[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #616
    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

    Algselt postitas harryahven
    sicksick, kuidas siis selline read? ma oleks ise insta callinud vist
    Haige fold tõesti. Pidi tõesti mingi haige riid olema. MP2 mingi nit reg? Kas tihti foldid sette? Mul ka täna korra vist õnnestus 22-ga set saada, hui ma foldin kuskil midagi :) Kui overset siis võtame selle ägisedes vastu lihtsalt.




    edit: lahe video, ajas naerma :D

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #617
      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

      Algselt postitas Keiss
      Haige fold tõesti. Pidi tõesti mingi haige riid olema. MP2 mingi nit reg? Kas tihti foldid sette? Mul ka täna korra vist õnnestus 22-ga set saada, hui ma foldin kuskil midagi :) Kui overset siis võtame selle ägisedes vastu lihtsalt.




      edit: lahe video, ajas naerma :D

      Sellisel flopil vist esimest korda suutsin. Varem on nii palju olnud selliseid olukordi, kus fish ja reg panevad all ini ja callin oma bottomiga järgi, kuna lihtsalt ei taha 3Way all inist ära öelda setiga ja siin oli fishil nii väike stack ,tänu temale näen tulemuse ka ära ja foldisin üsna ruttu tegelikult. ja reg oli selline, et TT oli Tal ka vabalt limpranges sees ning WWSF ja AF olid suht madalapoolsed, seega ei uskund, et Ta drawga nii teex.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #618
        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

        Tra, mis retarded seal NL50 mängivad

        Raisen AA UTG, saan kaks calli, Buttonilt callib reg.

        Board jooxeb 6K66, OH YES, MUL ON ULTIMATE NUTS.

        Button näitab KK, NO WTFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF????????????????????? ???

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #619
          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

          Topsetmining obv.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • Tuul
            Grinder
            • Oct 2008
            • 989

            #620
            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

            soulread obv

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #621
              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

              nii standard

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #622
                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                Bleh

                PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                saw flop | saw showdown

                Hero (MP1) ($25.35)
                MP2 ($25.30)
                CO ($28.35)
                Button ($23.95)
                SB ($15.15)
                BB ($3.95)
                UTG ($12.25)
                UTG+1 ($18.20)

                Preflop: Hero is MP1 with 4, 4
                2 folds, Hero bets $1, 1 fold, CO calls $1, Button calls $1, 2 folds

                Flop: ($3.35) 6, 4, 10 (3 players)
                Hero bets $2.25, CO raises to $5.75, Button calls $5.75, Hero raises to $18, CO raises to $27.35 (All-In), Button calls $17.20 (All-In), Hero calls $6.35 (All-In)

                Turn: ($75) 3 (3 players, 3 all-in)

                River: ($75) 5 (3 players, 3 all-in)

                Total pot: $75 | Rake: $3

                Results:
                Button mucked K, Q (high card, King).
                Hero had 4, 4 (three of a kind, fours).
                CO had 7, A (straight, seven high).
                Outcome: CO won $72

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #623
                  Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                  Foldisin siis täna KK ka preflop

                  Mingi 10/7 turp avas UTG, EP PFR Tal 4%, panin blindilt 3Beti ja lasi 4Beti otsa, mul oli 37$ , Tal veel suurem stack.
                  Screw that shit , pole mõtet deepina sisse panna seda pappi ! :)

                  Comment

                  • dener89
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 625

                    #624
                    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                    väga diip pole ju :)

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #625
                      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                      Alates ostmise päevast(30.dets) Oli eile esimene päev, kui ma ühe ärkveloleku ajal ei teinud Bemmiga ühtegi sõitu :D

                      Nüüd lähen hinnavaatluse kardisarja esimesele etapile Triobet keskusesse, sellel rajal olen ainult ühe korra sõitnud mõned aastad tagasi proovimise mõttes, seega ootused pole kõrged ;D

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #626
                        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                        Sain hinnavaatluse kardisarja esimesel etapil kuuenda koha raisk, kvalifitseerusin neljandana ja olin enamuse sõidust neljas, aga kuna top3 tolknes jalus terve sõidu, siis kaks turpi said lõpus mööda. Vähemalt sõitsin A-Finaali kiireima ringi, mis on suht ok saavutus, sest olin sel rajal ühe korra 3 aastat tagasi sõitnud ning nüüd kui esimeses soojendussõidus rajal käisin, siis oli mul kuskil 2.6 sekki sitem aeg kui kiirematel samas sõidus ning lõpux siis areneda järgi nendele ässadele ajaliselt juba mõnekumümne ringi järel pole paha ;D

                        Üx vana on seal ulme tegelane, tüüp võitis eelmine hooaeg vist kõik etapid, kus osales. Sellel sepale võix ühel etapil põske teha, siis olex ülihappy :D

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #627
                          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                          Käisin täna Revalis 550.- Tournal teist korda!

                          Midagi toredat ei olnud, sain pmst 3.5h shortstackida. Alguses tuli JJ'iga kohe mingi geygar käsi ja peaaegu pool stacki läx potti ära ning riveris tuli foldimine ette võtta!

                          2 limpi oli, tõstsin MP pealt JJ, sain tagant 1 calli vist ja limperid tulid kaasa. Flop TJx 2 ristit, panin Cbeti ja UTG limpcallija vene vanamees tuli turnile, mis oli siis Q. Vanamees checkis jälle ja mulle tundus, et mul endiselt siin valuet saada ja jätkasin , aga vastu tuli kohe minchkraise, pfff! Open enderiga kohe foldima ei saanud hakata ja tuli ka blank river ära vaadata mille peale vana insta shoves.

                          Hiljem vähemalt nägin Teda samamoodi turni chk raisemas, kui tõmbas nutflushi kokku, nii, et sellest järeldasin, et Ta puhta bluffi peal ei olnud ja olin probably beat!

                          Vahepeal kui olin KQ'ga ühe flipi võtnud, siis olin taas 2k peale saanud end , siis tuli jälle geygar turn, floppasin SB pealt 78s'iga top2 paari, BB tuli flopist kaasa, turni tuli siis danger mastikaart ja võtsin check calli peale. Masti küll vastane ei saanud, kuid turn oli talle toonud paremad 2 paari, ghhhhh. Tagasi 700 chipsi peale!

                          Ühe korra sain siis veel KQ'ga duublisse , kuid siis langesin standard kaardisurma, kus iga teine käsi oli ühex kaardiks "2" ning lõpux pidin oma miniatuurse stacki taas KQ'ge joonele panema, kuigi oli tunda, et kolmandat korda enam probably ei tule, sest vastasel oli suht kindlalt 22-88 , vastas oligi 88 , board jooxis 999, T, J :P

                          Aga seekord jäi ikka selline mulje, et cashida peax olema seal ikka suht lihtne, algusest peale shortieks jäädes vaagusin seal ikka suht kaua!
                          Ex peagi peab jälle proovima!

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #628
                            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                            No wtf.

                            Tourna alguses jooxen sitax hästi, kuskil 4 out of 400 stack.
                            Siis tõstetakse mingisse teise lauda, mul endiselt mingi M30 stack ja top20 ning seal lauas 30% kätest mingi vend open shoveb minust suurema stackiga, ffs ühtegi callimiskätt ei tule ka.
                            Stack seal lauas natuke kuivab ning tõstetakse siis sellesse lauda, kus mulle standard suure poti suckout taaskord kingitakse, ffs

                            PokerStars No-Limit Hold'em, 4.4 Tournament, 350/700 Blinds 85 Ante (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            saw flop | saw showdown

                            UTG (t46936)
                            MP1 (t15042)
                            MP2 (t12015)
                            CO (t20683)
                            Hero (Button) (t32494)
                            SB (t26944)
                            BB (t27442)

                            Hero's M: 19.75

                            Preflop: Hero is Button with A, A
                            4 folds, Hero bets t1741, 1 fold, BB raises to t27357 (All-In), Hero calls t25616

                            Flop: (t55659) 10, 7, 5 (2 players, 1 all-in)

                            Turn: (t55659) 3 (2 players, 1 all-in)

                            River: (t55659) K (2 players, 1 all-in)

                            Total pot: t55659

                            Results:
                            Hero had A, A (one pair, Aces).
                            BB had K, K (three of a kind, Kings).
                            Outcome: BB won t55659

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #629
                              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                              Natukene enne seda sain veel cashis sellise käe

                              PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              saw flop | saw showdown

                              BB ($4.40)
                              UTG ($13.45)
                              UTG+1 ($12.85)
                              Hero (MP1) ($45.05)
                              MP2 ($19.50)
                              CO ($32.15)
                              Button ($63.80)
                              SB ($7.35)

                              Preflop: Hero is MP1 with 6, 6
                              2 folds, Hero bets $0.85, 2 folds, Button calls $0.85, 2 folds

                              Flop: ($2.05) 6, A, 9 (2 players)
                              Hero bets $1.75, Button calls $1.75

                              Turn: ($5.55) 4 (2 players)
                              Hero bets $5, Button raises to $15, Hero raises to $30, Button raises to $59.75, Hero calls $12.45 (All-In)

                              River: ($90.45) 9 (2 players, 1 all-in)

                              Total pot: $90.45 | Rake: $3

                              Results:
                              Button had 9, 4 (full house, nines over fours).
                              Hero had 6, 6 (full house, sixes over nines).
                              Outcome: Button won $87.45


                              Ex ma nüüd võidan siis 19 korda 10$ potte ja siis kui aeg on jälle biit saada, siis tuleb probably taas 300-400bb pot

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #630
                                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                                lol, nii kallist missclicki pole varem teinud veel, aga see tõi hoopis kasumit ning kõvasti entertainment valuet kui fish mind sõimama hakkas

                                PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                saw flop | saw showdown

                                SB ($25)
                                BB ($29)
                                UTG ($10.80)
                                UTG+1 ($34.70)
                                MP1 ($31.40)
                                MP2 ($6.15)
                                MP3 ($4.90)
                                CO ($15)
                                Hero (Button) ($35.45)

                                Preflop: Hero is Button with 7, 3
                                UTG bets $10.80 (All-In), 5 folds, Hero calls $10.80, 2 folds

                                Flop: ($22.20) J, 7, 6 (2 players, 1 all-in)

                                Turn: ($22.20) 3 (2 players, 1 all-in)

                                River: ($22.20) Q (2 players, 1 all-in)

                                Total pot: $22.20 | Rake: $1.10

                                Results:
                                Hero had 7, 3 (two pair, sevens and threes).
                                UTG had K, Q (one pair, Queens).
                                Outcome: Hero won $21.10

                                Comment

                                Working...