[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #721
    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Õnne!

    Comment

    • Cash87
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1402

      #722
      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

      Palju õnne :)

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #723
        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

        Tänud kõigile, päris hea sünnipäev oli :D Hommikul tulin ujumisklubiga teateujumises Harjumaa meistriks ning hiljem bowlingus viskasin 3'l mängul viiest 170+ punkti :D

        Homme lähen uut rinnaltsurumise rekordit proovima :D

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #724
          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

          Eile luckemboxeerisin omale Sunday milli pileti ja debüteerisin siis Sunday millil. Sain juba 26k stackini kasvatatud , siis isoleerisin limperit T9o'ga ja turnisin middle 2 paari flopatud top2 vastu ja sain varakult magama :/

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #725
            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

            Need turniirid on ja jube gay asjad, ma pole migni 2 kuud ühtegi vist mänginud ja ei kavatse mängida ka :D Mul ajavad nad mindseti nii tuksi, eriti kui migni ime 2 outerile kukud :D

            Kuda mudu NL100s l2heb?

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #726
              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

              NL100's on kuu alanud hästi, üliväike volume, aga hea winrate, loodetavasti suudan hoida.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #727
                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                Vist isegi paremuselt teine päev. Praegu siis filtreerisin 20-50 lauad välja ja vanade ning uute 40-100 laudade vahel oli valikut küll, fishe oli jalaga segada, sessiooni oli raske lõpetada kah, sest häid laudasi jagus :)

                Naljakas on see, et 585$ sellest kasumist tuli PL'i laudadest, kus mängisin 519 kätt. Oleks neid PL'i laudu ainult rohkem NL100's !

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by RudiTurbo; 14.04.10, 02:31.

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #728
                  Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                  Nitine värk

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  saw flop | saw showdown

                  Button ($41)
                  SB ($100.50)
                  BB ($100)
                  Hero (UTG) ($104.70)
                  UTG+1 ($50.15)
                  MP1 ($100)
                  MP2 ($104)
                  MP3 ($194.60)
                  CO ($52.50)

                  Preflop: Hero is UTG with 10, 10
                  Hero bets $3.50, 3 folds, MP3 calls $3.50, 4 folds

                  Flop: ($8.50) 2, J, 7 (2 players)
                  Hero bets $6, MP3 raises to $18, Hero calls $12

                  Turn: ($44.50) 5 (2 players)
                  Hero checks, MP3 bets $24, Hero calls $24

                  River: ($92.50) 3 (2 players)
                  Hero checks, MP3 bets $58, Hero calls $58

                  Total pot: $208.50 | Rake: $3

                  Results:
                  Hero had 10, 10 (one pair, tens).
                  MP3 had 2, A (one pair, twos).
                  Outcome: Hero won $205.50

                  Üle pika aja oli väga actioni rohke sessioon, suuri potte oli palju , mõned coolerid ka ja jäin miinusesse. Aga paar ulme fishi oli täna lauas, üx vend vahepeal lükkas 400$ UTG open shove lol, mina ja üx teine reg olime lauas ka 200$ deep, mul õnnestus Ta vastu BE jääda, kui Ta 19$ avas, ma shippisin AKs, flop oli 8KT ja flush draw mulle, turn A, mõtlesin, et YAY, see pot tuleb küll mulle, aga doh, raisal oli flopist 88 set. Mõned käed hiljem avas SB'lt 7$, reraisesin AA'ga 21$, lükkas all ini A4o lol.

                  Tänu nendele uutele laudadele ikka kohtab päris palju selliseid fishe, kes end suht deepiks suudavad mängida ja siis jagub neid lauda kauaks :)
                  Last edited by RudiTurbo; 16.04.10, 03:27.

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #729
                    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                    mulle kah need uued 250bb deep lauad meeldivad. Kui sinna ikka fishi istub siis korralik ostab 250 sisse ja hakkab jagama raha

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #730
                      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                      Kas need uued lauad on muidu igas limiidis?

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #731
                        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                        Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                        Kas need uued lauad on muidu igas limiidis?
                        Huvi pärast vaatasin, NL10-st allpool ei näinud.

                        NL5 on kogu aeg saanud 200b deepina sisse osta, NL2 vist ka.

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #732
                          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                          peaks algama alates NL10nest

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #733
                            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                            Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                            mulle kah need uued 250bb deep lauad meeldivad. Kui sinna ikka fishi istub siis korralik ostab 250 sisse ja hakkab jagama raha
                            Ma polnud deep lauas, olime 40-100bb lauas deep
                            Ma olen liiga nit, et ante laudasi katsetada, NL25 katsetaksin neid ante laudu pigem!

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #734
                              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                              Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                              Ma polnud deep lauas, olime 40-100bb lauas deep
                              Ma olen liiga nit, et ante laudasi katsetada, NL25 katsetaksin neid ante laudu pigem!
                              mida kuidas ante laudades mängida tuleb võrreldes tavalise lauaga? kas ante laudades on rohkem regisid? miks fishid peaksid tahtma ante lauda istuda?

                              Comment

                              • Cash87
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1402

                                #735
                                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                                näevad rohkem raha liikumas

                                Comment

                                Working...