[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #706
    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    selle kuu graafik või üks sess sul?

    Ei ole kumbki, viimased 15k kätt lihtsalt

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #707
      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

      äkki table selecti rohkem or smth? täna vaatasin, istusid päris mitmes lauas, kus isegi polnd fishge v oli migni 30 daalane vend? ma ise ei m2ngi never neis, ei viidsi rake geneda, otsin laudu kus mingi fish alati olemas

      saab rohke vbettida, aga obv run tundub sul v2ga kehv olevat. ,ul endale viimased 15k kätt +19.5bi a migni 10bi yle ev

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #708
        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

        Viimasel ajal vist natuke liiga hooletult laudu vahetanud tõesti, üle 14 laua pole mänginud siiski, kuid jah. Peab natuke vähem laudu mängima ja viskama ikka kohe laua kinni kui pole fishi vastu positsiooni või ainult 1 väike fishike lauas.

        Vahepealne hea run muutis jälle nii enesekindlaks, et läksin julgeks, samas tundub, et biidin ka natuke hooletuma laudade valimisega, aga see run pidi uuesti anaalseks minema ikka. Loodan, et nv toob veel väikse heateri poisi ja saab Break-Evenist välja ning sellega järgmiseks kuuks NL100 biitimise usku juurde :)

        Comment

        • olavike
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1269

          #709
          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

          Rudile õnne kasiinoealiseks saamise (vist?) puhul :)

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #710
            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

            Õnne minugi poolt!

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #711
              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

              õnne rudi!

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #712
                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                Algselt postitas olavike Vaata postitust
                Rudile õnne kasiinoealiseks saamise (vist?) puhul :)
                lol, olin siiski juba eile kell 19:00 kasiinos PS Livel tules ja ka üleeile satikal , seega uueks vanusenumbriks sai juba 22 :D

                PS Live oli ghay, kaardisurm jälle täielik ning kuskil 10 minutit enne sünnipäeva algust kukkusin välja, oleksin sünnipäevani ära foldind, siis oleks kohe chipsirahe tulnud :D

                Tänud õnnesoovide eest, järgmised õnnesoovijad soovige mulle üle EV Jooksu pls :D

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #713
                  Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                  viska livest kerge ülevaade kui viitsid.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #714
                    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                    Palju õnne!

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #715
                      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                      Õnnitlused!

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #716
                        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                        õnne nit

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #717
                          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                          Paaaaaaalju õnne :D

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #718
                            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                            Õnnitlused!

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #719
                              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                              Vaata, et bemmile ikka rehve oleks ! Õnne! :)

                              Comment

                              • olavike
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1269

                                #720
                                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                                Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                                lol, olin siiski juba eile kell 19:00 kasiinos PS Livel tules ja ka üleeile satikal , seega uueks vanusenumbriks sai juba 22 :D
                                Damn, my bad
                                Õnneks ma siiski natuke kahtlesingi selles

                                Comment

                                Working...