[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2236
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas



    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #2237
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      Vs Reg

      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $4(BB) Poker Stars
      SB ($400)
      BB ($478)
      UTG ($298)
      UTG+1 ($186)
      UTG+2 ($679)
      Hero ($427)
      CO ($865)
      BTN ($613)

      Dealt to Hero J 9

      fold, UTG+1 calls $4, fold, Hero raises to $16, fold, BTN raises to $44, fold, fold, fold, Hero calls $28

      FLOP ($98) K 8 5

      Hero checks, BTN checks

      TURN ($98) K 8 5 J

      Hero bets $60.92, BTN calls $60.92

      RIVER ($219) K 8 5 J 9

      Hero bets $138, BTN raises to $508 (AI), Hero calls $183 (AI)

      BTN shows T K
      (Pre 61%, Flop 94.6%, Turn 88.6%)

      Hero shows J 9
      (Pre 39%, Flop 5.4%, Turn 11.4%)

      Hero wins $862

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #2238
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        niimoodi sa siis võidadki

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #2239
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Mängisin eile 7 card Studi turniiri ja sain esimese Micro cashi. Esimeste käte ajal lugesin reegleid ja stack oli mingi 100 out of 4200 ja 200 out of 1800 jne pidevalt, 760 said raha, tulin miski 350 hulka vist, ausalt öeldes, lõpus enam lihtsalt ei viitsinud ja donkasin suht meelega stacki maha, et magama saaks lol :D

          Aga tundus päris fishise mänguna ja sain asjale enamvähem pihta lõpus, kui paar strateegia artiklit läbi lugeda, siis võib päris profitable asi olla.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #2240
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
            Vs Reg

            Grabbed by Holdem Manager
            NL Holdem $4(BB) Poker Stars
            SB ($400)
            BB ($478)
            UTG ($298)
            UTG+1 ($186)
            UTG+2 ($679)
            Hero ($427)
            CO ($865)
            BTN ($613)

            Dealt to Hero J 9

            fold, UTG+1 calls $4, fold, Hero raises to $16, fold, BTN raises to $44, fold, fold, fold, Hero calls $28

            FLOP ($98) K 8 5

            Hero checks, BTN checks

            TURN ($98) K 8 5 J

            Hero bets $60.92, BTN calls $60.92

            RIVER ($219) K 8 5 J 9

            Hero bets $138, BTN raises to $508 (AI), Hero calls $183 (AI)

            BTN shows T K
            (Pre 61%, Flop 94.6%, Turn 88.6%)

            Hero shows J 9
            (Pre 39%, Flop 5.4%, Turn 11.4%)

            Hero wins $862


            Kas turni bettida on pointi siin?

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #2241
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              Viimasel ajal mängin veidi teistmoodi ja lihtsama elu nimel võtan tihti lihtsalt potid maha, ning kaitsen oma equitit veidi rohkem :P

              Lihtsalt sellisel drawisel boardil pärast minu kahte checki on Tal eriti kerge bet turn, shove river teha any twoga.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #2242
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                Meh, Reval Park on niiii rigged, AQo vs AQs sain tänases PAFis põske

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #2243
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust

                  Lihtsalt sellisel drawisel boardil pärast minu kahte checki on Tal eriti kerge bet turn, shove river teha any twoga.
                  sellisel juhul on check/call turn ja river best play ainec.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #2244
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    Algselt postitas donkament Vaata postitust
                    sellisel juhul on check/call turn ja river best play ainec.
                    Antud vastane for sure võimeline tegema täpselt samamoodi, AA, KKK, AK , KQ, KJ, riveri call saab olema guessing game lihtsalt ja variatsioonirikas.

                    Aga jah, vahest ma chk callin ka, paberi peal võib see käsi alati üx ja sama välja näha, aga reaalses olukorras kogu dünaamikaga on alati mitmeid erinevaid lahendusi ning kunagi pole ühte parimat kindlat lahendust.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #2245
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      Alustasin aasta tagasi taas internetis võidusõitmisega ning eile tulin Skip Barberi meistriks.
                      Kokku käis sõitudest läbi üle 3000 sõitja kogu maailmast. 12st nädalast arvesse lähevad 8 nädalat ning vähemalt 8 nädalat tegi kaasa tervelt 418 sõitjat.



                      Sellise suure osavõtuga ülemaailmse võistluse võitmine annab tohutul hulgas enesekindlust ning kinnitust oma võimekuse kohta, et kui ma tahan ja keskendun millelegi, siis suudan olla Parim ! :D

                      Enne eilset viimast etappi oli võimalus võita veel neljal sõitjal ning ma olin koguni kolmas.

                      Selline näeb see Skip Barberiga sõitmine välja :

                      Last edited by RudiTurbo; 23.07.13, 15:07.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #2246
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        WP!!

                        Mis printer välja viskas selle peale

                        Comment

                        • valustyng
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2009
                          • 450

                          #2247
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          mis prize oli?

                          Comment

                          • Dzuu
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 445

                            #2248
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Rooliga sõidad ? Obv vist jah.. =?

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #2249
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Õigetes simulaatorites pole vist klaviatuuriga sõitmine isegi võimalik tänapäeval.

                              Materiaalseid auhindasi ei olnud.

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #2250
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Palju selline projekt aega neelab?

                                Comment

                                Working...