Ei Puutu! 180mannid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lambitont
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1095

    #16
    Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

    Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Mida sa hyperites teed ;P?
    natukene lahmisin, aga hingelt ikka 180man kiikuja

    Comment

    • lambitont
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1095

      #17
      Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

      8h mänginud siiani, täis pask päev. 10 korda finaallauda jõudnud ja ei ole kordagi suutnud vormistada.
      tahaks laudu kinni panna, aga see ei aita. lasen veel 4-5h
      täna mitmel korral ka tilt plahvatanud, mida ma vihkan, aga ma rahunen kiirelt

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

        Algselt postitas lambitont Vaata postitust
        8h mänginud siiani, täis pask päev. 10 korda finaallauda jõudnud ja ei ole kordagi suutnud vormistada.
        tahaks laudu kinni panna, aga see ei aita. lasen veel 4-5h
        täna mitmel korral ka tilt plahvatanud, mida ma vihkan, aga ma rahunen kiirelt
        irv :)

        Comment

        • lambitont
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1095

          #19
          Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

          Lõppes üks väga frustreeriv 11h sessioon. Sessioon oli küll edukas, ma teenisin suts alla $200, aga ma olin terve selle aja fucking tilted, sest mulle tundus, et täna oleks pidand olema 1k day. whatevz...

          kuu inetu graafik on selline




          homme naaseb F1 suvepuhkuselt ja karusell jätkub SPA ringrajal.
          Tuleb üsna oluline nv, sest kui Alonso võidab selle etapi, siis minu meelest on tal tiitel taskus kah.
          Kuigi need Ferrarid on üsna sitad, siis räägib Alonso kasuks SPA ilmastik (MÄRRRRG ja KÜLLMMM)
          Hetke kiireimatele seppadele Hamiltoni ja Raikkoneni autodele ei sobi need tingimused kõige paremini.
          Ühesõnaga kui püsib kuiv siis Hamilton ja Lotuse vennad ja kui märg, siis Alonso ja Red Bullid on minu ennustus praegu, eks homme peale treeninguid ole suts targem.

          Dortmundi Borussia loositi ka päris sitta CL alagruppi. Real, M City ja Ajax.
          Kuid meil pohhui, onju Jürgen Klopp?

          Comment

          • Heroiin
            Bännitud
            • Jul 2012
            • 198

            #20
            Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

            Algselt postitas lambitont Vaata postitust
            Poker Stars $2.28+$0.22 No Limit Hold'em Tournament - t75/t150 Blinds - 8 players - View hand 1872760
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            CO: t5109 34.06 BBs
            BTN: t1820 12.13 BBs
            SB: t1787 11.91 BBs
            Hero (BB): t2060 13.73 BBs
            UTG: t2136 14.24 BBs
            UTG+1: t6715 44.77 BBs
            MP1: t2380 15.87 BBs
            MP2: t1040 6.93 BBs

            Pre Flop: (t225) Hero is BB with 5 9
            2 folds, MP1 calls t150, 4 folds, Hero checks

            Flop: (t375) 6 8 7 (2 players)
            Hero checks, MP1 bets t300, Hero calls t300

            Turn: (t975) 6 (2 players)
            Hero checks, MP1 bets t450, Hero raises to t1610 all in, MP1 calls t1160

            River: (t4195) 4 (2 players - 1 is all in)

            Final Pot: t4195
            Hero shows 5 9 (a straight, Five to Nine)
            MP1 shows K J (a pair of Sixes)
            Hero wins t4195
            Kui nüüd mitte tulemusi vaadata, siis kas siin käes ei oleks floppi parem bettida ?

            Comment

            • Jäämees
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1182

              #21
              Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

              Ei ole. Meil pole ''nut straighti'' aga 9 käes vähendab võimalust, et vastasel on/tõmbab.

              Floppi donkamine võib overcardid ära hirmutada. Just callides anname vastasele võimaluse turnis hittida midagi ja kui tal just tripsi ei ole ja laud ei paardu võib ta ükskõik mida turnis hittida. + stackid ei pruugi sisse minna, siis on just hea kasvõi teine barrelgi kätte saada.

              Comment

              • lambitont
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1095

                #22
                Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

                kui mingi sõltlane kuskilt persest mündi sisse viskab, siis ma tavaliselt tsekin ette, sest neile kohutavalt meeldib bluffida selliseid spotte.

                Comment

                • lambitont
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1095

                  #23
                  Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • lambitont
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1095

                    #24
                    Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

                    sitt päev... kaotasin 60BI, aga EV lohutab.
                    Tänasest hakkas september ja kui ma bustoks ei lähe, siis september tuleb hardcore NO DAYS OFF! gl everybody

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #25
                      Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

                      AJ shove pre imo, kuid kindlalt call flop.

                      Comment

                      • lambitont
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1095

                        #26
                        Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

                        mkm... ei shove 25bb stäkki veel ühe limperi üle
                        flopil ma ei näe mõtet enam trikitamisel

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #27
                          Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

                          flopi call ei ole üldse trikitamine. Mis põhjusel shoved?

                          Comment

                          • lambitont
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1095

                            #28
                            Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            flopi call ei ole üldse trikitamine. Mis põhjusel shoved?
                            call ja shove tunduvad täpselt samad ju. callid sellepärast et äkki läkitab o2´ega teise padruni minu suunas?

                            Comment

                            • lambitont
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1095

                              #29
                              Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

                              #F1 kvalifikatsioon

                              Comment

                              • lambitont
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1095

                                #30
                                Re: Kelluulu :: $2.5 180man & MTT

                                meggga tiltttttttttttttt.
                                fucking piripill button võtab kvali, fucking hiinlane on teine ja pastor maldonado kolmas. tra näpitud on see F1 see aasta ma ütlen.
                                mõnitavad mind kui eesti suurimat f1 fänni oma RNG tulemustega.
                                tra kus see kobayashi teiseks tuli? segas riisi kütusesse v?


                                homme sõidu võtame ära Raikkoneniga, no joke!

                                Comment

                                Working...