Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas
No kui te sügist toast hindate, siis pole muidugi viga, stabiilne 20 kraadi ja tuulevaikus, no problem :D
No kui te sügist toast hindate, siis pole muidugi viga, stabiilne 20 kraadi ja tuulevaikus, no problem :D
TC
A
6
6
Comment