[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • albinar
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2010
    • 346

    #1111
    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Ei tahtnud oma silmi lihtsalt uskuda , et mees selliseid liimite juba ette võtab.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #1112
      Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

      No mul on juba NL400 lauad lobbyes enda jaoks nähtavaks tehtud jah ning kui fishile vasakule saab istuda, siis ei pelga seda teha. Aga väga just ei otsi neid NL400 laudasi hetkel veel, õhtu jooksul mõnikümmend kuni mõnisada kätt koguneb selles limiidis.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #1113
        Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

        Nice. Kui tihti teed neid üli-varahommikusi sesse?

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #1114
          Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

          Nii tihti kui võimalik. Kell 5 - 12:30 on kõige paremad lauad üldse, muidugi laudu on väga vähe ja kohati on vb isegi 5 lauda ainult lahti , aga sellel kellajal võimalik saada tugevalt üle 20% keskmise VPIPiga lauad.

          Aga ma mingile laudade arvule ei keskendugi, kui on võtta 5 head lauda, siis mängin 5 lauaga, kui 17 , siis 17'ga. Aga üle 15 laua üldiselt väga pikka perioodi ei lase.

          Kunagi ma lõpetasin sessi ära, kui väsimus peale tuli, tihti see väsimus just kella 6 ajal peale tulema hakkab. Aga viimasel ajal NL200'ga ma ei suuda magama minna, kui mul istub 300$'iga mingi 60/20 vend paremal ja ma olen tihti üliväsinuna hommikuti tixumas kuskil 5-10 lauaga niikaua kuni fishid lauast kaovad lihtsalt. Enamasti saab kuskil 11'ks kuidagi lauad kinni pressitud.

          Kui praegu ühe naisega nii palju aega koos ei veedaks, siis tuleksid mul vist järjest 200h'sed kuud. Eelmine kuu ei maganud vist 10 ööd kodus ja kokku tuli 120h siiski.

          I have a gambling problem(blessing) :D

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #1115
            Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

            WP, op!
            Nagu aru saan, siis keskmisest FR regist lased oluliselt vähem laudu korraga - kas neid on lihtne üldjuhul exploitida seetõttu? St et kas enamasti saad respekti, kui nt teed multibarrel bluffi vmt? Või keskendud eelkõige ainult fishidele?

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #1116
              Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

              Ma keskendun fishidele ja hoian regularide vastu potid väixed, et keegi mind kuskilt minema bluffida ei saaks ja peaasi,et Showdownini jõuan. WTSD on üle 30% ja W$SD on see kuu jõhker 62% ,mu agg on hetkel 1.4.

              Ja tänu sellele, et ma enamusi oma ühe paari käsi passiivselt mängin ja agg factor nii madal, siis aeg ajalt kui board hästi välja jookseb, saab ka edukalt bluffida.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #1117
                Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                Viimasel ajal neid NL400 laudu ikka võtta olnud ja see kuu juba üle 3k käe kogenenud ja sellest piisab, et esimene KK vs AA seal kogeda ja elu suurim pot kaotada :D

                Häirima jääb ainult see, et olin UTG, sain kuskilt MP'lt squeezi ja tegelt Q high flop andis väga suure võimaluse foldimiseks turnis, aga nuh NL400 peaks sellegipoolest plussis olema ja olen seal isegi kahe kuni kolme fishiga laudasi näinud, loodan, et mõne kuu pärast on BR ka NL600 jaoks valmis !

                Comment

                • Mr_Kenny
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1357

                  #1118
                  Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                  Mis BRM kasutad?

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #1119
                    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                    Kindla elu BRM'i :D

                    Mängin hetkel kolme limiiti korraga, NL100 ainuüxi olexin ma juba waay overrolled.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #1120
                      Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                      Veebruaris ainult 87h :( Aga kuna volüüm jäi madalaks rohke seksi, mitte laiskuse tõttu, siis ei saa vist väga kurta :D

                      Tulemus 5k$ + rakeback ning heameel, et graafiku kõrgusele on oma panuse andnud ka NL400 3.1k käe ja 800$'iga !

                      Veebrauri lõpust pmst nädal aega ei mänginud, märtsi kuus tuleb aega kuidagi paremini planeerida.

                      Plaanin vist laptopi ka osta. Starsis vist saab requestida oma kõik mängitud käed e-mailile? Kas need on siis sellises formaadis, et annab otse HEMi importida? Mul Desktopi kõvaketas on sellises seisus, et USB devicedele copydes arvuti hangub, aga kuidagi oleks vaja laptopile oma HEMi database saada siiski.

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #1121
                        Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                        1.omgomgomg
                        2.gg&wp!

                        Comment

                        • hakkameimema
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2011
                          • 349

                          #1122
                          Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                          Kui liiga laisaks muutud, siis sooviks tsiteerida Rohelisekonna päevikut "seks ei vabasta maksudest"

                          Nali naljaks, tegelt kena tulemus Wp!

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #1123
                            Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                            . Starsis vist saab requestida oma kõik mängitud käed e-mailile? Kas need on siis sellises formaadis, et annab otse HEMi importida?.
                            Confirmin, aga otse neid ühtse failina alla laadida ei saa, pead kopeerima e-maili pealt käed. Notebadi tegema uue faili ja siis saad importida.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #1124
                              Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                              Kui ma olen mingi 1.6 milli kätt Starsis mänginud, kas see mahub mu 20 megasesse e-maili postkasti ära üldse?

                              Comment

                              • Pokutaja
                                Julm Donk
                                • Feb 2012
                                • 84

                                #1125
                                Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                                Kas pole võimalik lihtsalt teha hemis backup ja see uploadida kuhugile? Pärast lihtsalt downloadid omale läpakasse...

                                Comment

                                Working...