Ei Puutu! 180mannid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lambitont
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1095

    #61
    Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man

    Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
    Mis nädalavahetusel plaanis? Äkki teeks väike aitssaisai?aiaiaiai?


    Võta ühendust kui tunned ennast puudutatuna :) !

    bro ma liiga broke

    Comment

    • lambitont
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1095

      #62
      Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man

      vastane viie käe peale 40/20 leiutaja

      Poker Stars $0.91+$0.09 No Limit Hold'em Tournament - t125/t250 Blinds + t25 - 9 players -

      SB: t2492 M = 4.15
      BB: t5898 M = 9.83
      UTG: t8755 M = 14.59
      Hero (UTG+1): t4111 M = 6.85
      UTG+2: t4135 M = 6.89
      MP1: t6570 M = 10.95
      MP2: t8156 M = 13.59
      CO: t3774 M = 6.29
      BTN: t1740 M = 2.90

      Pre Flop: (t600) Hero is UTG+1 with Q Q
      1 fold, Hero raises to t525, 6 folds, BB calls t275

      Flop: (t1400) T 8 T (2 players)
      BB checks, Hero bets t750, BB calls t750

      Turn: (t2900) 7 (2 players)
      BB bets t4598 all in. Sa foldid? Sa callid?

      Comment

      • K2okfor_Mey
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2012
        • 429

        #63
        Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man

        Algselt postitas lambitont Vaata postitust
        vastane viie käe peale 40/20 leiutaja

        Poker Stars $0.91+$0.09 No Limit Hold'em Tournament - t125/t250 Blinds + t25 - 9 players -

        SB: t2492 M = 4.15
        BB: t5898 M = 9.83
        UTG: t8755 M = 14.59
        Hero (UTG+1): t4111 M = 6.85
        UTG+2: t4135 M = 6.89
        MP1: t6570 M = 10.95
        MP2: t8156 M = 13.59
        CO: t3774 M = 6.29
        BTN: t1740 M = 2.90

        Pre Flop: (t600) Hero is UTG+1 with Q Q
        1 fold, Hero raises to t525, 6 folds, BB calls t275

        Flop: (t1400) T 8 T (2 players)
        BB checks, Hero bets t750, BB calls t750

        Turn: (t2900) 7 (2 players)
        BB bets t4598 all in. Sa foldid? Sa callid?
        Insta call kui sai rea ebaõnn, 95 prossa mängijates ei showe seal nutsiga kui siis nõrgema käega.

        Comment

        • lambitont
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1095

          #64
          Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man

          9 eurist on hetkel saanud nii palju


          homme shotin 10 3.5st

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #65
            Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man

            miks A7 fold on ja A3s järgmisest positsioonist shove on ? üldiselt liiga nit oled shovemisel

            Comment

            • CeuZ^
              FPP Pro
              • Jun 2012
              • 258

              #66
              Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man

              Algselt postitas lambitont Vaata postitust
              9 eurist on hetkel saanud nii palju


              homme shotin 10 3.5st
              Ilus:D

              Comment

              • lambitont
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1095

                #67
                Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man

                Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                miks A7 fold on ja A3s järgmisest positsioonist shove on ? üldiselt liiga nit oled shovemisel
                tolles olukorras ma tahan, et mu sitt A oleks suited. kuigi see erilist vahet ei tee i guess.
                nit? mu databaasi andmed sinust on nit

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #68
                  Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man

                  Tee videosi ja kilka kaasa, siis tööl hea vaadata tõstab tuju.

                  Comment

                  • lambitont
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1095

                    #69
                    Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man

                    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                    Tee videosi ja kilka kaasa, siis tööl hea vaadata tõstab tuju.
                    thank you
                    kohe varsti uploadin eilse öö 6 viimast lauda. aga ma seal eriti ei kilka, liiga väsind

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #70
                      Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man

                      Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                      nit? mu databaasi andmed sinust on nit
                      Filtreeri databaasist kivisaba up to 10bb vs sinu up to 10bb statsid.

                      18-25bb stackidega, mis peaks olema valdav enamus MTTSnG stacksizest, peabki mängima superkitsalt, sest vastastel tuleb liiga tihti häid squeeze kohti. 18-25bb stackiga peaks üleüldiselt kõige nitimalt üldse mängima.

                      Comment

                      • lambitont
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1095

                        #71
                        Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man

                        mis see on mingi f võistlus siin bro?

                        sa sõnastad veits valesti. siis kui head mängijad taga, siis tuleb tight olla, sest neil perfect reshoving stack.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #72
                          Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man

                          Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                          mis see on mingi f võistlus siin bro?

                          sa sõnastad veits valesti. siis kui head mängijad taga, siis tuleb tight olla, sest neil perfect reshoving stack.
                          Vähem kokaiini. Ära võta kõike isiklikult. Kivisaba andis nõu ja suunas leakile ja sa ütled vastu "Ei, hoopis sina oled tight!" Lihtsalt ei tee kahju võrrelda state. Mitte võistluse vaid arenemise poolest.

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #73
                            Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man

                            Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                            tolles olukorras ma tahan, et mu sitt A oleks suited. kuigi see erilist vahet ei tee i guess.
                            nit? mu databaasi andmed sinust on nit
                            point ongi selles et A7 on tglt parem leht kui A3s mis siis et ta suited on. HUD valetab tglt selleks et päris pilti saada peab filtreid kasutama ja positsioone ja stäkksizesid eraldi vaatama. Aga üldiselt micro mtt sngdes ongi nit way to go.

                            Comment

                            • lambitont
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1095

                              #74
                              Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man & $3.5 45man shot

                              @kivisaba, all good man :)

                              ... ja mind on elus ikka igatmoodi kutsutud, aga käterätiks veel mitte


                              igaljuhul, kiire eine, kohvi ja lähen shotin $3.5 45manne.


                              Last edited by lambitont; 12.09.12, 14:02.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #75
                                Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man & $3.5 45man shot

                                Irv, mu lemmikblogi :D

                                Comment

                                Working...