[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #871
    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    Natuke üle 3k käe täis NL50 6Max, vähemalt EV joon on plusspoolele rebinud \o/
    Olen avastanud päris palju barreldajaid regulare.

    Kaks viimast sessi on 3Bet üle 12%, foldivad päris kenasti või teevad mõne dumbass adjustmenti, either way mulle sobib :)

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #872
      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

      No täiesti ridiculous kuidas stabiilselt juhtub selline jooks, kui NL50'sse shotti võtta.
      10 BI augus, 5 BI alla EV.

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #873
        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

        Tagasi 25NL minek ?
        Mul ka 50NL shot käsil atm, -25$ hetkel 2.5k käe peale. Tahaks pidama jääda

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #874
          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

          Dunno, vist peab minema jah, pool kuu kasumit on läinud. Mäng oli üpriski tildine ka. Ei teagi hetkel, mis plaaniga ülespoole liikuma hakata, aga enne aasta lõppu on vaja kuhugi kõrgemale jõuda, sest muidu ei tee Supernovat ära. NL25'ga tuleb kuskil 10k VPP'd kuus, sedasi jõuan kuhugi 75k VPP kanti detsembri lõpuks :/

          Kõige hullem see, et SN kaob juba septemberi lõpust ära, seega 4 kuud aasta lõpuni Platinumina grindida? duh. Päris kõva kaotus. Tuleb augustis üx kõva kuu NL25 teha ja siis ehk võtta väike risk NL50 ja NL100 võimalikult palju VPP'si koguda veel Supernovana. Ehk mingisuguse lollikindla strateegia annab välja mõelda :P

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #875
            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

            Väikene juubel siis NL25's. Pärast NL50 shotti olen nüüd NL25's FR'is preflop mängu loosemaks tõmmanud , viimase kahe päeva jooksul on õnnestunud mitmed 3 barrel bluffid ning kaks neist olid isegi riveri shoved ja ühe mängija vastu õnnestus ka eelnevale 3 barrel river shove bluffile teha siis kohe 3 barrel value river shove , mille ta lightilt maha callis :)

            Samuti sain Deep laudades HUD'i tööle ja juba täna õnnestus paar ilusat kätt fishide vastu, kus nad ülisuure riveri overshove olid nõus callima :) Tänu nendele pottidele ka üx suurima kasumiga sesse NL25's , AA vs ATs pre pidi mind üle +300 lükkama, aga kahjuks see pot ja üx hilisem pot kukutasid mind natuke, kuid õhtu pole veel läbi :D

            Väike söök, väike HSP Episode ja siis vaatan kauaks laudades fishe jagub täna, eile läx kümneni välja!

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #876
              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

              Väga ilus!

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #877
                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

                nicee

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #878
                  Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

                  vn!

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #879
                    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

                    Soliidne!

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #880
                      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

                      VN!!

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #881
                        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

                        Tra, hommikul sain ülikõvad lauad avatud, paar 100% venda oli 250bb stackidega deep laudades ja internet hakkas nussima. ghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh . Pidin magama minema :/

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #882
                          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

                          hm, siiamaani internet kaob ära mõneks minutiks. Ja iga kord kui olen windows profiilist korra välja loginud ja tagasi sisse, on jälle tagasi, aga mõneks minutiks ainult. Local area connectionis on mul sent packeteid rohkem kui received, kas see võib olla mõni worm? Tegin igasuguseid scanne juba, eriti midagi ei leidnud, AVG ainult väidab, et HEM'i folder on igasuguseid trojaneid ja asju täis. Aga mäletan, et kunagi oli mingi jama selle HEM'iga ka, et mingi viiruse tarkvara arvas seal mingeid asju viirustena olevat.

                          Väljalogimise värk oli vist ikka juhus, suht random, lihtsalt tuleb ja läheb! grrrr, nv grind on rikutud!
                          Last edited by RudiTurbo; 30.07.11, 17:00.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #883
                            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

                            ? sama jama äkki

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #884
                              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

                              Vist jah mingi Starmani üldine jama, uudistes oli ka kirjas vist, et 9000 ilma netita....

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #885
                                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

                                LOL donkuments

                                PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                saw flop | saw showdown

                                SB ($29.18)
                                BB ($63.36)
                                UTG ($25)
                                MP1 ($41.69)
                                MP2 ($27.97)
                                Hero (CO) ($62.50)
                                Button ($62.87)

                                Preflop: Hero is CO with Q, J
                                1 fold, MP1 calls $0.25, 1 fold, Hero calls $0.25, 1 fold, SB calls $0.15, BB checks

                                Flop: ($1.35) 6, 4, 9 (4 players)
                                SB bets $1.25, 1 fold, MP1 raises to $3, Hero calls $3, SB calls $1.75

                                Turn: ($10.35) J (3 players)
                                SB checks, MP1 bets $6, Hero calls $6, 1 fold

                                River: ($22.35) 9 (2 players)
                                MP1 bets $10, Hero raises to $53.20 (All-In), MP1 calls $22.39 (All-In)

                                Total pot: $87.13 | Rake: $2

                                Results:
                                MP1 mucked 8, Q (one pair, nines).
                                Hero had Q, J (flush, Queen high).
                                Outcome: Hero won $85.13

                                Comment

                                Working...