Ei Puutu! 180mannid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lambitont
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1095

    #46
    Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

    olen broke. teen oma viimase raha eest depo ja hakkan homme/ülehomme $1.5 45manne.
    kui siit ka ei tule, siis võtan oma lapsepõlve töö tagasi, ehk siis hakkan tänavatelt hommikuti rebasesitta koristama või avan öökulli farmi.

    muidugi kui ftp iga järgmine päev lahti tuleks, oleks elu kergem jälle

    Comment

    • bi0hazard
      Vana Tegija
      • Jul 2010
      • 1342

      #47
      Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

      wtf? sngdest broke või murdusid ja mängisid midagi muud?
      gl @ 45mans c u there :)

      Comment

      • lambitont
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1095

        #48
        Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

        gl

        Comment

        • lambitont
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1095

          #49
          Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

          Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
          wtf? sngdest broke või murdusid ja mängisid midagi muud?
          gl @ 45mans c u there :)
          ja lepime kokku mingit leveldamist ei ole. kui ma raisen su blaindi siis foldid kõik käed.
          1.5stes oleme maximum nädal aega, siis liigume üles.

          Comment

          • Loksutaja
            Õpihimuline Mängur
            • Jun 2010
            • 448

            #50
            Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

            Võta kuni ftp avanemiseni vabamalt :).

            Comment

            • lambitont
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1095

              #51
              Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

              ma ei saa bro... ma liiga vaene et niisama chillida.
              aga miskipärast peale igat upswingi arvan ma teisiti...

              Comment

              • lambitont
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1095

                #52
                Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

                alllrightttt... deposin 9 euri ja sain 7 $1.5 45man katset. õnnestus.
                kokku mängisin täna 63 mängu ja võitsin $40

                oleks pikemalt mängind aga fucking allergiline nohu tekkis kassikarvade vastu, sest ma unustasin eile tablaka võtta.
                vast hommikuks olen fresh ja ei tatista ega aevasta

                Comment

                • lambitont
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1095

                  #53
                  Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man

                  ja algab uus sessioon...

                  Comment

                  • bi0hazard
                    Vana Tegija
                    • Jul 2010
                    • 1342

                    #54
                    Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man

                    Mul just lõppes, mingi 9 paiku kütan veel müned mängud.
                    Mitu lauda korraga lased tavaliselt ja pikad sessid on ?

                    Comment

                    • lambitont
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1095

                      #55
                      Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man

                      Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                      Mul just lõppes, mingi 9 paiku kütan veel müned mängud.
                      Mitu lauda korraga lased tavaliselt ja pikad sessid on ?
                      12 lauda ja sihin 12h kanti. keskmiselt tuleb 10h
                      ma suudaks rohkem laudu mängida, aga hetke setup ei luba rohkem

                      Comment

                      • lambitont
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1095

                        #56
                        Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man

                        Poker Stars $1.36+$0.14 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 9 players - View hand 1886416
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        Hero (MP2): t1500 75 BBs
                        Osip20XX (CO): t1460 73 BBs
                        ra3vratnik (BTN): t1530 76.50 BBs
                        Kunioo (SB): t1510 75.50 BBs
                        Geordy_poker (BB): t1500 75 BBs
                        Iskandeer (UTG): t1500 75 BBs
                        cefster23 (UTG+1): t1500 75 BBs
                        siggi993 (UTG+2): t1500 75 BBs
                        karga1111 (MP1): t1500 75 BBs

                        Pre Flop: (t30) Hero is MP2 with J T
                        1 fold, cefster23 calls t20, siggi993 calls t20, 1 fold, Hero raises to t100, 1 fold, ra3vratnik calls t100, 2 folds, cefster23 calls t80, 1 fold

                        Flop: (t350) A 2 Q (3 players)
                        cefster23 checks, Hero bets t220, ra3vratnik calls t220, cefster23 folds

                        Turn: (t790) 8 (2 players)
                        Hero checks, ra3vratnik bets t300, Hero raises to t1180 all in, ra3vratnik calls t880

                        River: (t3150) 5 (2 players - 1 is all in)

                        Final Pot: t3150
                        Hero shows J T (a flush, Ace high)
                        ra3vratnik shows 5 5 (three of a kind, Fives)
                        Hero wins t3150

                        Comment

                        • KeRRRt
                          Grinder
                          • May 2009
                          • 774

                          #57
                          Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man

                          lol. pane siis papid enda kontole liikuma ja ennem ei cashi outi, kui ma tagasi olen :D gl bro

                          Comment

                          • lambitont
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1095

                            #58
                            Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man

                            lõpetasin sessiooni. võitsin veel $15 juurde, niiet vaikselt ronime.

                            video kah neljast viimasest lauast.
                            kvaliteet tuli sitt (õpetage mind juba) ja pole varem neljal lauda filmind, niiet teen imelikke tähelepanematuid folde paaris kohas... ühesõnaga sattusin segadusse...
                            rohkem sellise sita kvaliteediga ei uploadi midagi

                            Comment

                            • Loksutaja
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jun 2010
                              • 448

                              #59
                              Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man

                              Mis nädalavahetusel plaanis? Äkki teeks väike aitssaisai?aiaiaiai?


                              Võta ühendust kui tunned ennast puudutatuna :) !

                              Comment

                              • bi0hazard
                                Vana Tegija
                                • Jul 2010
                                • 1342

                                #60
                                Re: comeback Kelluulu :: $1.5 45man

                                KOhe suht algul foldid teises lauas BBl T9s kui ~1bb on vaja juurde panna, rohkem väga koledaid folde ei näinud :)
                                Btw, Dortmund <3

                                Comment

                                Working...