[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #766
    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    mul on standard korra 100k käe jooksul -10BI. tänan südamest rudit ja pastilaad. viimane aeg VALUET võtma õppida. ja ma räägin tõsiselt, mitte ei ironiseeri.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #767
      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

      No -10BI on ka mul mõne haruldasel juhul ette tulnud, kuid see on lihtsalt obv sitt run, kus on suckoudid ja setupid, kus lihtsalt pole midagi teha, kuid kuna run on nii obv ning enesekindlus on paigas, siis tavaliselt tuleb väheke pikem sessioon ning sama sessi sees annab nulli lähedale tagasi mängida. Kuigi otseselt ühes sessioonis pole ma vist NL25 alla -160$ langenud ning sealt on andnud pea alati mõnetuhande käega tagasi heaterdada.

      Comment

      • teerajaja
        Grinder
        • Feb 2009
        • 815

        #768
        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

        Valujevit, ikka Valujevit.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #769
          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

          Kaua miljoni käeni aega läks siis ? :D

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #770
            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

            Palju nl100s käsi ja mis winrate?

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #771
              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

              HEM sai ostetud kuskil 2008 aasta novembris vist, 2009 aasta jaanuarist alates eriti alla 35k käelisi kuid enam teinud Pokerstarsis.

              Hetkese mänguplaaniga kätearvu enam nii palju ei väärtusta, pigem mängitud tunnid on tähtsad.

              100h kuus võiks ikka ära tulla

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #772
                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                Palju nl100s käsi ja mis winrate?
                NL100 graafiku peab ikka joonekesega panema, sest short termis on need potid ikka kõva tilti ja mängukvaliteedi halvenemist tekitanud ning tänu sellele siis hetkel ongi selline 1.5bb/100 kanti jääv winrate.
                Aga noh, selle aastane naasemine NL100'sse, mis algab sealt kuskil 250k käe juurest näeb siiski suht positiivne välja, kuigi see 2.5k'ne swing oli küll natuke uskumatult järsu langemisega, kuid nagu näha, olen ka järsul comebacki suunal

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #773
                  Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                  PokerStars Pot-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  saw flop | saw showdown

                  UTG ($92.25)
                  UTG+1 ($98)
                  MP1 ($116)
                  MP2 ($158.30)
                  Hero (CO) ($157.45)
                  Button ($87.90)
                  SB ($100)
                  BB ($168.25)

                  Preflop: Hero is CO with K, K
                  UTG bets $3, 2 folds, MP2 calls $3, Hero raises to $12.20, 3 folds, UTG calls $9.20, MP2 calls $9.20

                  Flop: ($38.10) 5, 10, 3 (3 players)
                  UTG checks, MP2 bets $36.20, Hero raises to $144.80, 1 fold, MP2 raises to $146.10 (All-In), Hero calls $0.45 (All-In)

                  Turn: ($328.60) K (2 players, 2 all-in)

                  River: ($328.60) 2 (2 players, 2 all-in)

                  Total pot: $328.60 | Rake: $3

                  Results:
                  MP2 had 10, A (one pair, tens).
                  Hero had K, K (three of a kind, Kings).
                  Outcome: Hero won $325.60

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #774
                    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                    Krt, mulle ei anna ikka rahu, et sa miljon kätt nii alla EV jooksed, see pole lihtsalt reaalne :D ma ei tea miks, aga hullult hakkas häirima see mõte, et nii võib joosta...sellisel juhul on EV joon on ming random joon, mis ei peegelda mittemingisugust tõest informatsiooni...variatsioon ei saa ju ometi nii suur olla.

                    Comment

                    • HU grinder
                      Vana Tegija
                      • Feb 2010
                      • 1002

                      #775
                      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                      Miks ei saa variatsioon nii suur olla? Sest sa ei talu seda nii suurena? See kui suur on variatsioon on omaette variatsioon.

                      Comment

                      • low-flow
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1208

                        #776
                        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                        Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                        Miks ei saa variatsioon nii suur olla? Sest sa ei talu seda nii suurena? See kui suur on variatsioon on omaette variatsioon.
                        Jah, mina ei taluks pooltki nii suurt, läheks lihtsalt pillid kotti ära, ei suudaks. See ei ole ju normaalne, et a la terve aasta vuhid head mängu ja siis lõpuks oled ikka persest saanud, sest sul "ei vea"...ei tea kas tolle poker mindseti lugemine aitaks? Ma viimasel ajal tunnen, et tõsiseid probleeme sellega.

                        Kui lihtsalt halb jooks ja standard coolerid, võin 10 BI kaotada ka, silm ka väga ei pilgu, aga kui variatsioon ära võtab, siis tõmbab seest õõnsaks ja alb akkab.

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #777
                          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                          Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                          Jah, mina ei taluks pooltki nii suurt, läheks lihtsalt pillid kotti ära, ei suudaks. See ei ole ju normaalne, et a la terve aasta vuhid head mängu ja siis lõpuks oled ikka persest saanud, sest sul "ei vea"...ei tea kas tolle poker mindseti lugemine aitaks? Ma viimasel ajal tunnen, et tõsiseid probleeme sellega.

                          Kui lihtsalt halb jooks ja standard coolerid, võin 10 BI kaotada ka, silm ka väga ei pilgu, aga kui variatsioon ära võtab, siis tõmbab seest õõnsaks ja alb akkab.
                          Nu, miljonikäe kokkuvõttes see nüüd polegi nii suur, winrate on see hammustanud ainult 0.65bb/100'le võrra umbes. Kuigi jah, miljoni käe peale olexin ainult NL100 mänginud, võrdux see 6500$'iga ja võiks ju tegelikult üle EV kah joosta, lucky player olexin, vb oleksin 8k$ suurema BR'iga hetkel?

                          Aga jamh, see kuu on taas EV joon üle 3k$ profiti, reaalne kasum 2k$, eile AA vs AK preflop all in, board jooksis QxxK, boardil on 3 teemanti , mul Ace of diamonds, river K nondiamond, roffels.

                          Kõige hullem on see, kui palju need suckoudid esimese 600k käe jooksul tilti tekitasid ja usku oma mängu mõjutasid, sealt omakorda veel suht suur kaotus lisaks.

                          Aga noh, ma pole allaandja tüüp ja kuna ma olen siiski võitev mängija, siis allaandmismõtteid pole tekkinud

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #778
                            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                            Mitu lauda sa lased muidu korraga ja palju optimaalne oleks madalamal limiidil ?

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #779
                              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              Mitu lauda sa lased muidu korraga ja palju optimaalne oleks madalamal limiidil ?
                              Mina olen alati tundnud, et alates 14 lauda umbes toimub väga järsk kvaliteedi langus. Minuarust võix olla laudu nii palju, et enne kui uus laud uue otsusega ette hüppab on enne seda alati väike hetk vaikust. Ning kui kuskil 16 lauast alates juba seda hetkelist pausi kahe otsuse vahel ei teki, siis pmst muutud väga ruttu robotiks, kus kõikides laudades vajutad ruttu ära, et saaks uue laua otsuse kallale minna. Ma mängin fast ja normal lauad segamini, seega vahel võib see nr olla suurem väixem, aga ex ma seda tunnetangi mängu ajal.

                              See väike paus on ülitähtis imo, see annab ajule puhkust ning ei tekita Sulle seda kiirustamise tunnet, et Sul on vaja ruttu otsuseid teha, muidu nad kuhjuvad.

                              NL2-NL10 mängige nii palju laudu kui jaxate, NL25 ei tasuks üle 16 rabada, NL50+ 12-14 lauda.

                              Ülesliikudes on loogiline laudade arvu vähendada, sest mida fishisemad lauad, seda rohkem mängitakse postfloppi ning lauad on keskmiselt aeglasemad, mida kõrgem limiit, seda rohkem potte lõppevad juba preflop ning otsused tulevad kiiremini taas Sinuni.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #780
                                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                                Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                                Ülesliikudes on loogiline laudade arvu vähendada, sest mida fishisemad lauad, seda rohkem mängitakse postfloppi ning lauad on keskmiselt aeglasemad, mida kõrgem limiit, seda rohkem potte lõppevad juba preflop ning otsused tulevad kiiremini taas Sinuni.
                                Üsna huvitav! :) Sa oled vaadanud HEM-ist a la käte arv jagatud multitable ratio limiiditi? Midagi võiks see näidata imo, aga mul endal pole praegu võtta andmebaasi. See multitable ratio peaks näitama palju sul laudu keskmiselt lahti on, aga iseasi kuidas HEM seda arvutab.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...