Ei Puutu! 180mannid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lambitont
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1095

    #451
    Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes 6max hyper

    miks see tärnid ette viskas, ma kirjutasin ******* ju ainult
    rankale meeldivad ju ******, miks neid tsenseerida vaja
    Last edited by Provoker; 13.01.13, 07:27.

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #452
      Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes MTT/SNG

      mis roiga 180mane lased praegu (kui on mingi sample)?

      Comment

      • lambitont
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1095

        #453
        Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes MTT/SNG

        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
        mis roiga 180mane lased praegu (kui on mingi sample)?
        hetkel sitt, ei ole leeke taga olnud veel. sample miskit 500 mängu ja roi 6. ära heidi bro

        igaljuhul algab tänane grind ja soovin gl kõigile kes täna üritavad oma bankrolle kurvilisemaks muuta.


        Comment

        • lambitont
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1095

          #454
          Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes MTT/SNG

          aus mees

          Poker Stars $2.28+$0.22 No Limit Hold'em Tournament - t800/t1600 Blinds + t150 - 7 players - View hand 2063186
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          Hero (SB): t24980 M = 7.24
          Indalo86 (BB): t9118 M = 2.64
          EdvinsP (UTG): t30319 M = 8.79
          STONE RU (UTG+1): t14959 M = 4.34
          vasily_i (MP): t9708 M = 2.81
          2Nit 2Shove (CO): t16134 M = 4.68
          FTSITTTD (BTN): t34770 M = 10.08

          Pre Flop: (t3450) Hero is SB with A J
          3 folds, 2Nit 2Shove raises to t3408, 1 fold, Hero raises to t24830 all in, 2 folds

          Final Pot: t9466
          Hero mucks A J
          Hero wins t9466

          Comment

          • lambitont
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1095

            #455
            Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes MTT/SNG

            Comment

            • WeThePeople
              Vana Tegija
              • Mar 2010
              • 1163

              #456
              Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes MTT/SNG

              Algselt postitas lambitont Vaata postitust
              hetkel sitt, ei ole leeke taga olnud veel. sample miskit 500 mängu ja roi 6. ära heidi bro
              okei, eks kui tekib sämpel siis anna teada, oleks huvitav võrrelda.

              Comment

              • lambitont
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1095

                #457
                Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes MTT/SNG

                Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                okei, eks kui tekib sämpel siis anna teada, oleks huvitav võrrelda.
                ei hooli eriti riistade mõõtmisest

                Comment

                • WeThePeople
                  Vana Tegija
                  • Mar 2010
                  • 1163

                  #458
                  Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes MTT/SNG

                  Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                  ei hooli eriti riistade mõõtmisest
                  ega ma ka ei hooli, tahaks teada kui biiditavad need veel on

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #459
                    Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes MTT/SNG

                    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                    ega ma ka ei hooli, tahaks teada kui biiditavad need veel on
                    Mäh? Kas mõni mäng pole biiditav? Sõltub vast ikka natuke ka enda oskustest see biiditavus.

                    Comment

                    • lambitont
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1095

                      #460
                      Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes MTT/SNG

                      Minu 13. jaanuari graind on kirjas.
                      alustasin kohe leegid taga ja jõudsin kahte headsuppi, kus võita ei suutnud kumbagi.
                      kelluulut kinni ei pidurda ja lasin edasi.
                      leegid kustusid ja mingi 5-6h lihtsalt regasin mänge peale, sest bustisin järgemööda kiirelt kõigist.
                      Ei hooli, jätkan alati. Lõpus sain leegid üles jälle ja sain võidu ja paar decent finishit kirja, niiet mängisin 105 mängu ja päev jäi $150 kasumit, mis minu limiidis ja mu bankrollile on väga hea


                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #461
                        Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes MTT/SNG

                        Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                        Mäh? Kas mõni mäng pole biiditav? Sõltub vast ikka natuke ka enda oskustest see biiditavus.
                        Mäh? Niiet täna on Starsis võimalik igat mängu 100+ roiga lasta?

                        Comment

                        • muttaja
                          Pokkerihai
                          • Dec 2010
                          • 1965

                          #462
                          Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes MTT/SNG

                          Nojah, kui sinu jaoks tähendab biitimine 100+% roi-d, siis pole mängud tõepoolest biiditavad :)

                          Comment

                          • lambitont
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1095

                            #463
                            Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes MTT/SNG

                            14 jaanuar läheb.
                            sina ka kes seda loed, ära vahi niisama joke

                            Comment

                            • WeThePeople
                              Vana Tegija
                              • Mar 2010
                              • 1163

                              #464
                              Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes MTT/SNG

                              Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                              Nojah, kui sinu jaoks tähendab biitimine 100+% roi-d, siis pole mängud tõepoolest biiditavad :)
                              Ei saanud su mölisemisest algusest peale aru aga poh yolo...

                              Comment

                              • lambitont
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1095

                                #465
                                Re: Kelluulu :: PokerStars jokestakes MTT/SNG

                                tavai motherfuckerid, see siin on Kelluulu pühakoda, mitte naisteka foorum või pihi.net
                                gtfo

                                Comment

                                Working...