Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas
lol@kepikõnd. Ainus sport millest ma aru ei saa. Mu arvates peaks seda tegema need inimesed kellel jooksmine meedikute poolt vastunäidustatud. Ma teen jooksmist peale jõukat mingi 6km koos soojendusega. Täpselt ringe pole lugenud, aga ajaliselt võib sinnakanti jääda umbes.
Ja see narri tunde asi on loomulikult mindsetis kinni. Tean isegi et valehäbiga tegemist.
lol@kepikõnd. Ainus sport millest ma aru ei saa. Mu arvates peaks seda tegema need inimesed kellel jooksmine meedikute poolt vastunäidustatud. Ma teen jooksmist peale jõukat mingi 6km koos soojendusega. Täpselt ringe pole lugenud, aga ajaliselt võib sinnakanti jääda umbes.
Ja see narri tunde asi on loomulikult mindsetis kinni. Tean isegi et valehäbiga tegemist.

Comment