[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1861
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Aasta eelviimase sessi poole pealt alanud swing sai alistatud ning nagu näha, on veel intresse oodata :D

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #1862
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      Tõenäoliselt sama hiina regulariga mängisin päris pikalt HU'd, suht retarded tegelane, imelik et tükk aega keegi lauaga ei liitund.

      GL, küll tulevad intressid ka :) !

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #1863
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        2x 28kg reguleeritavad hantlid jõudsid kohale :)

        Comment

        • Mr_Kenny
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1357

          #1864
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Kust tellisid? :P

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #1865
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            Ärge jumala pärast nimesid nimetage

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #1866
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              Mingi selline koht nagu Arcoman, veidi aega läks kohale jõudmisega ja pidin täna ise helistama, et tegutsema hakataks, aga kohale nad jõudsid.

              Comment

              • Karelkorm
                Grinder
                • Nov 2009
                • 856

                #1867
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                "They told me I could be anything so i became a cloud"

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #1868
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                  "They told me I could be anything so i became a cloud"
                  :D

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #1869
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    krt mulle meeldib ka jõudu teha, aga see video on jube

                    Comment

                    • 50CandyJoe
                      FPP Pro
                      • Jan 2009
                      • 253

                      #1870
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                      krt mulle meeldib ka jõudu teha, aga see video on jube
                      korralikult steroide täis pumbatud ahv

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #1871
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        Algselt postitas 50CandyJoe Vaata postitust
                        korralikult steroide täis pumbatud ahv
                        See ahv on Mr Olympia 2011 ja 2012

                        lol Paf Live donkuments. Sain kuskil turniiri keskel stacki käima, AQs vs 99 tulin august välja, siis üx tilter kinkis TT vs J6o 67k peale umbes. Siis millalgi tuli AA vs KK unreal kuskile üle 100k. Siis hoidsin stacki hästi ajastatud bluffidega ja 2 lauda enne lõppu tegin ühe hea suure squeeze ka A9s'iga suurte stackide vastu, üx ropendas ja foldis mingi pocketi, teine näitas AQ'o. Teadsin, et nad nii suurt flippi ei taha enne rahasi :D

                        Siis veidi stack kahanes , aga ühel orbiidil sain hilisest positsioonist momentumi sisse ja minu taha jäid suhteliselt M2-M3 stackid ja siis shippisin enamuse ajast pea any twoga ja kui callida lõpux julgeti siis 97s sai AQ'ost jagu ning 73s sai T8s'ist jagu. Pärast 97s kätt, dealer vaatas mulle otsa ja küsis, 97s all in, wtf? hahahaaa. Mul oli mingi 450k stack ja üx steal tõi umbes 50k sisse ning mu taga olid 100k stackid kõik.

                        FT'sse sain siis ligi 700k stackiga, 3.3milli total chips in play. Siis tuli SB vs Btn JJ vs AKo standard pool stacki läinud, jäin siis 300k+ stackiga, üx blindide round oli umbes 95k chipsi ehk siis M3+

                        Lükkasin UTG A4s, üx leidis QQ , flopis A, turnis FD ka lisaks, aga riveris ikka focker Q rsk.

                        BLEH. tegelt ei tea, kas A4s on FT's push üldse, kui ma olin veidi alla AVG ning isegi chipleaderid on kuskil M6-8, siis vb võix iseenesest kaugemale foldida ka, aga dunno, kui võidu peale mängida, siis vist läheb keeruliseks. Kuigi jah, 2 all iniga võib ka M1'st chipleaderiks enamvähem tõusta, dunno dunno, vb mõni targem kommenteerib :)

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #1872
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          Ah ja üx koom runout tuli ka meelde, A3s shippis, KK callis ja veel üks KK callis. Flop A3x, esialgu tundus, et KK'del oute pole, aga üx KK tõmbas runner flushi riverini, lol see oli päris sick teaser.

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #1873
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                            See ahv on Mr Olympia 2011 ja 2012
                            'sup?

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #1874
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Minarust võiks nad veel suuremad olla, loodan koguaeg, et ikka paremaid rohte välja mõeldaks. Mõnus oleks vaadata lõpuks kehasid, nagu multikates, pea neli korda väiksem, kui õlg.

                              Comment

                              • Loksutaja
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jun 2010
                                • 448

                                #1875
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Multikas nad jalgu väga ei treeni seega võiks olla eraldi võistlus ala Mr.Multikas, kostüümid ka selga.

                                Comment

                                Working...