Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas
lol, vb ma lendamise noob, aga ma leidsin ainult 200 Euriseid ühe otsa lende omaarust.
Ex ma millalgi uurin Su käest igasuguseid detaile, kuidas see värk kinni panna jne :D
lol, vb ma lendamise noob, aga ma leidsin ainult 200 Euriseid ühe otsa lende omaarust.
Ex ma millalgi uurin Su käest igasuguseid detaile, kuidas see värk kinni panna jne :D
TC
Comment