[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vaenekala
    Jube Noob
    • Nov 2008
    • 148

    #121
    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Eks seal oli jah neid autode variante hajooba. Endal õnnestus isegi paar rallit võita, käisin siis koolis veel, huii viitsisin õppida koolist koju ja rbri laskma :) ei olnud just väga kirev elu

    Comment

    • LuuK
      Vana Tegija
      • Dec 2008
      • 1138

      #122
      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

      Rally Championship seeria oli tõesti päris tore :)

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #123
        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

        Hakkasin täna taas 3Bettima pmst kõigega, mida otsustan blindidest mängida, v.a mõned käed ja mõnede vastaste vastu :)
        Samuti Buttoni ja CO pealt 3bettisin ja squeezezin ning donkidele ei andnud absull rahu, ei mingeid odavaid floppe minult enam, EVER !

        Ning see tänane sess praegu pani mõtlema, et kuna olen alati liigväixe rolliga NL50 roninud, siis pole mul olnud seda maniakaalset 3bettimist julgust seal, seega vb olen NL50 full ringile nõus ühe viimase võimaluse andma, kui roll jõuab seekord miski 40-45BI peale NL50 jaoks.

        See on hetkel muidugi short term, kuid need viimased 8k kätt enne tänast sessi, ma ei 3bettinud eriti üldse ning ei olnud tunda seda graafiku ülesrebivat soovi, tundus nagu raha tuleb ainult siis, kui mõned suuremad käed kohtuvad, kuid kui 3bettida sitaks, siis graafik rebib pidevalt ülespoole ning alla läheb ainult siis, kui mõni biit tuleb.

        Üx värdjas käsi oli ka , kus open enderiga bettisin välja flopil, olin J8'ga saanud tasuta flopi blindist ning üx donkament callis ning turnisingi straighti ja sain rahad sisse. Aga donkament oli gutshotiga callinud ning Tal oli nutstraight minu straighti vastu näidata :(

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #124
          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

          Eelmine sessioon ja hilisem sessioon siis kokku. Ei saanud rohkem mängida, sest tõusin ühe 2 dollarise turbo tourney liidriks ja keskendusin sellele, aga njah, kahjuks tulemus on siiski asdjaspauks teemas, mitte "Yes" threadis.

          Aga vähemalt on cash taas tõusuteel ning Bankroll on taas jõudnud tagasi tipphetkele, kus Ta enne NL50 langust oli , seega motivatsioon nüüd arvatavasti taastub, sest aeg on jõuda uutesse kõrgustesse :]


          Ning loodetavasti tuleb mul üx tournamendi hit ka lõppude lõpuks ära, siis hakkab taas päike minu pea kohal maximumiga paistma :)

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #125
            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

            Jätkas siis eelmise nädala lõpus alanud üles-alla hüppamine, kuid õnneks lõpus tuli üx heater päev ja tõmbas kasumi siiski sisse. Aga nädala tegi kenaks SCOOPi 257$'ine cashimine ning Bankroll on taas ületamas kõige kõrgema hetke piiri, seega ehk tekib motivatsiooni see nädal kõvasti ja tuleb ehk suurema volüümiga nädal. Kuu winrate on hetkel 8.80bb/100, sooviks upitada Ta siiski üle 10bb/100, siis olexin rahul. Ja loodan, et selline hüppamine on nüüd lõppenud selle laupäevase heateriga, eilne sess algas suht flippide kaotustega shortidele ja tõmbas väikse miinuse sisse, kuid siis tuli suht stabiilne ülesjooks, kuid lõpu tõmbas jälle natuke ära, aga tundub, et hetkel võib taas hakata ülespoole sõudma.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #126
              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

              kaugel bemm on:D?
              mul standard kevadine v2ljaminek tulemas .. pigi maha + poleerimine
              võtsin um'st hinnapakkumise genekarihma ja rullikute vahetamiseks, strandard 3.5k :D Üks rullik rõvedald krigiseb, lausa marru ajab.

              PS kui ostma hakkad siis 540 ikka :) alla 200kw pillid on võrrid ( sõbra tsitaat ):D

              Comment

              • marguzz22
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1458

                #127
                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                miks sa UM neid asju vahetad, kui sul garantiid nagunii pole? See on mõttetu raha põletamine. Ainult garantiiga autosid võib esinduses remontida.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #128
                  Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                  Algselt postitas marguzz22
                  miks sa UM neid asju vahetad, kui sul garantiid nagunii pole? See on mõttetu raha põletamine. Ainult garantiiga autosid võib esinduses remontida.
                  paljhuysid asju ei oleig vahetanud. samas juppide hinnad on põhmst samad mis UMs. ma panen ainult lemförder osasid alla (bemmi originaali toodab). ma ei viidsi huga buga china sitta alla toppida, mida peab iga 2 kuu tagant vahetama.

                  ja um annab tehtud tööle garantii 2a :) Midagi juhtub l2hed kohale ja vahetvad tasuta

                  aga ruudi sinult ootan varsti bemmi, kaua ma ikka see ainukene siin olen (a fak rankal on ka .. seega pole ainuke)

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #129
                    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                    Minul on 6 aastat bemm olnud ja kindlasti sõidan veel 6 aastat sellega. Mina autosid ei müü, kui siis ainult Kuusakoskisse. ;D

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #130
                      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                      Bemm oleneb volüümist või lakboxist ;D

                      Probleem on selles, et kogu BR'i auto ostuks ei saa ju välja võtta, enne cashouti tegema ei hakka, kuni olen NL100's kanda kinnitanud. Läheb kaua läheb, alla andjana mind ei teata :)

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #131
                        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                        Tahan see kuu ka auto osta. A6 arvatavasti. ;D

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #132
                          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                          Audi mehed on ilmselt teises foorumis ;D Mulle ei meeldi juba põhimõtte pärast need audid enam :D Eelmine eit oli teh audi pede .. ainult üks auto maailmas on, see oli ka audi .. siis sai bemmiga sõita, v2idab et mugavam ja parem, aga ikkagi audi on ägedam :D


                          Buildup ... vaata palun bmw poole ;D

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #133
                            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                            Audi on Front wheel drive :(

                            Muidu need uuemad Audid on juba päris kenad, kuid ma ei tea, kust on tulnud varasemad Audi fännid ;D

                            Ja kui Audil paned A tähe asemele R'i, siis on Rudi :D

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #134
                              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                              Algselt postitas RudiTurbo
                              Audi on Front wheel drive :(

                              Muidu need uuemad Audid on juba päris kenad, kuid ma ei tea, kust on tulnud varasemad Audi fännid ;D

                              Ja kui Audil paned A tähe asemele R'i, siis on Rudi :D
                              quattrot on ka ikka olemas :D
                              Mul sõber ka rääkis et A6 tal 2.8 Quattro on siuke püss nii ja naa, igas asendist tõmbab bemmile tuppe. mõlemal siis 142kw ... kani pidi poiss eelmine nädal oma sõnu sööma ;D (vabanduseks toodi siis see, et mina startisin 2k rpmi pealt, et turbo kohe taha lendaks, et hoiad piduriga autot kinni. sai siis ka ilma proovitud, siis tõsi, vahe oli väiksem kuid ikkagi suhu mis suhu)

                              Praegu ise autot osteksm vaataks 530i'd või 540i'd. nende hinnad on nii all lihtsalt

                              Mina ei tea, minu jaoks on see 4 vedu täiesti mõttetu, ma ei sõida lihytsalt metsas :D

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #135
                                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                                Algselt postitas BuildUp
                                Tahan see kuu ka auto osta. A6 arvatavasti. ;D
                                Jube auto ;D

                                Comment

                                Working...