    Ilus aasta giraaf, wd!
    Uuel aastal uue hooga!

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #2552
      Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

      Elu jooxul väga vähe missclicke teinud, aga sellest sai üx mu lemmikuid :D

      Vs russki shorter, SWEET

      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $4(BB) Poker Stars
      SB ($396)
      Hero ($400)
      UTG ($430)
      UTG+1 ($427)
      UTG+2 ($358)
      MP1 ($406)
      CO ($406)
      BTN ($160)

      Dealt to Hero 8 K

      UTG raises to $12, UTG+1 calls $12, UTG+2 calls $12, fold, fold, BTN raises to $52, fold, Hero raises to $176, fold, fold, fold, BTN calls $108 (AI)

      FLOP ($358) 5 7 8

      TURN ($358) 5 7 8 5

      RIVER ($358) 5 7 8 5 Q

      BTN shows K A
      (Pre 70%, Flop 17.7%, Turn 6.8%)

      Hero shows 8 K
      (Pre 30%, Flop 82.3%, Turn 93.2%)

      Hero wins $355

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #2553
        Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

        Viimasel ajal see "missclicki"jutt päris moes ma vaatan :) wp

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #2554
          Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

          Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
          Viimasel ajal see "missclicki"jutt päris moes ma vaatan :) wp
          inflatsioon , kõik on sunnitud rohkem laudu mängima mis toob rohkem vigu sisse

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #2555
            Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

            Ilus aasta overall

            Selle bankrolli seisukohast et sul pole 50% isegi sellest mis teeninud oled - ma arvan et see rolli suurus on suht ebaoluline võrreldes lifetime võitudega. See oleneb täiesti eesmärkidest. Võimalik et eesmärgid ei vaja üldse nii suurt bankrolli ja usun et praeguste limiitide jaoks mis mängid oled properly rolled

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #2556
              Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

              Kuigi eelmise aasta algul mõtlesin ka sedamoodi, et vahepeal naudiks ka rohkem seda teenitud raha ning jah, nauditud on seda vist isegi liigselt, sest kahe aasta peale kokku 190k$ ning BR pole hetkel pooltki seda :D
              Kuu püsikulud on suured?

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #2557
                Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                Elasin enne kesklinnas päris kallis korteris jah, enne Taisse minekut andsin selle ära ja hetkel võtsin Pärnusse suht odava. Aga nuh, söön pidevalt väljas, sõidan palju autoga, trenniga seotud kulutused. Ostan ikka aeg-ajalt mingeid asju jälle juurde. Lisaks kardisport on üx kallis hobi ning hetkel on plaanis terve tulev hooaeg kaasa teha tiimi all sõites, eelmine aasta olin üxinda omaette omas nurgas ja kui vihma sadas, siis vahetasime vihmavarju all rehve, ülekandeid jms :D

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #2558
                  Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                  Turniirikäsi otse õpikust

                  Grabbed by Holdem Manager
                  NL Holdem $160(BB) Poker Stars
                  SB ($10,949)
                  BB ($24,144)
                  UTG ($3,740)
                  UTG+1 ($12,250)
                  UTG+2 ($20,027)
                  MP1 ($3,652)
                  Hero ($18,028)
                  CO ($9,380)
                  BTN ($9,760)

                  Dealt to Hero J A

                  fold, fold, fold, fold, Hero calls $160, CO raises to $450, fold, fold, fold, Hero calls $290

                  FLOP ($1,140) 3 K 5

                  Hero checks, CO bets $500, Hero raises to $1,001, CO calls $501

                  TURN ($3,142) 3 K 5 T

                  Hero bets $1,001, CO calls $1,001

                  RIVER ($5,144) 3 K 5 T Q

                  Hero checks, CO bets $2,390, Hero raises to $15,576 (AI), CO calls $4,538 (AI)

                  Hero shows J A
                  (Pre 63%, Flop 46.5%, Turn 100.0%)

                  CO shows Q K
                  (Pre 37%, Flop 53.5%, Turn 0.0%)

                  Hero wins $19,000

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #2559
                    Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                    ags tiimis sõidad see hooaeg?

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #2560
                      Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                      Yep, Su vend vist töötab seal? Ma kogu aeg mõtlen, et see oled Sina äkki, või oledki? :D

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #2561
                        Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                        vend ikka jh.
                        rääkis mingi päev, et uus tüüp hakkab sõitma ja mängib pokkerit vist vms.
                        ta mingi aeg käis mehhaanikuks kardivõistlustel ka.

                        Comment

                        • Ajuvaba
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 634

                          #2562
                          Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                          Turniirikäsi otse õpikust

                          Grabbed by Holdem Manager
                          NL Holdem $160(BB) Poker Stars
                          SB ($10,949)
                          BB ($24,144)
                          UTG ($3,740)
                          UTG+1 ($12,250)
                          UTG+2 ($20,027)
                          MP1 ($3,652)
                          Hero ($18,028)
                          CO ($9,380)
                          BTN ($9,760)

                          Dealt to Hero J A

                          fold, fold, fold, fold, Hero calls $160, CO raises to $450, fold, fold, fold, Hero calls $290

                          FLOP ($1,140) 3 K 5

                          Hero checks, CO bets $500, Hero raises to $1,001, CO calls $501

                          TURN ($3,142) 3 K 5 T

                          Hero bets $1,001, CO calls $1,001

                          RIVER ($5,144) 3 K 5 T Q

                          Hero checks, CO bets $2,390, Hero raises to $15,576 (AI), CO calls $4,538 (AI)

                          Hero shows J A
                          (Pre 63%, Flop 46.5%, Turn 100.0%)

                          CO shows Q K
                          (Pre 37%, Flop 53.5%, Turn 0.0%)

                          Hero wins $19,000
                          Miks see riveri ch hea on sellisel boardil?

                          Comment

                          • Dzuu
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 445

                            #2563
                            Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                            Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
                            Miks see riveri ch hea on sellisel boardil?
                            Mm..max value ? Kui teed vbet riveril, siis pm kõik need käed mis järgi checkivad foldivad anyway ja saad ikka sama palju raha, kui hetkel pangas. Flop ja turn mõnus dongilik liin ka võetud, et ja, tundud suht nõrk ja prolly vastane tunneb ka seda ja võib siin igast kahtlaste kätega bet'ida.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #2564
                              Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                              Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
                              Mm..max value ? Kui teed vbet riveril, siis pm kõik need käed mis järgi checkivad foldivad anyway ja saad ikka sama palju raha, kui hetkel pangas. Flop ja turn mõnus dongilik liin ka võetud, et ja, tundud suht nõrk ja prolly vastane tunneb ka seda ja võib siin igast kahtlaste kätega bet'ida.
                              Suht ajuvaba postitus.

                              Minu arust igal tänaval päris halvasti mängitud käsi, kaasaarvatud riveri check

                              Comment

                              • Ajuvaba
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 634

                                #2565
                                Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Suht ajuvaba postitus.

                                Minu arust igal tänaval päris halvasti mängitud käsi, kaasaarvatud riveri check
                                Nõus, kuigi ei hakanud teisi tn yldse kommenteerima. Kui käsi sai nii välja mängitud siis ikka river AI, mida seal checkida on?

                                Comment

                                Working...