12, saaks rohkem, aga vahvlimasina (läpperditopperdiboks) peale ei mahu rohkem tile
ja thank you!
YW tundub, et pead investeerima siis uude masinasse :D
Olen ise ka proovind voluumi suurendada aga yle 12 eriti ei suuda, kuna siis ei näe, kes mida lauas teeb jne.... Samas tean, et norm tase oleks mängida ca 20-30 lauda!
yea, paljud crazyass motherfuckerid masstablivad. endalgi plaan lähitulevikus setup uuendada ja volüümi suurendada.
aga yeah, nagu ennist mainisin, siis praeguse rösteriga 12 on lagi, lisad 13nda ja juba näed kuidas raisakotkad akna taga tiirutavad...
jajah... keha ilmselt kofeiinist ja koolast nii üleväsind et nägin jälle seda lucid dreaming või mis see on. luupainaja nagu. kreisi
3h magasin ja und ei ole. mis toimub
Comment