[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #901
    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

    Saan üle saja aasta Triobetis Rakebacki \o/ :D
    Olen natuke PLO'd gammelnud oma 100 Eurise BR'iga seal, eile tõmmasin 150 Euri lähedale oma BR'i PLO10 ja PLO20'ga , täna ronisin PLO50 laudadesse ka ja sain korra 180 EURi peale BR'i , mõtlesin, et peax jooksu panema, aga jäin edasi gamblima :D
    BR hetkel 107 Euri ja 9 Euri rakebacki tulemas, wheee :D

    Mõtlesin üldse, et igaks juhuks peax millalgi seda PLO'd natuke tõsisemalt proovima, sest vaalasi seal leidub ja igakord mingi lõbupärast seiklus kõrge VPIP'iga mängides on enamasti suure hiiteriga lõppenud. Vaatasin eile ühe PLO video ka CR'is ja gamblin Trios PLO10/20 laudades veel see nädal, et Rakebacki suurendada :P

    PS'is muidu kuu suht standard, olen viimastel õhtutel FR'is natuke NL50 laudasi sisse mixinud ja algas minihiiterlikult, hetkel juba miinuspoolel, aga nuoh, jätkan proovimist, Eurilaudades natuke bad lucki olnud ja ikka läinud natuke üle pingutama. Ma ei tea, mix NL50's üritan ikka mingeid squeeze kahtlaste vastaste vastu ja kohati ikka mõtlen vastased targemaks kui nad on.

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #902
      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

      Mõnus setup oli täna. Hea, et prf vägagi korrektselt mängisid!

      GL:)


      Saatsin PM_i sulle.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #903
        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

        Jah, see oli üx paljudest pottidest, mis täna ülikenasti vastu pidasid. NL25 mängisin vb isegi natuke sitasti, aga üx täislammas maksis veel Deep laudades seti TPTK'ga kinni lol. Aga NL50 laudades siis täna enneolematu run ja pärast sõjaväge best day!!!
        Graafik hakkas siis tavapäraselt hommikusel ajal eriti võimsalt kuumutama ja HEM näitab siis tulemuseks magusad 492.18$ :D:D
        Kuu kasum siis duublisse täna, oosom!

        Comment

        • Mr_Kenny
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1357

          #904
          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

          gg rudi

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #905
            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

            Täna kell 17.40 ETV 2 pealt eesti mängufilm Ruudi

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #906
              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

              lol, liiga palju uu'si :D

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #907
                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                Bleh, läx esimene full stack NL25 deep laudades minema

                PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                saw flop | saw showdown

                MP2 ($25)
                MP3 ($54.11)
                CO ($71.45)
                Button ($29.74)
                SB ($62.50)
                BB ($62.50)
                Hero (UTG) ($62.70)
                UTG+1 ($48.79)
                MP1 ($62.15)

                Preflop: Hero is UTG with 8, 7
                Hero bets $1, 1 fold, MP1 raises to $2.50, 4 folds, SB calls $2.40, 1 fold, Hero calls $1.50

                Flop: ($8.20) 10, 9, J (3 players)
                SB checks, Hero checks, MP1 bets $3.95, 1 fold, Hero calls $3.95

                Turn: ($16.10) 5 (2 players)
                Hero checks, MP1 bets $8.95, Hero calls $8.95

                River: ($34) 2 (2 players)
                Hero checks, MP1 bets $25.50, Hero raises to $47.25 (All-In), MP1 calls $21.20 (All-In)

                Total pot: $127.40 | Rake: $2

                Results:
                Hero had 8, 7 (straight, Jack high).
                MP1 had K, Q (straight, King high).
                Outcome: MP1 won $125.40


                Kohe kuidagi ei tahtnud teda KQ peale panna, sest suht varastelt posidelt käis see 3Bet. Samas kõikide settide ja AA KK vastu peax olema sitaks hästi mängitud käsi ikkagi, sest kui ma seda floppi ei chk raise, siis Ta mind seti peale ei pane ja peax alati ilusti 3 streeti barreldama.

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #908
                  Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                  Krt, NL50's Eurilauas üx lammas overshoves oma FD ja oli 20% mu nutstraighti vastu, aga kahjuks see 100 Eurine pot kukkus ikkagi talle, muidu täna päris kena õhtu taas. See Eurilaua fullstackide pot on dollarites ligi 140$, suht NL75. See kuu ongi mõlemas limiidis Eurilaudade winrate on nullikandis, kõik muud winrated on väga kenad hetkel :)
                  Kui Eurilaudades veel mingi heater ka ära tuleb, siis võib päris kena kuu tulla :P Lauad on haiged küll, NL50 EURi lauas on lausa 4 fishi olnud, aga nägin kahte fishi täna 200 Eurise stackiga ka, oli vist fishide päev :P

                  Sess läx täna liiga pikaks ka, väsimus tõi ka hommikul mõned vead, aga kui ei saa hommikul laudu kinni panna, siis pole midagi teha :D
                  Last edited by RudiTurbo; 21.08.11, 06:23.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #909
                    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                    Kaks viimast õhtut NL50 laudade valik nii hea olnud, et NL25 lauad suht tahaplaanile jäänud. NL50 run kinda heaterish, isegi set over seti floppasin regulari vastu ja palju full housesi mixisin täna kokku ja õnnestus ka deep lauas 400bb pot võita. Ainuke asi mille üle nuriseda hetkel augustis saab, et nii NL25EUR kui ka NL50 EUR olen saanud suckoute ja mõlemad miinuses. Muidu hetkel kõik winrated head, põnevusega ootan muidugi palju sellest NL50 winratest järgi jääb, kui piisavalt käsi läbi mängitud.
                    Aga vaadates oma NL25 graafiku esimest 100k kätt pärast sõjaväge ja järgmist 100k, siis tundub, et Cardrunnersi membership hakkab end ära tasuma küll ja tunnen end hetkel laudades üsna kindlalt :)

                    Paremad järeldused saab teha muidugi kui NL50 mingi doomswitch üle elada ja mindset proovile pandud saab :D Loodetavasti septembri lõpux hakkab selguma, kas olen tagasiteel NL100 poole või tuleb aasta lõpuni NL25 mõistust ja BR'i koguda!

                    Septembriks on mul juba pikka aega plaanitud hiigelvolüümikuu tundide poolest, loodan panustada kõigile nv'dele ja pidutsemine nullilähedane hoida. Aga kõigepealt tuleb veel nädalake augustit grindida, loodetavasti jääb kasum kõrgemale püsima, kui seda oli juunis ja juulis :)

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #910
                      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                      Väga ulme, sellise asja juhtumise töenäosus on vist suht haige :D

                      PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      saw flop | saw showdown

                      CO ($50)
                      Button ($32.15)
                      SB ($19.50)
                      BB ($55.65)
                      UTG ($62.45)
                      Hero (MP1) ($50)
                      MP2 ($34.90)

                      Preflop: Hero is MP1 with K, K
                      1 fold, Hero bets $1.50, 4 folds, BB raises to $4.75, Hero calls $3.25

                      Flop: ($9.75) 10, 6, 4 (2 players)
                      BB bets $6.95, Hero calls $6.95

                      Turn: ($23.65) K (2 players)
                      BB checks, Hero bets $9.50, BB calls $9.50

                      River: ($42.65) J (2 players)
                      BB checks, Hero bets $20.30, BB calls $20.30

                      Total pot: $83.25 | Rake: $3

                      Results:
                      BB mucked A, A (one pair, Aces).
                      Hero had K, K (three of a kind, Kings).
                      Outcome: Hero won $80.25



                      Ja siis, kohe sama laud järgmine käsi


                      PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      saw flop | saw showdown

                      MP2 ($50)
                      CO ($32.15)
                      Button ($19.25)
                      SB ($30)
                      BB ($50)
                      UTG ($62.45)
                      Hero (UTG+1) ($88.75)
                      MP1 ($34.90)

                      Preflop: Hero is UTG+1 with K, K
                      1 fold, Hero bets $1.50, 4 folds, SB calls $1.25, BB raises to $6, Hero raises to $16, 1 fold, BB raises to $49.50, Hero raises to $88.75 (All-In), BB calls $0.50 (All-In)

                      Flop: ($101.50) Q, 2, K (2 players, 2 all-in)

                      Turn: ($101.50) 5 (2 players, 2 all-in)

                      River: ($101.50) 2 (2 players, 2 all-in)

                      Total pot: $101.50 | Rake: $3

                      Results:
                      BB had A, A (two pair, Aces and twos).
                      Hero had K, K (full house, Kings over twos).
                      Outcome: Hero won $98.50


                      Ma läxin teises käes pre all in ainult sellepärast, ET NO EI SAA OLLA JU KK VS AA KAKS KÄTT JÄRJEST SAMAS LAUAS :D
                      Veel ebareaalsem on, et ma mõlemad ära crackisin, SEE ON JU NL50???????? :D

                      Lisaks sellele olin ma juba tänases sessis varem ka KK vs AA saanud :)

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #911
                        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                        6max ongi unarusse jäänud, las jääb ka. FR`i crushid nagu loom!

                        GL!

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #912
                          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                          ehhee.. raudselt oli sul vastaseks leits, kes butsomaailmast limiidi alla tuli ja siis loed tema päevikust: millla ükskord need käed pidama hakkavad... ? :-P

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #913
                            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                            Tõmbasin esimese 250$ poti ka deep laudades maha, riveris NF, 23suited mõtles oma flushiga seitse aastat mu overshove peale, aga ei suutnud foldida :D
                            Pmst samal ajal oli teisel lauas AA set vs AQ top2, turnist ka all ini mingi 176$ pot lol, kõigest hoolimata kasum jäi täna alla 100$ lol, sitasti mängisin vist lõppkokkuvõttes :P

                            Võtsin kella 4 aeg mingi 5 odavat tourneyt lahti, 3'st neist cashisin, 500 osalejaga 2$+R 6max tourneys tulin 15daks ja hetkel 2$ 6max tournamendi FT's kus siis alustas mängu 914 mängijat :D Võix nüüd selle fishamendi kinni ära panna, saaks vägevad 300$ selle eest :)

                            Muidu kõikide nende väikeste tournide peale mul täna käed uskumatult hästi hoidnud, pole elu sees nii stabiilselt flippe ja AQ vs AJ'ga suutnud võita. Olex pidanud täna mõne 100$ oma käsile võtma :D

                            Comment

                            • Cash87
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1402

                              #914
                              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                              VN! GoGo rudi

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #915
                                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                                Bleh, 3way ei tulnud AJ vs KT's preflop ära, riverini oli kõik kena, aga sinna lendas T.

                                Olex see ära tuld, olex kõik suht even stackidega olnud, aga jäi seekord siis 3 koht ja 173$, suht okei lisaraha hetkel :D

                                Comment

                                Working...