[30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #226
    Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

    Limpivat ja flopis checkivat vastast pole ammu kohanud.

    Comment

    • simenkon
      Grinder
      • Dec 2011
      • 525

      #227
      Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

      15stes ja 7stes näeb ikka, tihti flop check-check ja turnis saab poti maha võtta.

      Comment

      • Chevy
        FPP Pro
        • Mar 2009
        • 208

        #228
        Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

        Algselt postitas simenkon Vaata postitust
        Kas callite readless siin sellise donkshove? See on üsna hea move mõtleva vastase vastu teha Jx või 7x-ga, ent readless ma ei saa seda ju eeldada, et vastane minu vastu nii mängiks, seega kaldub tema range pigem tavalise draw/air käe peale, millest üldiselt ees oleme.

        PokerStars No-Limit Hold'em, 15 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        Hero (SB) (t620)
        BB (t380)

        Hero's M: 20.67

        Preflop: Hero is SB with A, 10
        Hero bets t40, BB calls t20

        Flop: (t80) J, 7, 7 (2 players)
        BB bets t340 (All-In), Hero calls t340

        Turn: (t760) 9 (2 players, 1 all-in)

        River: (t760) J (2 players, 1 all-in)

        Total pot: t760

        Results:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Selline shove on ikka päris tihti Jx mille vastu meil 15 % ja kui tal on FD koos live cardidega(mis tihti ka on) siis ka selle vastu oleme me underdog u 48%. Air ei näe pea kunagi, ühesõnaga kokkuvõttes range vastu readless super easy fold.

        Comment

        • simenkon
          Grinder
          • Dec 2011
          • 525

          #229
          Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

          Okei, veensite mind ümber:D.

          Comment

          • Cashmer
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2011
            • 438

            #230
            Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

            J5o käsi - kas sa oleks ka 95o ära stackinud?

            Comment

            • simenkon
              Grinder
              • Dec 2011
              • 525

              #231
              Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

              Probably küll.

              Comment

              • simenkon
                Grinder
                • Dec 2011
                • 525

                #232
                Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                Mängisin mingi britiga, tegi esimese käega 4b blufi ja foldis shovele. Siis läks suht push-foldiks ära väikeste stäkkidega, vestlus järgmine:

                Simenkon said, "readless 4b bluff?"
                Russellina said, "just bcos u lost so much value out ur hand"
                Russellina said, "dnt moan at me about it lol"

                vend pani 200 chippi potti, foldis shovele ja siis ütles, et ma kaotasin valuet..ju vist tõesti oleks pidanud ilmselt veel 5bettima 400 peale

                Simenkon said, "less drugs man"
                Russellina said, "lol"
                Russellina said, "come on bingo boy"

                *shovesin jälle*

                Russellina said, "jesus"
                Russellina said, "y u playing bongo?"
                Russellina said, "bingo bongo"
                Russellina said, "bingo again"
                Russellina said, "20 bigs open shove"

                level oli juba 20/40, ilmselt ta ei saanud aru, et hyperites levelid tõusevad koguaeg

                Russellina said, "lllllooolllllllllllllll"
                Simenkon said, "wtf you on about?"
                Russellina said, "ur bingo play"
                Simenkon said, "have you played hypers before?"
                Russellina said, "all in all in all in"
                Russellina said, "its not how u play hypers"
                Russellina said, "bingo boy"
                Russellina said, "zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz"
                Simenkon said, "what is the right strategy according to you?"
                Russellina said, "SB"
                Russellina said, "not 20bb shoves"

                *shovesin Q3-ga mingi 6-7 bb deep*

                Russellina said, "Q3"
                Russellina said, "wp"
                Russellina said, "oh and u shud take into account fold equity"
                Russellina said, "that might make ur decision easier next time u 3bet jam Q3"
                Russellina said, "looollll"

                Comment

                • simenkon
                  Grinder
                  • Dec 2011
                  • 525

                  #233
                  Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                  Käisin vahepeal reisimas üle kahe nädala ja laudu polnud puutunud pea 3 nädalat. Tegin väikese soenduspäeva, kahe lauaga seitsmeseid. Felt good:). Kõige rohkem rahul ilusa nonSD joonega, mis paar tuhat mängu puhkust on saanud ja vaikselt ärkama hakkab.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #234
                    Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                    Tubli, pokkerilainel tagasi GL :)

                    Comment

                    • simenkon
                      Grinder
                      • Dec 2011
                      • 525

                      #235
                      Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                      Tänud! Tänane päev, kahe lauaga. Homsest alates on plaan rohkem mängima hakata.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • simenkon
                        Grinder
                        • Dec 2011
                        • 525

                        #236
                        Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                        Rekordpäev kasumi poolest, mängude arvult 2. päev. Mänguga rahul, keskendusin ja mängisin enda arvates hästi. Tegin kahe lauaga.

                        päev

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        kuu

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by simenkon; 12.11.12, 17:31.

                        Comment

                        • Gang Starr
                          FPP Pro
                          • Sep 2012
                          • 231

                          #237
                          Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                          not bad

                          Comment

                          • simenkon
                            Grinder
                            • Dec 2011
                            • 525

                            #238
                            Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                            Eilne päev, tegin peamiselt kahe lauaga 7seid, shottisin ka 15seid. 15seid tegin 1-2 lauaga, kuid täna on plaan ainult ühega, kui peaks rolliga jälle sinnamaale jõudma. Plaan on rangelt selline, et üle 1000 dollarise BR-ga teen 15seid, alla teen kahe lauaga 7seid.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • bauss
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 737

                              #239
                              Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                              norm, kuidas eile läks?
                              mängisid ka v?
                              palju võitsid?

                              Comment

                              • simenkon
                                Grinder
                                • Dec 2011
                                • 525

                                #240
                                Re: [7$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                                Kuigi algselt oli plaanis, et üle 1000$ rolliga teen 15seid ja alla selle kahe lauaga 7seid, siis mingi hetk otsustasin ringi, et teen väiksema rolliga ühe lauaga siiski 15seid, kuna see on mitmel tasandil kasulikum. Algus oli üsna kivine, kuid nüüd on juba üsna mugav. Kuna kuu alguses olin veel ära ja mängima sain hakata alates 8ndast, siis on volüüm veel üsna väike, aga 2000 mängu kanti tahaks siiski ära teha ja lõplikult 15stes pidama jääda.

                                kuu seni 7stes
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                kuu seni 15stes
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                kuu kokku
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Kui keegi vaatab, et wow see vend jookseb üle EV see kuu, siis tegelikult on 15sed mulle veel korralikult võlgu ja vahepeal kiskus asi päris hulluks seal.

                                kõik 15sed
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...