Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT
olen broke. teen oma viimase raha eest depo ja hakkan homme/ülehomme $1.5 45manne.
kui siit ka ei tule, siis võtan oma lapsepõlve töö tagasi, ehk siis hakkan tänavatelt hommikuti rebasesitta koristama või avan öökulli farmi.
muidugi kui ftp iga järgmine päev lahti tuleks, oleks elu kergem jälle
olen broke. teen oma viimase raha eest depo ja hakkan homme/ülehomme $1.5 45manne.
kui siit ka ei tule, siis võtan oma lapsepõlve töö tagasi, ehk siis hakkan tänavatelt hommikuti rebasesitta koristama või avan öökulli farmi.
muidugi kui ftp iga järgmine päev lahti tuleks, oleks elu kergem jälle
T
Q
Comment