[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #691
    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    panin sind oma msni kui tahad võta vastu :)
    Mingi julian huligaan tuli jah

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #692
      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

      Krt, ma ikka suudan kohati halva jooksu tõttu sitemini mängima hakata. Panin täna paaris kohas ikka väga noobilt rahad sisse, kuna jooxin 400$ alla EV ning kukkusin esialgse +260 pealt -430$ peale.

      Kahes viimases lauas sain veel nüüd ühe ilusa AA vs KK ning üldse võitsin lõpus ikka päris palju potte ja jäi seis lõpux -150$. Aga oleks vead tegemata jätnud, oleks täiesti kena plussis sessioon olnud isgi 400$ alla EV joostes.

      SELF CONTROL DAMNIT, SELF CONTROL!!! Muud ei midagi.

      300k kätt sai ka täna NL100 täis ja sellisene on see seiklus siis olnud siiamaani:

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #693
        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

        oiii :D olen tundnud seda variatsiooni b2d poolt :D endal 10x v2hem käsi ja jooksen ca 15bi yles . tho flipid on tulnud .. midagi erilist suckoutind pole

        mis kellaaeg sa yldse mängid, hommikul vara? pole väga kohanud sind laudades

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #694
          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

          Mängin siis kui juhtub, täna vist magama ei lähe, seega homsest alates tuleb jälle hommikust kuni õhtuni sessioone, praegu suutsin päris pikalt ööelu peal olla.

          Kui hästi läheb, siis järgmine kuu saab Pokerstarsis miljon kätt täis(Olen alati salamisi lootnud, et teisest miljonist alates hakkan oma EV joont püüdma )

          Loodetavasti on ka esimesed NL200 shotid tulemas teise miljoni algusepoolel, probably saab see olema limiit, kus ma lõpuks ometi ei ahnitse laudu, sest summad on juba väga ägedad!

          Comment

          • McFoldberg
            Grinder
            • Nov 2008
            • 731

            #695
            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

            Lifetime EV graph in bb-s plz.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #696
              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

              Algselt postitas McFoldberg Vaata postitust
              Lifetime EV graph in bb-s plz.
              Lifetime saab siis kui miljon täis, aga seal olen 58 BI alla EV, kui seda tahtsid teada

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #697
                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                Stabiilselt suhkamisse!
                Vähemalt on nii palju õnne täna olnud, et kõigil mingid poolikud või väixed stackid olnud.

                SS'ide vastu jooksen ka nii krdi halvasti, Stars on neile boomswitchi peale lükanud enne nende ära bannimist, et neil BR'id kasvaksid ja jätkaksid tavalise pokkeriga kui SS'imine ära bannitakse.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #698
                  Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                  PokerStars plaanib SSid ära bännida? kust selline info? mis meetodiga? nagu FTP et min sisseoste 35BB?

                  Comment

                  • Hullapple
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 364

                    #699
                    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    PokerStars plaanib SSid ära bännida? kust selline info? mis meetodiga? nagu FTP et min sisseoste 35BB?
                    See oleks kyll tõeline õnnistus!!

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #700
                      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      PokerStars plaanib SSid ära bännida? kust selline info? mis meetodiga? nagu FTP et min sisseoste 35BB?
                      http://forumserver.twoplustwo.com/28...tables-720944/


                      Loodetavasti on siis tulemas otsus, et bannitakse! They fcking tilt me in every fcking way, EVERY DAY!

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #701
                        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                        miks neid standard laudu võtad siis?

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #702
                          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                          Fishe niigi vähe, ainult 50bb laudu mängida, siis jääb laudu väheks

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #703
                            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                            Noh jah

                            Gayraise tuli turnis, sest ma ei pannud tähele, et ma ka deep olen ja mõtlesin , et raise nupu vajutusest nagunii all in.

                            PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (4 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            saw flop | saw showdown

                            UTG ($100)
                            Button ($211.15)
                            SB ($100)
                            Hero (BB) ($183.25)

                            Preflop: Hero is BB with K, 10
                            1 fold, Button calls $1, SB calls $0.50, Hero checks

                            Flop: ($3) K, 5, 10 (3 players)
                            SB checks, Hero checks, Button bets $1, 1 fold, Hero raises to $4, Button calls $3

                            Turn: ($11) A (2 players)
                            Hero bets $7, Button raises to $70, Hero raises to $133, Button calls $63

                            River: ($277) 9 (2 players)
                            Hero bets $45.25 (All-In), Button calls $45.25

                            Total pot: $367.50 | Rake: $2

                            Results:
                            Button had A, 9 (two pair, Aces and nines).
                            Hero had K, 10 (two pair, Kings and tens).
                            Outcome: Button won $365.50




                            Ei lõppe ära see värk
                            Last edited by RudiTurbo; 25.03.10, 14:07.

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #704
                              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                              selle kuu graafik või üks sess sul?

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #705
                                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                                Ei kurat mina usu,et 14k kätt ühe sessiga NL100 tehakse

                                Comment

                                Working...