[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #1306
    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

    Kusjuures ma lasin enda agressiivsust ka tublisti alla ja so far so good, väga paljud on nii "bluffhappy'd" aga samas väga lightilt suuri bette ei calli, et siis ulatan neile rõõmsalt köie =).
    Nii et su päevik on mulle positiivset mõju avaldand, kohati olin postflop overaggressive, KEEP UP THE GOOD WORK!

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #1307
      Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

      Rudi on oma ajast ees.Kui igal pool kõlab agresiivsus agresiivsus ja veelkord agresiivsus siis selline liin vist päris kasulik võtta.
      Hakkasin hiljuti vaikselt merge ja cake laudu ka toksima no seal on need usakad überagresiivsed 2barrelit lendab iga ilmaga tihti ka kolm õhuga.Check-raisetakse jõle palju ja mäng on ikka natuke teistmoodi.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #1308
        Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

        Value callimine regulari vastu :D

        Grabbed by Holdem Manager
        NL Holdem $2(BB) Poker Stars
        Hero ($216)
        BB ($310)
        UTG ($200)
        UTG+1 ($200)
        UTG+2 ($92)
        MP1 ($200)
        MP2 ($237)
        CO ($80)
        BTN ($193)

        Dealt to Hero K A

        fold, fold, fold, fold, MP2 raises to $5, fold, fold, Hero calls $4, fold

        FLOP ($12) 5 8 3

        Hero checks, MP2 bets $7, Hero calls $7

        TURN ($26) 5 8 3 2

        Hero checks, MP2 bets $18, Hero calls $18

        RIVER ($62) 5 8 3 2 K

        Hero checks, MP2 bets $48, Hero calls $48

        MP2 shows J 9
        (Pre 37%, Flop 54.3%, Turn 34.1%)

        Hero shows K A
        (Pre 63%, Flop 45.7%, Turn 65.9%)

        Hero wins $155

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1309
          Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

          Palju sul cbet on?

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #1310
            Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

            Pakun puusalt 48%

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #1311
              Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

              Kuskil sinnakanti peaks jääma jah, vb isegi alla selle vahest

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1312
                Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

                NON-Showdown võidad?

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #1313
                  Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

                  non SD kukub obv auku :)

                  Comment

                  • rrrr
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 904

                    #1314
                    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

                    Mis idee sellel madalal cbetil on? Kas sinu limiidil regularid nagunii ei usu ja sa ei taha poolkõva käega raise saada või regularid hakkavad sind käe pealt maha lükkama vs missed cbet ja kuna sinu range on tugev ja nende oma mitte siis enamuses sinu võit?

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #1315
                      Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

                      Ega ma meelega seda numbrit ei säti, lihtsalt selline number välja kujunenud, mängin ju vastast, osade vastu võib olla 70, osade vastu 10% ning selline on lihtsalt keskmine.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #1316
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        lol, Phil Ivey gif on hea

                        http://forumserver.twoplustwo.com/sh...4&postcount=90

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #1317
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          Kui keegi oleks huvitatud arvuti nurgalauast koos riiulite ja värkidega, kas endale või lastetuppa, siis küsige pilte. Päris vana laud ja mõned kinnituskruvide vindid ja muud asjad vaidlesid natuke mulle viimasel kokkupanekul vastu, aga muidu päris pandav siiski siiamaani.

                          Raha ei taha, lihtsalt järgitulemise vaev !

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #1318
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Küsin pilte.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #1319
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              PM'e tuli ka, nii, et võib isegi rebimiseks minna, kolmeks osaks käib lahti.
                              Kesklinnas asun. Laua keskel on üx kleepuv osa ka, sest seal oli hiirematt, probably saab mingi hea pesuvahendiga sellest lahti.



                              23 tolline monitor oli mul seal keskel, kui tõmmata täiesti ette, siis jäid ääred vist nats nurkade taha, aga kui täiesti taha lükata siis dunno, äkki mahuks isegi see 27 sinna ära, nii, et ääred vaateväljast välja ei jää
                              Last edited by RudiTurbo; 24.08.12, 13:57.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #1320
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Päris kobe kink kellegile, wp Rudi!

                                Comment

                                Working...