[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #1471
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    lol@kepikõnd. Ainus sport millest ma aru ei saa. Mu arvates peaks seda tegema need inimesed kellel jooksmine meedikute poolt vastunäidustatud. Ma teen jooksmist peale jõukat mingi 6km koos soojendusega. Täpselt ringe pole lugenud, aga ajaliselt võib sinnakanti jääda umbes.

    Ja see narri tunde asi on loomulikult mindsetis kinni. Tean isegi et valehäbiga tegemist.

    Comment

    • nalg
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 489

      #1472
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      Pole vahet millist aeroobset treeningut teed, peaasi, et pulss 130 kandis oleks.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #1473
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        Imo väga korralikult teed aeroobset (jooksmist). 6km iga trenn on väga OK.

        Comment

        • Ermii
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 402

          #1474
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Srry aga minu arvates pole nürimat tegevust kui jõusaalis raua sikutamine, iga kell eelistan treeningut värskes õhus ala lõuatõmbed, pumbad, jne. tallinnas selleks suurepärased võimalused tervise radade näol.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #1475
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            No perkele ahvimaailm küll, 5bb'ne elukas sai kaks korda all inis spliti ja siis imes triple up kokku ning ma lendan AQ vs AK otsa rsk.



            Päris ulme palju shovesin aga all inis olin väga väheseid kordi, bubblet abusesin ka päris hästi

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #1476
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              Algselt postitas nalg Vaata postitust
              Pole vahet millist aeroobset treeningut teed, peaasi, et pulss 130 kandis oleks.
              130 on isegi minusuguse vanamehe jaoks vähe. Karvoneni valem imo parim südame löögisageduse tsoonide määramiseks http://www.body-perfect-fitness.com/...ning-Zone.html

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #1477
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                Lauri, kusjuures jõusaal jalgpalli ega ka vastupidi eriti teineteistei takista, st võid samal päeval mõlemaid trenne teha. Peaasi, et keha vastu peab.
                Saab küll jah, olen teinud ka nii. Paljuks läheb siiski, tüütuks kisub ära.

                Comment

                • nalg
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 489

                  #1478
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                  130 on isegi minusuguse vanamehe jaoks vähe. Karvoneni valem imo parim südame löögisageduse tsoonide määramiseks http://www.body-perfect-fitness.com/...ning-Zone.html
                  Sina vanamees muidugi tead , millise pulsiga kõige efektiivsemalt rasva põletada!

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #1479
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    Madalal pulsisagedusel pikalt treenimine hakkab organismis kortisooli tootma, mis on stressihormoon ja mille tulemusel rasva põletamine vööpiirkonnast raskeneb. Tegelt isegi hakkab sinna rohkem kogunema. Lisaks ajab selline treening suure nälja peale ja ülesöömine on kerge tulema.
                    Südame tugevdamiseks kuni 1h päevas jällegi väga hea, aga rasva põletuseks tuleks siis mõnedel päevadel kangi või mingit intensiivsemat trenni juurde teha.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1480
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      ühesõnaga iga trenn ja iga söök on väga ebatervislik.

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #1481
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        Rudi. Sa oled üks tubli eesti mees. Ära seda helikopterit üle kulda, kasuta plaatina ka :D

                        Comment

                        • oohoh
                          Grinder
                          • Oct 2009
                          • 547

                          #1482
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                          Palju kükk ja jõutõmme on?
                          hater fagorz?
                          palju lõuatõmbeid ka tuleb?

                          Comment

                          • nalg
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 489

                            #1483
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            jah, jõusaali trenn kombineeritud aeroobse trenniga. nädalas ca 3-4 trenni jõusaalis ning aeroobset paras 2-3x teha. mingi 30-45 min jooksu-ratast täitsa okei. kõige soovitatav hommikul aeroobset teha, rasvapõletus kõige efektiivsem.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #1484
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Huvitav on see, et ujumistrennis Keilas käis üx pontsikum tüüp, suht korralikult käis trennis ja mitmeid aastaid oli selline tavaline ujuja. Lõpupoole hakkas seal ikka päris korralikult delfiini ujuma ja päris võimsaid seeriaid tegi seal treeneriga, aga rasvakiht maha ei kadunud, mõtlesin, et kuidas see võimalik. Lõpuks hakkas jõusaalis käima ja laksti, mõne kuu pärast ei tundnud duši all selja tagant ära, rasvakiht hakkas kaduma ja lihased hakkasid välja tulema, praeguseks on juba päris kõva lihasesportlane.

                              Need ujumistrennid, mis ta tegi oli ikka kõva aeroobne, + sitaks anaeroobset paugutamist , aga rasv hakkas hävima alles kangi tõstmise peale.. Ei järeldagi sellest midagi väga, aga lihtsalt, interesting, interesting.
                              Taanis oli ka üks tüdruk, kes oli suht kõva tasemega ujuja, pmst 8-9 korda nädalast pikad trennid, ujumine + muid üldfüüsilisi asju, ei mäleta täpselt, aga pikematel distantsidel vist olid isegi minust paremad ajad. Ning uskumatu rasvakiht oli peal sellise koormuse juures, ma ei kujuta ette kui palju või kui sitasti ta toituma pidi, et sellise koormusega selline rasv püsis.

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #1485
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                                Huvitav on see, et ujumistrennis Keilas käis üx pontsikum tüüp, suht korralikult käis trennis ja mitmeid aastaid oli selline tavaline ujuja. Lõpupoole hakkas seal ikka päris korralikult delfiini ujuma ja päris võimsaid seeriaid tegi seal treeneriga, aga rasvakiht maha ei kadunud, mõtlesin, et kuidas see võimalik. Lõpuks hakkas jõusaalis käima ja laksti, mõne kuu pärast ei tundnud duši all selja tagant ära, rasvakiht hakkas kaduma ja lihased hakkasid välja tulema, praeguseks on juba päris kõva lihasesportlane.

                                Need ujumistrennid, mis ta tegi oli ikka kõva aeroobne, + sitaks anaeroobset paugutamist , aga rasv hakkas hävima alles kangi tõstmise peale.. Ei järeldagi sellest midagi väga, aga lihtsalt, interesting, interesting.
                                Taanis oli ka üks tüdruk, kes oli suht kõva tasemega ujuja, pmst 8-9 korda nädalast pikad trennid, ujumine + muid üldfüüsilisi asju, ei mäleta täpselt, aga pikematel distantsidel vist olid isegi minust paremad ajad. Ning uskumatu rasvakiht oli peal sellise koormuse juures, ma ei kujuta ette kui palju või kui sitasti ta toituma pidi, et sellise koormusega selline rasv püsis.
                                Oioi. Joke ok, lol.

                                Comment

                                Working...