[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1381
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    lol, vb ma lendamise noob, aga ma leidsin ainult 200 Euriseid ühe otsa lende omaarust.

    Ex ma millalgi uurin Su käest igasuguseid detaile, kuidas see värk kinni panna jne :D

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #1382
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      cmon mees, Coca rääkiski obv ühe otsa piletist.

      Comment

      • Gang Starr
        FPP Pro
        • Sep 2012
        • 231

        #1383
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        Täna päeval just uurisin ja saab prahasse edasi-tagasi $230

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1384
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Ruts, lendamise kuldreegel: kui valid lendu, siis vaata kindlasti edasi-tagasi piletit, SEST see on 95% kordadest odavam, kui yheotsa pilet (pikamaalendudel)!!!!!!!!!!


          Teine reegel: kasuta skyscanner.nEt -i, see on tõenäoliselt turu parim lennuleidja, mis annab parimad hinnad.
          Last edited by hotcocacola; 15.09.12, 23:37.

          Comment

          • MrRiver
            Grinder
            • Oct 2008
            • 735

            #1385
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            Aga mis Riia Eurekast arvad?

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #1386
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              Ruts, gsopi ajaks peaks ka sulle 8-15dets meeltmööda olema. Kas sa yldse tead, et samal ajal toimub Prahas mega suur mõttemängude festival vms, ehk siis pokkeriturniire on novembri lõpust kuni umbes 15nda detsini (wpt, ept, gsop, 888.com, eureka jne).

              Ehk siis, tohutu valik 400-1500eur deepstack turniire (2-5 päevalisi): http://www.praguepokerfestival.com/

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #1387
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
                Täna päeval just uurisin ja saab prahasse edasi-tagasi $230
                Vaatasin praegu 8-15dets lende läbi skyscanneri ja odavaimad piletid: 207-230 läbi Helsingi (230ne on parem, sest 207se tagasilend kestab 17h). Väga bueno!!!!

                Ja kolmas kuldreegel: lennupiletid proovi osta hiljemalt 10p enne sihtkohta lendamist, sest vastasel juhul võivad hinnad kerkida 2-3-4 kordseks

                Comment

                • Gang Starr
                  FPP Pro
                  • Sep 2012
                  • 231

                  #1388
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  kayak.com samuti väga hea koht kas siis solid hindade uurimiseks või bookimiseks.
                  Olen kordi sealt piletid saanud ja tihtipeale olnud, et hinnad slightly odavamad või samad, aga lennuajad/lennu company parem.

                  Comment

                  • WeThePeople
                    Vana Tegija
                    • Mar 2010
                    • 1163

                    #1389
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    Veits teemast väljas aga see on ka tore leht kui kellelgi tuleb spontaanne soov reisida: http://www.drungli.com/

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1390
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      Ruts, lendamise kuldreegel: kui valid lendu, siis vaata kindlasti edasi-tagasi piletit, SEST see on 95% kordadest odavam, kui yheotsa pilet (pikamaalendudel)!!!!!!!!!!
                      Jup ja vahe võib olla väga suur. Samuti mängi natuke kuupäevadega - mine päev varem või tule hiljem, võid säästa ühe hotelliöö raha ja natuke pealegi ning saad rohkem aega reisida.

                      Kui Aasias olin, siis otsisin tagasilende. Edasi-tagasi Hong Kong - Helsinki - Tallinn maksis €800, üheotsa pilet oli €1400. Kuna mul minnes aegus pilet ära, siis tagasi Eestisse tulles pidingi võtma kaheotsaga pileti.

                      Comment

                      • Hullapple
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 364

                        #1391
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                        Uurisin siis suuremaid turniire ka mida lähiajal hittima minna ning UKIPT'd näevad head variandid välja, sest easyjetiga on Londonisse eriti odav lennata, seega järgmine UKIPT Bristolis Londoni külje all novembri alguses tundub olevat päris hea variant.
                        Bristol pole midagi nii Londoni kylje all. Odavaim viis Lutonist Bristolisse on bussi ots, kuid sellekski pead koige pealt Lutonist Londonisse soitma ning seal ymber istuma. umbes 2 aastat tagasi ma sellise otsa ette votsin ning Luton to Bristol (viaLondon) oli nii 5+ tundi trip. M2lu voib ka petta kuid Bristol Londoni kylje all kyll pole. M2rksa mugavam on rong aga rongi pilet maksab rohkem kui su lennupilet tln-lnd-tln.

                        Samuti 2 aastat tagasi oli easyjeti-l lennuyhendus Riga-Bristol. void ka seda varianti uurida

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #1392
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          pole see rongipilet nii kallis midagi, return on mingi 50 naela kui peakhour pole. Ekspress ja ~tunniga kohal.

                          ok, 1.45 expressiga ja single on 30£
                          Last edited by vennike; 16.09.12, 03:52.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #1393
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Nov lõpus tahavad eestlased France poker seriesele minna, Pariisi. 1.1k main event and shit. Unusta see Bristoli turniir ära, mis asub fcked up kohas :D

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1394
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              Ruts, lendamise kuldreegel: kui valid lendu, siis vaata kindlasti edasi-tagasi piletit, SEST see on 95% kordadest odavam, kui yheotsa pilet (pikamaalendudel)!!!!!!!!!!


                              Teine reegel: kasuta skyscanner.nEt -i, see on tõenäoliselt turu parim lennuleidja, mis annab parimad hinnad.
                              Ka sellel vidinal pole viga, kuigi otse sealt osta ei saa, kuid vastavalt pakkujalt ikka saab .. http://matrix.itasoftware.com/

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #1395
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                Nov lõpus tahavad eestlased France poker seriesele minna, Pariisi. 1.1k main event and shit. Unusta see Bristoli turniir ära, mis asub fcked up kohas :D

                                NICE, aga London - Pariis on ju kiviviske kaugusel :D ning UKIPT Bristoli ja FPS Paris kuupäevad klapivad suht kenasti :D
                                Siis olex üx peatus veel enne GSOPi kuskil leida ja polex vaja vahepeal Eestisse tagasi ronidagi lol

                                Comment

                                Working...