Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]
Prime time ongi tegelikult sitt, hea on Ta ainult 24 tableritele, sest laudu on palju. Tegelikult on Starsis isegi liiga palju trafficut mõnes mõttes ja prime time ajal käib asi nii, et kui tekib laud ja sinna istub üx fish, on 10 sekundiga laud regulare täis ja waiting list insta. Siis kui juba mängijaid vähem, ehk hommikusel ajal, siis on sedasi, et fish kaob lauast ära, paned juba sit out next BB, siis hakkad lauda sulgema ja vahepeal kui laud on jõudnud laguneda on vabade kohtade peale juba fishid asemele istunud ja sit back in ja oled 2-4 fishiga lauas , woohoo. Eriti NL200 hommikul, mingis lauas on open seat sedasi, et Bronze stari vasakule annax otse istuda ja mingi 5 minutit ei istu sinna mitte keegi, prime time ajal kuskile fishi vasakule vaba kohta näed, siis peab kõva reaktsiooni kiirus olema, et jõuaxid enne mõnda shortstackerit sinna istuda.
Prime time ajal on lihtsalt laudu sitaks, aga kvaliteetsed lauad on trafficu vaegsetel aegadel, ehk siis millal bumhunterid tegelikult mängima peaxidki :)
Prime time ongi tegelikult sitt, hea on Ta ainult 24 tableritele, sest laudu on palju. Tegelikult on Starsis isegi liiga palju trafficut mõnes mõttes ja prime time ajal käib asi nii, et kui tekib laud ja sinna istub üx fish, on 10 sekundiga laud regulare täis ja waiting list insta. Siis kui juba mängijaid vähem, ehk hommikusel ajal, siis on sedasi, et fish kaob lauast ära, paned juba sit out next BB, siis hakkad lauda sulgema ja vahepeal kui laud on jõudnud laguneda on vabade kohtade peale juba fishid asemele istunud ja sit back in ja oled 2-4 fishiga lauas , woohoo. Eriti NL200 hommikul, mingis lauas on open seat sedasi, et Bronze stari vasakule annax otse istuda ja mingi 5 minutit ei istu sinna mitte keegi, prime time ajal kuskile fishi vasakule vaba kohta näed, siis peab kõva reaktsiooni kiirus olema, et jõuaxid enne mõnda shortstackerit sinna istuda.
Prime time ajal on lihtsalt laudu sitaks, aga kvaliteetsed lauad on trafficu vaegsetel aegadel, ehk siis millal bumhunterid tegelikult mängima peaxidki :)
Cheers to the Future ! 


A
Comment