[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1006
    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Üks uus ala on veel popiks saamas, valikuid peaks sul olema.

    http://www.kroonika.ee/index.php?id=46247
    Hehe. Kusjuures RT postitust lugedes meenus sama artikkel.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #1007
      Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
      Tegeled siis rohkem sellega, et lihast vormida ilusaks ja kergemate raskustega trenni?
      Endale see laval mässamine ei istu, niiet lasen toore jõuga massi ja lihast :) Praegu peab 7-10 kg alla võtma tho, sellepärast on palju aeroobset trenni, aga loodan mõne aja pärast seda kaalu saavutada ning siis saab edasi plaanipäraselt jätkata :)
      Lihase vorm on mul ujumisest ja sünnist vist kaasa antud, pole väga kergeid raskuseid kasutanud, kuskil 6-12 korduse kanti seeriad ikka ja peamine ülesanne on lihas iga harjutusega ptsi tõmmata :D Hetkeeesmärk oleks ka pigem puhas lihasmass, aga ma ei tea, selle söömisega mul raskusi, ei lähe söök sisse noh :) Pean end sööma sundima lausa. Mul nagu sellist "off-seasoni"
      kaalu pole, pidevalt nullis rasvaga , aeroobset on ka hetkel 0 pmst. Kuigi nüüd Tervisekeskuse kõrval elades , kui öine elugraafik, siis peax olema ülikõva hommikul mingi tunnine ujumispiinamine teha, päris hea siis vist magama minna ! :) Kui nv ära ei riku, siis tulev nädal saan järgi proovida :)

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #1008
        Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

        Jaa, mis sul muidu pikkus ja kaal on? Õigesti söömine on ka väga suur asi kui soovid kas olenevalt siis kaalu langetada või tõsta. Ning tuleks süüa ka igapäev enam-vähem samadel kellaaegadel.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #1009
          Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

          176cm ja 72kg kandis olen hommikuti

          Tavalise väljanägemisega 18 aastased lapsukesed kaaluvad ka 80 kanti, mul vist luud seest tühjad :D

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #1010
            Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

            Võta mingi suvaline pulber abiks, kasvõi kõige odavam. Peaks olema valk ja süsivesikud juba kokku segatud. Kindlasti aitab kaalu saada, kui tavatoit alla ei lähe suurtes kogustes.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #1011
              Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

              Jea, miskit sheiki võiks kindlasti juua, kui on plaan kaalus juurde võtta ja ei jõua füüsiliselt lihtsalt süüa nii suuri koguseid päevas.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #1012
                Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                Valgud ja dekstroosid võtsin viimaste kuude jooksul menüüsse jah, pärast trenni läheb kohe iga kord väike kokteil :)

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #1013
                  Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                  Kaua nagu oled tegelenud selle massi juurdesaamisega jõusaalis praeguseks? Ja kas tulemusi ka juba on?

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #1014
                    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                    No kui ma sõjaväest tulin mai lõpus, siis oli kuu aega mandlioperatsioonist ja nälgimisest möödas ning kaalusin kodus alguses natuke alla 67 kg isegi. Esimese kuuga tegin hüpermuutuse läbi ja sain kuskile 70kg ligi ja nüüd siis olen seal 72kg kandis. Aga kõvasti rohkem kaloreid oleks vaja sisse süüa. Peab šokolaadi dieedile üle minema, et korra väike kasukas peale tõmmata :D

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #1015
                      Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                      Teed probeti, see aasta käid ainult mäkis/hessburgeris söömas :D.

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #1016
                        Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                        Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                        Ta ei saa nii , et lubas ära juba. Pmst ütlesin juba ok, ex see teie otsus ja hakkasin head aega ütlema, a siis nibin nabin küsisin ikkagi, et kas xxx summa ei paneks ikkagi mõtlema ja insta jutud muutusid , läxin jalutasin kohe üle tee, sain vaatama ja korter minu, hiahh! :D
                        ütle kohe ära kas summa oli 700 euri ?

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #1017
                          Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                          Need valgud ja süsikad peale trenni on rohkem taastava iseloomuga, et organism lihsaeid lagundama ei hakkaks, vaid saaks kiirelt toitained peale. Peamine kasvamine toimub siiski süües. Sööma ei pea ka nagu ogar, esialgu piisab mõistlikust ülekaloraažist. Alguses on kindlasti raske suuremate toidukogustega ära harjuda, kuid kui neid tasa ja targu suurendada, siis ei ole asi nii hull.

                          Umbes neli aastat tagasi kaalusin 75kg, siis hakkasin tõsisemalt jõusaaliga tegelema ja 1,5 aastaga olin 93kg raskune. Jõusaalis käisin 4x nädalas. Siis aga teatud põhjustel loobusin jõusaalist ja nüüd olen põhimõtteliselt algkaalus tagasi.

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #1018
                            Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                            Aga, kas rasvaprotsent püsis sarnasena, võid olid 93 kilosena siiski mingi kasuka all?

                            kivisaba: 700 Euri on vb rohkem andu_andu teema, mitte veel minu :D

                            Comment

                            • bluelite
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1190

                              #1019
                              Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                              Mingi kasukas oli ikka, kuna ma sõin päris palju ja aeroobset tegin suhtkoht vähe.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #1020
                                Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                                Sellises kaalus olles ei tohiks küll tavatoiduga ülemäära keeruline olla kaalu juurde saada. Lisa igale toidukorrale näiteks peotäis pähkleid(mandlid ja sarapuu on parimad valikud). 100g pähkleid on juba 600+ kcal. Reeglina on kvaliteetsetest rasvadest niikuinii menüüs puudus, seega 2in1.

                                Comment

                                Working...