[30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • simenkon
    Grinder
    • Dec 2011
    • 525

    #181
    Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

    Tänane (eilne) päev oli kõige suurema volüümiga päev, mis mul kunagi olnud. 160 mängu 1 tabledes ja kõik 15$ limiidis. Mäng tegelikult ei erine eriti 7stest, regulare natuke rohkem, vastased mängivad rohkem vastu ja aju tuleb riietusruumist mängu kaasa võtta tihedamini, aga ei midagi pöörast. Jooks oli naeruväärne muidugi, alla EV jooksu üle ma ei kurda, aga top range jooksin ässadesse umbes 4 korda ja igast asendist sain ka ära domineeritud. Ebareaalne oli see, et esimest korda elus ja lausa kaks korda varastati mind blindidest tühjaks. Esimene kord shovesin mingi FD-ga vist, tuli kokku ära, samal ajal kui käsi lõppes tuli tüdruk kutsus rahet vaatama, arvasin et mul oli vastasest rohkem chippe ja mäng läbi, kuid tegelikult tal oli mingi 20 rohkem vist ja sel ajal kui rahet vahtisin blindis vend mind tühjaks. Teine kord olin vanemate juures kodus ja umbes 25 netiühendusega asja töötasid ja nett suri ära. Igatahes graafikuid ka:

    tänane päev nii chippides ja nonSD ning SD joonega kui ka dollarites ja EVga (kui kõik kokku panna, siis ilmselt paljud satuksid segadusse PT4 graafikutest)
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    kuu seni, viimased 4 päeva ainult mänginud
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Kuu EV ROI on 5,55.

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #182
      Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

      Roi on küll kena hetkel, mis rolliga 15$ läksid?

      Comment

      • walar
        Julm Donk
        • Sep 2012
        • 44

        #183
        Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

        Algselt postitas simenkon Vaata postitust
        Kuu EV ROI on 5,55.
        Kuidas sa EV roi leidsid? ise arvutasid või näitab PT ka seda kuskil?

        Comment

        • simenkon
          Grinder
          • Dec 2011
          • 525

          #184
          Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

          60 BI shoti võtsin, hetkel 50 BI järel, jooks ei toeta väga seda BR arendamist. EV ROI saad resultside alt ise lisada stattidesse.

          Comment

          • gamblingFTW
            Vana Tegija
            • Aug 2012
            • 1122

            #185
            Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

            Paljuga alla tagasi liigud?

            Comment

            • simenkon
              Grinder
              • Dec 2011
              • 525

              #186
              Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

              Algselt arvasin 750 peal, aga nägin et suudan siin ka normaalselt mängida ja 10 BI kaotus lihtsalt alla EV jooks, seega hetkel ei näe põhjust veel allaliikumiseks. 600 peal ehk liigun alla tagasi.

              Comment

              • Gang Starr
                FPP Pro
                • Sep 2012
                • 231

                #187
                Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                100BI $7stes 15ste jaoks pole ju kuigi raske kokku ajada.
                Saja biiga shoti võtta märksa parem, no?, täpselt sellisteks olukordadeks, kui on sitt jooks, harjumine etc.

                gl anyway

                Comment

                • JarmoH
                  Julm Donk
                  • Jun 2009
                  • 73

                  #188
                  Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                  imo kui osata vajadusel madalamale tagasi liikuda, siis 100bi shoti võtmiseks aja raiskamine.

                  Comment

                  • Mr_Kenny
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1357

                    #189
                    Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                    Algselt postitas JarmoH Vaata postitust
                    imo kui osata vajadusel madalamale tagasi liikuda, siis 100bi shoti võtmiseks aja raiskamine.
                    Minu arust pole see nii ühekülgne. Jätkusuutlikkus, mindseti tervis ning üleüldine stabiilsus teenib long term rohkem. Poker is marathon not a sprint, rite?

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #190
                      Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                      Nii on. Mõnel mehel (minul) ei olene ülesliikumine üldse bankrollist. Tuleb kuidagi mingi hunnik mänge kõrgemal limiidil läbi suruda, kuni lõpuks hea tunne tuleb. Nagu andu ütleb, et järgmisel limiidil tunned ennast alles siis kindlalt, kui oled ülejärgmisse shoti võtnud.

                      Comment

                      • Gang Starr
                        FPP Pro
                        • Sep 2012
                        • 231

                        #191
                        Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                        Nõustun ka sellega, et ülesliikumine ei peaks olema seotud üldse bankrolliga. Obv overkillida pole mõtet ja mingi 100bi + 100bi varu taga ajada, aga üldiselt peaks see tulema ikka tundest.
                        Suurem BR tahest tahtmata lihtsalt annab rohkem enesekindlust üldjuhul.

                        Comment

                        • simenkon
                          Grinder
                          • Dec 2011
                          • 525

                          #192
                          Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                          Hetkel siis lõpetan 15ste shoti, mänguliselt tunnen end isegi hästi, ainult BR on liiga shallow, mis tekitab pinget. Variatsioon card distributioni ja ka actual runi suhtes ei ole kuigi helge olnud ja olen 15 BI kaotanud ning liigun tagasi 7stesse. Vaatasin enda augustis ja septembris mängitud 7ste EV ROI-d ja avastasin, et see on 3,96, mille üle võib isegi rahul olla. Võibolla üritada 2-tableda ja max hourlyt hetkel taga ajada mikrodes. Eelpool mainitud mängude graafik siis:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • simenkon
                            Grinder
                            • Dec 2011
                            • 525

                            #193
                            Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                            Vana hea fold equity ja good betsizing vastase poolt.

                            PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            Hero (SB) (t275)
                            BB (t725)

                            Hero's M: 6.11

                            Preflop: Hero is SB with K, A
                            Hero calls t15, BB checks

                            Flop: (t60) 6, 5, 3 (2 players)
                            BB bets t30, Hero calls t30

                            Turn: (t120) A (2 players)
                            BB bets t60, Hero calls t60

                            River: (t240) A (2 players)
                            BB bets t120, Hero raises to t155 (All-In), 1 fold

                            Total pot: t480

                            Results:
                            Hero didn't show K, A (nothing).
                            Outcome: Hero won t480

                            Comment

                            • Ints
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1216

                              #194
                              Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                              Kuidas sa seda evROI näed ptr4s

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #195
                                Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                                Tahtsid preflop 73o käest pähe saada?

                                Comment

                                Working...