[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1126
    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    HEMi DB on mult vist ligi 60GB, kui suur see Backup tuleb? Kõvaketas on mul ise 180GB ja vaba ruumi hetkel 5GB, kui see backup kuidagi kokkupakitud kujul ei ole, siis on ülikeeruline seda mu kõvakettal moodustada ja sellist faili kuhugi üles laadida ka, I dunno.

    Mis see HMArchive endast kujutab? Seal on 2.5GB ja 36 000 faili ?

    Mul muidugi plaanis uus desktop ka osta lähiajal, siis hopefully annab vana kõvaketta ka uue masina sisse paigutada ja uus masin võimaldab kõik asjad ära backuppida. 7 aastat pole formatit teinud see PC.

    Pildid ja asjad olen USB kettale ära saand backida, aga kuskil üle 10 min copymist USB kaudu ja siis hakkab arvuti lihtsalt hanguma.
    Last edited by RudiTurbo; 01.03.12, 16:00.

    Comment

    • Pokutaja
      Julm Donk
      • Feb 2012
      • 84

      #1127
      Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

      Okay, see võib vist juba veits ulmeks minna aga ideeliselt saab faile kanda ühest arvutist teise ka ruuteri kaudu. Kui 2 arvutit samasse ruuterisse ühendatud siis saab mingit huinamuina computer to computer teemat teha. Ise kunagi midagi säärast teinud aga ei mäleta suurt midagi selle kohta. Siin ilmselt palju teadjamaid inimesi ja kui midagi muud üle ei jää, siis google to win.

      Edu!

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #1128
        Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

        See HMArchive ongi see kaust mida otsid. Copy see fail uude arvutisse ning uues arvutis "manual import" kogu folder. Saad kõik käed kätte.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #1129
          Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Confirmin, aga otse neid ühtse failina alla laadida ei saa, pead kopeerima e-maili pealt käed. Notebadi tegema uue faili ja siis saad importida.
          saad küsida neilt ka nii, et käed on juba notepadi pastetud ja vaja ainult importida.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #1130
            Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

            Siiick, esimene neljakohaline pot !
            Tõmbasin ühe Red Bulli ka just sisse, mõnus adrenaline rush käis verest läbi, kui see pot turnis suurenema hakkas :D


            Grabbed by Holdem Manager
            NL Holdem $4(BB) Poker Stars
            Hero ($663)
            BB ($108)
            UTG ($498)
            UTG+1 ($615)
            UTG+2 ($78)
            MP1 ($621)
            CO ($614)
            BTN ($495)

            Dealt to Hero 7 7

            fold, fold, fold, MP1 raises to $8, fold, BTN calls $8, Hero calls $6, fold

            FLOP ($28) K K 7

            Hero checks, MP1 checks, BTN checks

            TURN ($28) K K 7 J

            Hero bets $20, MP1 raises to $40, BTN folds, Hero raises to $120, MP1 raises to $200, Hero raises to $413, MP1 raises to $613 (AI), Hero calls $200

            RIVER ($1,255) K K 7 J 5

            MP1 shows A K
            (Pre 48%, Flop 22.9%, Turn 15.9%)

            Hero shows 7 7
            (Pre 52%, Flop 77.1%, Turn 84.1%)

            Hero wins $1,252

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #1131
              Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

              haha nice, saad paar ruutdetsimeetrit juurde kullata helikopterile :P

              Comment

              • Jäämees
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1182

                #1132
                Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                Ilus.

                See DB tundub sul kuidagi liiga suur.

                Ilusti hooldatud? Ise kuu tagasi lugesin ka teemat natuke ja näppisin DB config file ja sain DB peaaegu 50% vähem ruumi võtma kõvakettal.

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #1133
                  Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                  Pot limit

                  Grabbed by Holdem Manager
                  NL Holdem $2(BB) Poker Stars
                  SB ($200)
                  Hero ($433)
                  UTG ($266)
                  UTG+1 ($356)
                  UTG+2 ($206)
                  MP1 ($474)
                  CO ($203)
                  BTN ($207)

                  Dealt to Hero A A

                  fold, fold, UTG+2 raises to $6, MP1 raises to $10, CO raises to $34, fold, fold, Hero raises to $58, fold, MP1 calls $48, CO calls $24

                  FLOP ($181) 7 9 2

                  Hero bets $128, MP1 calls $128, CO folds

                  TURN ($437) 7 9 2 T

                  Hero bets $247 (AI), MP1 calls $247

                  RIVER ($931) 7 9 2 T Q

                  Hero shows A A
                  (Pre 83%, Flop 80.0%, Turn 79.5%)

                  MP1 shows J 9
                  (Pre 17%, Flop 20.0%, Turn 20.5%)

                  Hero wins $928

                  Võitsin selle fishi käest algul juba 550$ poti, siis imes mult kuskil 70$ Stackiga 70:30 ära, vist oli samamoodi J9 gutpaar vs over. Seejärel kasvatas kõvasti stacki ja nüüd siis andis selle taas mulle oma lemmiku käega :D

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #1134
                    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                    No blää, turniirid on ikka haiged, olen chipleader kui 200 järgi, saan 82/18 olles veel monster poti, imetakse ära, seejärel AKo vs TT ja ongi vsjo lol

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #1135
                      Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                      LÕPUKS OMETI!
                      Cashis ongi see kuu natuke sitem jooks old, tuleb kasuks!



                      Suht põnev FT oli ka, jõudsin sinna 3 out of 9, aga olin täpselt kahe suurima stacki vahel sandwichis, nad olid nii suured, et kõik teised olid enamvähem suremas ka ja minu vasakpoolne vend oli kõige loosem vend üldse lauas. Seega tuli kasuks suht tight ja oodata lihtsalt kuni kukuvad. Kui 4 oli alles, siis olin algul kõige väixem stack, aga mõne aja pärast olin juba teisel kohal Ja HU läxingi kuskil 1:3 seisus selle vasakul istuva agro vastu. Aga HU Ta väga palju tüli ei tekitanudki ning lõpux kuskil 4.8 mill vs 600k AQ vs T8o ja tuli ära ! :)

                      Comment

                      • Cash87
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1402

                        #1136
                        Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                        GG sa EMV ei osalenudki?

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #1137
                          Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                          GG!

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #1138
                            Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                            Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                            GG sa EMV ei osalenudki?
                            Homme hommikul rahvaturniirile minek, suuremate jaox olen liiga fish, et oma raha põletada :)

                            Comment

                            • Jazzyl
                              Jube Noob
                              • Feb 2012
                              • 142

                              #1139
                              Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                              Väga kena saavutus ! Palju mängijaid üldse kokku oli ?

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #1140
                                Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                                Algselt postitas Jazzyl Vaata postitust
                                Väga kena saavutus ! Palju mängijaid üldse kokku oli ?
                                "Entrants: 1050"

                                Comment

                                Working...