Re: Rudi Kütuseraha Grindimas
Haige fold tõesti. Pidi tõesti mingi haige riid olema. MP2 mingi nit reg? Kas tihti foldid sette? Mul ka täna korra vist õnnestus 22-ga set saada, hui ma foldin kuskil midagi :) Kui overset siis võtame selle ägisedes vastu lihtsalt.
edit: lahe video, ajas naerma :D
Algselt postitas harryahven
edit: lahe video, ajas naerma :D

, 4
, 10

Comment