[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #301
    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Algselt postitas RudiTurbo
    Sain stardist hästi minema, ning sai väike vahe sisse sõidetud. Kuid sõit oli siiski jube raske, sest suht varakult hakkasid teised sõitjad ringiga sisse saama ning üx chicane oli, kus teised sõitjad võivad kumme riivata ning need võivad rajale lennata. Seega ajas suht rütmi sassi ja päris maximumi peal ei saanud sõita, kuid vahe püsis täpselt parajana ning lõpuringidel oli täpselt selline edu, et saab rahulikult lõpuni sõita ja mitte riskida. Üks kurv oli veel muidu, kus annab sedasi üli napilt lõigata, ning reegel on, et 2 ratast peavad alati rajal olema, kuid see leedukas lõikas seal kurvis pea iga ring, vb saab veel penaltyt kah, siis on mu võit siiski suht ülekaalukas :)

    Ning see leedukas, kes teisena lõpetas, see on hetkel maailmarekordi hoidjate tabelis LFS Worldis hetkel neljandal kohal 36 maailmarekordiga :)
    Mul endal hetkel kõigest 2 maailmarekordit!




    Pokkeris hetkel kahjuks nii hästi ei lähe, peab seda cashouti doomswitchi teooriat vist uskuma hakkama. Pole pärast cashouti kasumit teeninud, kuid ega kaotanud kah pole, olen suutnud asja suht nullis hoida, päris sickod biitid ikka olnud vahepeal ning kannatamatusest natuke sitemat mängu kah tehtud. Kuid täna on pühapäeva donkide öö ees ootamas ja loodetavasti saab sellega graafika taas tõusuteele :)

    õige :)

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #302
      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

      Unustasin eile nädala graafiku panna, aga ega see graafik eriti graafiku moodi välja ei näe ka :P



      Üle pika aja siis ka miinus, aga cashouti doomswitch tuli ju üle elada. Ex täiesti tuim inimene oleks siiski väixe kasumi suutnud näidata, kuid mind ajab see break-even kohati nats tilti ja hakkan natuke liiga tihti raha pottidesse panema, kus ma seda panema ei peaks. Callisin näiteks eile ühe fishi 722 flopil A7'ga lõpuni, riveril pani all ini. Argumendiks oli muidugi see, et Ta oli 100% võitnud käed, kus Ta oli floppi näinud ning seda seitse korda järjest, kuid sel korral oli Tal igatahes deuce käes olemas. Aga muidu on üldse fishidel mu vastu hea run ka olnud, kuskil 2-3 agrodonki mäletan sellest nädalast, keda ma päev otsa 3bettisin AK AQ'ga ning ei tulnud ühtegi krdi ässa floppi ja tüübid bettisid mu igast potist välja lihtsalt ning tükk tüki haaval andsin oma stacki neile ära.
      Praegu oli ka just olukord, kus istusin lauda ja kaks ulmelist deep stack donki oli. Üx vend bettis julmalt iga käsi ning näitas oma bluffe ka, hitin siis 88'ga dream flopi, top set! Turnis oli siis pot juba hea suur ja panin 15$'ise beti 19$'isse potti, aga donkil oli open ender + nutflush draw turnis ning riveris 30$ bet mulle vastu vahtis ning tuli taas lahti lasta käsi, kuigi raske fold see oli, aga board läx õnnex liiga pedeks kätte ära ja ei pidanud maxma talle. Aga see sessioon läx juba praegu siiski uude nädalasse ning algas miinusega, kuid järsku tuli juba BI plussi ning siis floppasin dongi vastu set over set ja lisaks oli üx ülepaar ka kolmandiku stackiga potis ja tuli mulle koju ära see pot ning sess käis ka vahepeal +200$ peal ära, millega sai siis juba ligi 8k kestnud eveni joon läbi murtud ning uus kasumi piik seatud sellesse kuusse. Kahjuks sessi lõpu poole läx jälle nati persersse ja callisin jätkuvalt donke mõttetult teiste paaridega ja langesin +120$ peale, kuid vähemalt sai see pikk evenis laskmine läbi vähemalt hetkekski :)

      Täna õhtul enne kuu lõppu vb veel väikene sess, kuid tundub, et kuu tuleb +1200$ kanti + 834$ boonuseid. Seega rekord kasumiga kuu tulemas ning seda kõigest 35k käega.
      Kool ja töölkäimine läbi, loodetavasti saab volüümi järgmiste kuude jooxul kahekordseks ja siis võib mett lakkuma hakata!
      Ning loodetavasti juuli kuus ka kauaoodatud NL100 shot ära tuleb :)

      Comment

      • mcbethk
        Bännitud
        • Oct 2008
        • 687

        #303
        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

        GOOOOOOOOOOOOO RUDI!!!!!!!!!!!

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #304
          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

          Vedas, et jõudsin tildist kaineks saada, üle pika aja olin sessi keskel -250$ peal :D

          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          saw flop | saw showdown

          UTG+1 ($52.85)
          MP1 ($49.50)
          MP2 ($49.25)
          MP3 ($30.85)
          CO ($50)
          Button ($50)
          SB ($108.15)
          Insta foldija (BB) ($50)
          UTG ($46.95)

          Preflop: Insta foldija is BB with 5, 7
          UTG calls $0.50, 6 folds, SB calls $0.25, Insta foldija checks

          Flop: ($1.50) 10, K, J (3 players)
          SB checks, Insta foldija bets $1, UTG calls $1, SB calls $1

          Turn: ($4.50) Q (3 players)
          SB checks, Insta foldija bets $3, UTG calls $3, SB calls $3

          River: ($13.50) 3 (3 players)
          SB checks, Insta foldija bets $6.50, UTG raises to $15, SB raises to $103.65 (All-In), Insta foldija folds, UTG calls $27.45 (All-In)

          Total pot: $104.90 | Rake: $3

          Results:
          SB had J, 8 (flush, King high).
          UTG had 2, A (flush, Ace high).
          Outcome: UTG won $101.90

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #305
            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

            Puts koma null

            Pokerstars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            saw flop | saw showdown

            BB ($66.45)
            UTG ($54.90)
            MP1 ($50)
            MP2 ($36.55)
            CO ($46.95)
            Button ($56.70)
            Hero (SB) ($50)

            Preflop: Hero is SB with J, J
            3 folds, CO bets $2, 1 fold, Hero calls $1.75, 1 fold

            Flop: ($4.50) 5, K, J (2 players)
            Hero checks, CO bets $3, Hero raises to $10, CO raises to $44.95 (All-In), Hero calls $34.95

            Turn: ($94.40) K (2 players, 1 all-in)

            River: ($94.40) K (2 players, 1 all-in)

            Total pot: $94.40 | Rake: $3

            Results:
            Hero had J, J (full house, Kings over Jacks).
            CO had A, A (full house, Kings over Aces).
            Outcome: CO won $91.40

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #306
              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

              lol, juuli kuu

              PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              saw flop | saw showdown

              Hero (SB) ($53.80)
              BB ($48.50)
              UTG ($51)
              UTG+1 ($55)
              MP1 ($50)
              MP2 ($49)
              CO ($87.15)
              Button ($23.85)

              Preflop: Hero is SB with 6, 6
              2 folds, MP1 bets $2, 3 folds, Hero calls $1.75, 1 fold

              Flop: ($4.50) A, 6, J (2 players)
              Hero checks, MP1 bets $2, Hero raises to $5.50, MP1 raises to $10.50, Hero calls $5

              Turn: ($25.50) J (2 players)
              Hero checks, MP1 checks

              River: ($25.50) 5 (2 players)
              Hero bets $18, MP1 raises to $37.50 (All-In), Hero calls $19.50

              Total pot: $100.50 | Rake: $3

              Results:
              Hero mucked 6, 6 (full house, sixes over Jacks).
              MP1 had A, A (full house, Aces over Jacks).
              Outcome: MP1 won $97.50

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #307
                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                tahad veel cashout nuppu puutuda ?

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #308
                  Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                  ma olen ammu ytlend, cashaut on doomswitch

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #309
                    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                    Tjah, doomswitch paneb vähemalt FPP'si koguma. Pold ammu 4k käe sessi teinud. Aga kasu polnud halligi, jäi -230$ kanti see asi praegu.

                    Aga ma parajalt tiltis ka praegu, lugesin pärast sessi kokku, et kui olexin oma tavapärase tight pot controlleri stiiliga asja võtnud, siis olexin võib-olla max -50$ olnud täna.
                    2 korda käisin täna veel AK'ga ka preflop all inis, no ei ole mõtet. Ühel korral oli küll QQ vastu flip vähemalt, aga ega Ta ära ei tule ju!

                    bläää, nii tilt ikka, homme saan veel mängida, aga laupäeval jõuavad mul sõbrad autoga Taani ja siis ei tea, kas rohkem mängida jõuan. Ei taha praegu miinusesse jääda siiski enne Eestisse minekut, homme tuleb heater!

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #310
                      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                      Kanna cashouditud raha tagasi. 8)

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #311
                        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                        Täiesti pael, mis toimub. Mingid 20AF'iga flopivad käest kätte nutsusi ja selliste vastu ei saa foldida rsk.

                        Tra, kui raske ikka foldida kui swing on, mingi tont tõmbas Q5s'iga Quads viied mu TT vastu ja obv maxin kinni. Tüübil oli AF inf iga tänav ja frequency oli 80%, jõhker!

                        Olen suht looseks ka läinud juba NL50's ja ei foldi enam eriti 2nd paare ja pocketeid ja floatin ja teen igast sitta, see kah süvendab swingi. Näha on, et scared money suhtes juba NL100 valmis, NL50 summad nii väixed, et hakkan raha põletama kohati lol!

                        Ega's midagi, lähen joon väixe rahustava tee ning kui tagasi laudadesse tulen, siis hakkan taas külma närviga foldima 3bettidele ja võtan asja praegu ülitightiks tagasi. Lauad on ikka suht jõhkraid kõrge VPIPiga agro idioote täis, et tuleb lihtsalt käsi oodata ja raha korjata. Pole mõtet tõmmelda nii palju.

                        300-400$'ised swingid on varem olnud ning hoopis järsemalt kukkunud kui praegu ning pärast neid swinge oli jõhker heater ja ega Ta seegi kord tulemata jää :)
                        Hetkel siis kuu käis -450$ kandis ära korra, enne laudade kinni panekut sain natuke isegi tagasi viimaste kätega,

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #312
                          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                          Sick rsk, see swing ikka tahtis jätkuda aina. Pärast teejoomist juba algas kenasti +115$ juba, aga ei olnud veel läbi, biitide jada jätkus ja taas oli sessioon -100$'ini jõudnud, mis siis juba tähendas juuli kuu graafiku -491$ sügavusele laskumist. Aga juhtus see, mis juhtuma pidi ning kuskil 1200 käega jäi miinust järgi kõigest -150$ ehk siis ligi 350$ ülesse nigu niuhti!

                          Tra, mis tilt oli juba peal ikka, iga kord kui tundus, et oli juba läbi, siis tuli ikka veel mingeid imemisi juurde. Vähemalt teeb see head kuu volüümile, downswingid panevad mind alati kõvasti grindima ning Supernova graafikule teeb see kindlasti head ;D

                          Peab lootma, et see viimane 150$ tuleb ka mingi mõnusa heateriga ära ja kui tagasi nulli jõuan, siis on küll jõhker yess tunne!

                          Comment

                          • virx747
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 751

                            #313
                            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                            Mida Sa mängid siis ikka? NL50?
                            Millal NL100?

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #314
                              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                              Ma jumala tihti loen seda teematja ikka pole aru saanud, mis teema sul ralliga on. Millega sa täpsemalt tegeled? ;D

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #315
                                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                                Algselt postitas jrgn hell
                                Ma jumala tihti loen seda teematja ikka pole aru saanud, mis teema sul ralliga on. Millega sa täpsemalt tegeled? ;D
                                Ma olen 2003 aastast alates sõitnud www.liveforspeed.com ning probably olen üx Eesti edukaimatest simraceritest. Ning kuna ma enam nii aktiivselt ei tegele ning sõitjaid on kõvasti juurde tulnud sellest ajast, kui ma täielikus maailma tipus olin, siis on endale tõestuseks ikka päris hea tunne mõni liiga sõit kinni panna, et I'VE STILL GOT IT ;D

                                virx, NL50 ikka obv :)
                                Summad tundusid NL sajalikud? :D

                                Comment

                                Working...