Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]
Natuke üle 3k käe täis NL50 6Max, vähemalt EV joon on plusspoolele rebinud \o/
Olen avastanud päris palju barreldajaid regulare.
Kaks viimast sessi on 3Bet üle 12%, foldivad päris kenasti või teevad mõne dumbass adjustmenti, either way mulle sobib :)
Natuke üle 3k käe täis NL50 6Max, vähemalt EV joon on plusspoolele rebinud \o/
Olen avastanud päris palju barreldajaid regulare.
Kaks viimast sessi on 3Bet üle 12%, foldivad päris kenasti või teevad mõne dumbass adjustmenti, either way mulle sobib :)

, J
Comment