Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!
Eks seal oli jah neid autode variante hajooba. Endal õnnestus isegi paar rallit võita, käisin siis koolis veel, huii viitsisin õppida koolist koju ja rbri laskma :) ei olnud just väga kirev elu
Eks seal oli jah neid autode variante hajooba. Endal õnnestus isegi paar rallit võita, käisin siis koolis veel, huii viitsisin õppida koolist koju ja rbri laskma :) ei olnud just väga kirev elu

Comment