[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1681
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Loutrakis sama oli. Ise suitsetaja ja surid ikka lauda suht ära. Macaus jällegi lasti tombi nii, mis koliseb, kasinnid rahvast täis aga üldse ei härinud, sest laed tohutult kõrged ja väga hea vent. Ei saanudki aru, et keegi tobi imes.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #1682
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
      Käisin tegin veidi cashi, madalaim limiit 2/5 EUR, nice

      Ei tulnud väga suure raha varuga siia, sest BI'id ja asjad kõik ette ära makstud, seega väga mingit 2/5 swingi näha ei tahaks, muidu jääb kõht tühjaks :D Läksin praegu 400 Euroga sisse ja kuskil pärast tund istumist ja mõne käe mängimist sain 585 Euriga välja tuldud.

      Live cashi ikka natuke harjumatu mängida, kui netis on lihtsalt numbrid ekraanil, siis siin otse sula letti lükata, veidi on ikka wtf, et mis summad siin sedasi mööda lauda ringi liiguvad, teised töötavad kuskil Maximas 12h vahetusega, et mingi Cbeti suurune panus välja teenida lol.

      Sain ühe korra bb Speciali ka 52s mingi 6 limperit, flop A43 lol, vaatasin tükk aega wth :D Kahjuks selle poti võtsin flopil maha juba.
      teinekord ära vahi tükk aega :), see ju obv monster :)

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #1683
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
        Sain ühe korra bb Speciali ka 52s mingi 6 limperit, flop A43 lol, vaatasin tükk aega wth :D Kahjuks selle poti võtsin flopil maha juba.
        Oleks võind kuulutada kui sinuni complete'ti et karistad limpareid, I raise 400€ !!!

        flop oleks ju nuts olnd :)

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #1684
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Tra, kaardid on täielikult minu vastu, J8o callis preflop UTG raise, kui mul M10 ja imes turni rea lol, ffuuu

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #1685
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            Päev läbi premiumid ainult UTG endiselt tra, mingi sada venda callivad ja crackivad ära või saab mingi bb vastu flopist foldi. pfffff, rigged run.

            Eesti diiler oli viimasena veel

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #1686
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              Two seats to his right sits Artur Wasek, the Pole finished fourth at EPT6 Berlin and repeated the trick at EPT7 London, he's up to 18,000 here in Prague.

              LOL, are You fucking kidding me, see oli laua kõige suurem donk, idikas mängis haigelt palju käsi ja mängis drawsi enamasti check callides ja pomises omaette kui mingid gutshotid mööda läxid jne rofl, wtf, EPT'l 2 korda FT'sse jõudnud, how , how, how?

              Üx kõige lollerim käsi oli, kui vend callis 456 boardil 2 tänavat nii, et turni bet oli suht samasuur kui järgi jäi, riveris pani vastane veel ühe beti ja ma nägin ta kätt, enne kui foldis A7o lol. Aga noh, esimesel levelil sai duubli AA vs KK ning donkas selle enamävhem nulli ära, siis tegi mingi ime comebacki imedes mitu korda K2 vs QQ ntx 75s vs J9s jms lol. 20k+ stack oli tal veel alles, siis kui ma bustisin polnud vend veel dinner breakilt tagasi tulnud, siis kui minema läxin, tuli vastu.

              Selline ohmoon oli siis mu vasakul päev läbi, aga mul ei õnnestunud tema vastu väga käsi mängida.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #1687
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                Eesti diilereid oli kokku vähemalt 3.

                Me lasime Markkuga õhtust 220€ turbot - no *****, kui rigged, samas olin vist läbi aegade kõige softimas lauas (enamus olid itaalia-küprose ärimehed :D).
                Lõpuks hävisin AK vs A2s, ta SBst shoves, ma snap ja ma out.


                Mida lähiajal mängida kavatsed (enne GSOPi)????
                Mõni õhtu võiks eestlastega hardcore peo teha südalinnas :D (veebruaris Unibet Openil käies jõudsime stripibaari, aga noo tra...see oli ikka nii softcore rõvedus, et jube).

                Samas, monsterkoxid olid tasemel (XL Moijo, ehk 400g rummi ja muud kraami- Hind 20€)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #1688
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  Eesti diilereid oli kokku vähemalt 3.

                  Me lasime Markkuga õhtust 220€ turbot - no *****, kui rigged, samas olin vist läbi aegade kõige softimas lauas (enamus olid itaalia-küprose ärimehed :D).
                  Lõpuks hävisin AK vs A2s, ta SBst shoves, ma snap ja ma out.


                  Mida lähiajal mängida kavatsed (enne GSOPi)????
                  Mõni õhtu võiks eestlastega hardcore peo teha südalinnas :D (veebruaris Unibet Openil käies jõudsime stripibaari, aga noo tra...see oli ikka nii softcore rõvedus, et jube).

                  Samas, monsterkoxid olid tasemel (XL Moijo, ehk 400g rummi ja muud kraami- Hind 20€)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  haha see koks algul ei tundunudki nii suur, siis vaatasin tuhatoosi lol, nagu faking ämber lol...

                  Comment

                  • K2okfor_Mey
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2012
                    • 429

                    #1689
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                    Two seats to his right sits Artur Wasek, the Pole finished fourth at EPT6 Berlin and repeated the trick at EPT7 London, he's up to 18,000 here in Prague.

                    LOL, are You fucking kidding me, see oli laua kõige suurem donk, idikas mängis haigelt palju käsi ja mängis drawsi enamasti check callides ja pomises omaette kui mingid gutshotid mööda läxid jne rofl, wtf, EPT'l 2 korda FT'sse jõudnud, how , how, how?

                    Üx kõige lollerim käsi oli, kui vend callis 456 boardil 2 tänavat nii, et turni bet oli suht samasuur kui järgi jäi, riveris pani vastane veel ühe beti ja ma nägin ta kätt, enne kui foldis A7o lol. Aga noh, esimesel levelil sai duubli AA vs KK ning donkas selle enamävhem nulli ära, siis tegi mingi ime comebacki imedes mitu korda K2 vs QQ ntx 75s vs J9s jms lol. 20k+ stack oli tal veel alles, siis kui ma bustisin polnud vend veel dinner breakilt tagasi tulnud, siis kui minema läxin, tuli vastu.

                    Selline ohmoon oli siis mu vasakul päev läbi, aga mul ei õnnestunud tema vastu väga käsi mängida.


                    LOL need ju PS donkregularid kes teavad turnis isegi et riveriks on 50 50 et draw kokku tuleb D

                    Comment

                    • mikk2468
                      Vana Tegija
                      • Nov 2009
                      • 1039

                      #1690
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
                      LOL need ju PS donkregularid kes teavad turnis isegi et riveriks on 50 50 et draw kokku tuleb D
                      Miks sellist sitta on vaja toota lihtsalt? See pole isegi naljakas. Lihtsalt masendav.....

                      Comment

                      • bauss
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 737

                        #1691
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                        Miks sellist sitta on vaja toota lihtsalt? See pole isegi naljakas. Lihtsalt masendav.....
                        +1, arengupeetusega oled k2okfor v?

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #1692
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          Googeldasin seda Wasekit - maru tuttav nimi tundus olevat.

                          Ja ongi nii, septembris Unibet Londonis nägin teda, ta mängis Featured Tables ning ta sõbrad railisid ja naersid ta üle (tollal jäi mulje nagu oleks tegu väga suure amatööriga, kes mängib esimest suurturniiri). Telekast näitas FT mängu ning no see oli ikka epic.

                          Rudil on õigus, see on üks maailma suurimatest vaaladest. Prolly aastaid tagasi hittis ta sellepärast, et mängud olid kergemad ja härra oli godmodes.


                          edit: krt, aga raha on poiss võitnud ja mitte vähe: http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=96336
                          Last edited by hotcocacola; 06.12.12, 12:10.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #1693
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Algselt postitas Poke Vaata postitust
                            haha see koks algul ei tundunudki nii suur, siis vaatasin tuhatoosi lol, nagu faking ämber lol...
                            See ongi ämber :D
                            Ma poest ostsin samasuguse ja olen paar korda ise sarnast mohhitot teinud. Ainuke probleem on purustatud jää ning need meetrised kõrred. Tavaliste kõrtega ei saa sellist mohhitot juua, sest sa ei saa koxi segada ning kõrred vajuvad koxi sisse.

                            Comment

                            • Murdock
                              Grinder
                              • Jun 2010
                              • 690

                              #1694
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Palju ta kaotanud on?

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1695
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                                Palju ta kaotanud on?
                                tõenäoliselt on ta veel plussis, sest ei usu et tal on kuskil mingid edukad firmad. Pealegi, ta näeb välja nagu rekkavend...:D

                                Comment

                                Working...