Ei Puutu! 180mannid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #121
    Re: comeback Kelluulu :: $7 18, 45man & MTT

    ´wp

    Comment

    • K2okfor_Mey
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2012
      • 429

      #122
      Re: comeback Kelluulu :: $7 18, 45man & MTT

      damn man good grind mitu lauda korraga ees?

      Comment

      • lambitont
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1095

        #123
        Re: comeback Kelluulu :: $7 18, 45man & MTT

        Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
        damn man good grind mitu lauda korraga ees?
        12, saaks rohkem, aga vahvlimasina (läpperditopperdiboks) peale ei mahu rohkem tile

        ja thank you!

        Comment

        • K2okfor_Mey
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2012
          • 429

          #124
          Re: comeback Kelluulu :: $7 18, 45man & MTT

          Algselt postitas lambitont Vaata postitust
          12, saaks rohkem, aga vahvlimasina (läpperditopperdiboks) peale ei mahu rohkem tile

          ja thank you!
          YW tundub, et pead investeerima siis uude masinasse :D

          Olen ise ka proovind voluumi suurendada aga yle 12 eriti ei suuda, kuna siis ei näe, kes mida lauas teeb jne.... Samas tean, et norm tase oleks mängida ca 20-30 lauda!

          Comment

          • lambitont
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1095

            #125
            Re: comeback Kelluulu :: $7 18, 45man & MTT

            yea, paljud crazyass motherfuckerid masstablivad. endalgi plaan lähitulevikus setup uuendada ja volüümi suurendada.
            aga yeah, nagu ennist mainisin, siis praeguse rösteriga 12 on lagi, lisad 13nda ja juba näed kuidas raisakotkad akna taga tiirutavad...

            Comment

            • lambitont
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1095

              #126
              Re: comeback Kelluulu :: $7 18, 45man & MTT

              igaljuhul, $15ste shot ebaõnnestus praegu. (-$135)
              ma puhkeasendisse ära, homme jätkame!

              Comment

              • lambitont
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1095

                #127
                Re: comeback Kelluulu :: $7 18, 45man & MTT

                jajah... keha ilmselt kofeiinist ja koolast nii üleväsind et nägin jälle seda lucid dreaming või mis see on. luupainaja nagu. kreisi
                3h magasin ja und ei ole. mis toimub

                Comment

                • SANGPOMM
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 479

                  #128
                  Re: comeback Kelluulu :: $7 18, 45man & MTT

                  lauad lahti ja printingzzzzz

                  Comment

                  • lambitont
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1095

                    #129
                    Re: comeback Kelluulu :: $7 18, 45man & MTT

                    Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                    lauad lahti ja printingzzzzz
                    jeap

                    Comment

                    • KeRRRt
                      Grinder
                      • May 2009
                      • 774

                      #130
                      Re: comeback Kelluulu :: $7 18, 45man & MTT

                      nice work.

                      Comment

                      • lambitont
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1095

                        #131
                        Re: comeback Kelluulu :: $7 18, 45man & MTT

                        Comment

                        • SANGPOMM
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 479

                          #132
                          Re: comeback Kelluulu :: $7 18, 45man & MTT

                          :D hea tekst, anna aga kuuma!

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #133
                            Re: comeback Kelluulu :: $7 18, 45man & MTT

                            Yeap, hea päevik, oleks neid videokesi ja käsi vms rohkem aint! Vahepeal lasid päris auku juba päeviku.

                            Comment

                            • Ecuador13
                              🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                              • Aug 2009
                              • 730

                              #134
                              Re: comeback Kelluulu :: $7 18, 45man & MTT

                              wp, küta veel videosid:)

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #135
                                Re: comeback Kelluulu :: $7 18, 45man & MTT

                                vaatasin ka ära, decent video :D

                                Comment

                                Working...