[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1141
    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    Krt, haigelt head lauad olid lahti ja tuli scheduled maintenance ja nüüd kestab juba 40 minti, pfff. Ei viici rohkem oodata. Ühes NL100 lauas oli ennem 5 40-75 VPIP fishi. Pot limiti lauad on ikka haiged, 3 fishiga PL200 laud, kaks tüüpi on 70+ VPIP.

    Aga peab end ka vahepeal kuidagi restartima, liiga automaatseks ja riveri stationiks olen muutunud hetkel. Enamus kasumit see kuu PLi laudadest tulnud, aga noh, NL200 ja Eurilaudade heater peax kohe kohe tulemas olema :D
    Last edited by RudiTurbo; 08.03.12, 12:41.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #1142
      Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

      Postitan nüüd siis oma uue laptopi pealt. Seems nice, kuidagi eriti suur tundub. Sai ostetud siis Dell XPS 17 full HD resoga.

      Nüüd siis vaja välja mõelda, kuda trat moodi see HEMi DB siia saada. HM Archive faili ei anna zippida ega USB'le copyda, sest võtaks 90 minti aega ja selle peale mu PC crashiks.

      Pole veel uurinud ka, kuda table ninjaga see mitme arvuti värk on, ega eraldi litsentsi ostma pea?

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #1143
        Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

        TN-t saad jagada jah 2-e arvuti peale.

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #1144
          Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
          Postitan nüüd siis oma uue laptopi pealt. Seems nice, kuidagi eriti suur tundub. Sai ostetud siis Dell XPS 17 full HD resoga.

          Nüüd siis vaja välja mõelda, kuda trat moodi see HEMi DB siia saada. HM Archive faili ei anna zippida ega USB'le copyda, sest võtaks 90 minti aega ja selle peale mu PC crashiks.

          Pole veel uurinud ka, kuda table ninjaga see mitme arvuti värk on, ega eraldi litsentsi ostma pea?
          Mai viitsi lapata kas seda juba pakuti, aga kas nii ei saa et HEMis Options-Database Management ja Export Hands (võtab mõne mindi ja tuleb ports txt faile), siis zipid ja shipid USB-le? Ma omal tegin nii, kui formattisin.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #1145
            Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

            Rudi, olen kuulnud XPS omanikult, et nendel seeriatel pidi olema mingi jama jahutusega, et undab päris karmilt vahest isegi kui ei kasuta läpakat. Aga see võis ka ainult tema läpakal olla.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #1146
              Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

              Sain HMArchive ära raritud mingi 40 minutit ja USB'ga laptopile tõstetud. Nüüd HEM mõllab, 10 hours remaining :)
              Tundub, et saab DB copytud. Nüüd tuleb veel config värgid nii PS'il kui HEM'il paika saada ja Table Ninja Key kuskilt üles leida, siis olen mobiilseks grindiks valmis !

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #1147
                Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                Table ninja key saad ju HEM i lehelt , my account alt.

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #1148
                  Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                  Seal peaks eraldi välja toodud olema Table ninja key? Mul eraldi nagu küll ei ole, ostsin sellel ajal , kui TN veel HEM'iga koostöös polnud. Pean mingeid e-maile probably saatma hakkama.

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #1149
                    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                    Kui omad gmaili, siis saad läbi otsingu selle key teada.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #1150
                      Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                      Esimese kahe kuu jooksul ei õnnestunud mul avastada, et Pot Limiti lauad on tõstetud NL'ist eraldi lobbysse see aasta, mille tõttu on traffic eriti väike, aga need üxikud lauad, mis käima saadake, need on täiesti unreal lauad. Ning mingil põhjusel meeldib just 90% VPIP vaaladele PLi laudadesse ronida, lausa 3 80% + tüübiga PL200 lauas sai vist see kuu istutud.


                      Ega mu kuugraafik väga palju kõrgemale ulatugi, kui PLi nuts graafik, tänu sellele, et ostsin laptopi, suutsin kokku saada 132h grindi , isegi kui vahepeal peaaegu nädal aega ühtegi kätt ei mänginud. Aga jooxin üle pika aja suht sitasti ja kuna see kuu kulutused olid ka suured , siis mängisin ka mindseti tõttu sitemini. NL400 sain ka set over set ja NL400 Euri lauas crackiti AA 3Bet potis, seega röövis ka NL400 mult see kuu ligi 1200$. Üldse ronisin liiga sittadesse NL400 laudadesse ja sain üle 4k käe kokku NL400 istutud, tuleb ikka natuke suuremaid fishe taga ajada. Aga kuna õnnestus see üx väike turniir kinni panna, siis kuskil 3.6k$ cash + 1.7k$ turniir + 1000$ FPP'si + 150$ stellareid annab igasugusest sitast jooxust hoolimata ligi 6.5k$. Ning cashi winrate siiski üle 5bb/100, kuigi tegin ikka päris palju sitta see kuu !

                      PTR'i leaderboardides on viimasel ajal summad kõvasti väixemad kui inimesed tegelikult võitnud on, aga hetkel paneb PTR mind hotcocast ja mendist Estonia this year graphis ettepoole nii, et aeglaselt sõuad, kaugele jõuad :D:D

                      Aprilli algusest läheb ka Tallinnasse kolimiseks ja võtan üürika ühe sõbraga, kes ka PS'is vahest grindib. Kas ühe sama ühenduse peal grindides mingeid jamasi ei teki, kellel kogemusi?
                      Ühte cashi lauda vist istuda ei lase, aga kuskilt vist kunagi on meelde jäänud ka, et PS'i agreementis, et ühe leibkonna kohta võib ainult üx account olla vist? Mängime erinevaid limiite, seega ei tohiks nagu probleeme olla muidu, sest samades laudades pole vaja istuda.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #1151
                        Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                        neet PL lauad võivad ikka väga mõnusaks osutuda tõesti :) EDU!!

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #1152
                          Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                          Kuidas kuldamine edeneb?

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #1153
                            Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                            Väga kiire nädal olnud , kolimine, sünnipäeva korraldus, sünnipäev ise, 4 väikest sessi olen jõudnud teha see kuu. 6k kätt vist on hetkel koos ja ev bb/100 on kuskil 5.9, tulemust ise pole vaadanud.
                            Eelmine kuu tuli ka volume sedasi, et olid pikad perioodid, kus väga ei mänginudki või siis mõni lühem sess ainult tuli, aga olid paar päeva, kus kukkusin õhtul kell 4-5 vahel grindima, vahepeal mingi paus ja siis kuskil hommikust alates vaagusin laptopiga voodis vaevu silmad lahti kuni kuskil kella 3'ni päeval, ehk siis kuskil 15h + grindi päevasi oli vist 2 tükki + veel muid 10h lähedale ulatuvaid. 2 korda vist oli nii, et olin 30h järjest üleval ja kuskil öösel kella 1st grindisin niikaua kuni silmad lahti püsisid.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #1154
                              Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #1155
                                Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                                Jah, üx öö naise juures oli sedasi, et naine tegeles diivanil mingite riide asjadega, ma pikutades grindisin teisel diivanil ja mul oli ilge uni ja siis mingi hetk naine vilistaski, et õuuuuu, hallloooo :D Ja siis tegingi silmad lahti ja viimased 3 lauda mis veel lahti olid jäänud olid just kõik sit out ära jõudnud minna :D

                                Comment

                                Working...