Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]
Kusjuures ma lasin enda agressiivsust ka tublisti alla ja so far so good, väga paljud on nii "bluffhappy'd" aga samas väga lightilt suuri bette ei calli, et siis ulatan neile rõõmsalt köie =).
Nii et su päevik on mulle positiivset mõju avaldand, kohati olin postflop overaggressive, KEEP UP THE GOOD WORK!
Kusjuures ma lasin enda agressiivsust ka tublisti alla ja so far so good, väga paljud on nii "bluffhappy'd" aga samas väga lightilt suuri bette ei calli, et siis ulatan neile rõõmsalt köie =).
Nii et su päevik on mulle positiivset mõju avaldand, kohati olin postflop overaggressive, KEEP UP THE GOOD WORK!
A
8

Comment