[30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • simenkon
    Grinder
    • Dec 2011
    • 525

    #151
    Re: One does not simply walk into Mordor

    Algselt postitas Chevy Vaata postitust
    Kahtlen sügavalt, et OP-le sellest mingit kasu oleks
    Ei tea jah, kas just kasu..aga niisama huvitav oleks ka näha kuidas svenza piitsaga troonil istub ja higised grinderid värisedes mängivad.

    Comment

    • kala luu
      Julm Donk
      • Feb 2011
      • 27

      #152
      Re: One does not simply walk into Mordor

      Algselt postitas Chevy Vaata postitust
      Kahtlen sügavalt, et OP-le sellest mingit kasu oleks
      A miks mitte? vanasti ikka räägiti svenzast kui heast SNG'de biitijast ja kuna ta praegu tegelebki coachimisega siis miks mitte muljeid vahetada...

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #153
        Re: One does not simply walk into Mordor

        sng = husng ?
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • Mr_Kenny
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1357

          #154
          Re: One does not simply walk into Mordor

          lol

          Comment

          • atu1337
            Julm Donk
            • Feb 2009
            • 68

            #155
            Re: One does not simply walk into Mordor

            Algselt postitas Heroiin Vaata postitust
            Krt te joote vähe vist siis, sest kui ma joon ja seejärel grindin olen jumalast soodapää ja kohe üldse mõte ei tööta.
            +2

            Comment

            • jasssass
              Vana Tegija
              • Sep 2010
              • 1200

              #156
              Re: One does not simply walk into Mordor

              ....
              Algselt postitas Svenza Vaata postitust
              Grind on hetkel peatatud. Break-even hyperite tagumine polnud kummalegi poolele kasulik. Hetkel grindin kontoris ise pluss üks rentnik.Uutel poistel kes Türneri käe all mängima hakkavad, hetkel suvepuhkus.
              Last edited by jasssass; 17.08.12, 11:45.

              Comment

              • Heroiin
                Bännitud
                • Jul 2012
                • 198

                #157
                Re: One does not simply walk into Mordor

                Tegin kunagi hiljuti taolise lükke, et võtsin Kambja hotelli [ 22 eur ööpäev ] 3ks päevaks, et grindida end lolliks ja teistest eralduda, aga pidin lahkuma esimesel päeval, sest nett oli võimatu.

                Kui 50 EUR saaks mingi grindimistoa ma võtaks insta aastaks ajaks selle :P

                Comment

                • jasssass
                  Vana Tegija
                  • Sep 2010
                  • 1200

                  #158
                  Re: One does not simply walk into Mordor

                  Algselt postitas Heroiin Vaata postitust
                  Tegin kunagi hiljuti taolise lükke, et võtsin Kambja hotelli [ 22 eur ööpäev ] 3ks päevaks, et grindida end lolliks ja teistest eralduda, aga pidin lahkuma esimesel päeval, sest nett oli võimatu.

                  Kui 50 EUR saaks mingi grindimistoa ma võtaks insta aastaks ajaks selle :P
                  Aasta pärast lähed Bauhofi köit ostma, milleks suruda ennast kuhugi 2x3 raamidesse ja käia tööl, pokkerimängu mõte võiks olla rohkem vabadust ja oma aega, kui 8-17.00-ni kontoris istumist. Pigem oleks siis juba Selveri turvamees, saab vähemalt jalutada ja ostukärudega rallida.

                  See millest sa praegu unistad võib olla aasta pärast sinu õudusunenägu

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #159
                    Re: One does not simply walk into Mordor

                    Mul on Tallinna kesklinnas kolmetoaline, üx toubadest on mu office :D

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #160
                      Re: One does not simply walk into Mordor

                      baller

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #161
                        Re: One does not simply walk into Mordor

                        Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                        Mul on Tallinna kesklinnas kolmetoaline, üx toubadest on mu office :D
                        Hommikul ärkad üles, sööd kõhu täis jood tassi kohvi ja siis paned riidesse ja astud pidulikul sammul oma kontorisse grindima?

                        Comment

                        • simenkon
                          Grinder
                          • Dec 2011
                          • 525

                          #162
                          Re: One does not simply walk into Mordor

                          Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                          Hommikul ärkad üles, sööd kõhu täis jood tassi kohvi ja siis paned riidesse ja astud pidulikul sammul oma kontorisse grindima?
                          loolz.

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #163
                            Re: One does not simply walk into Mordor

                            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                            Hommikul ärkad üles, sööd kõhu täis jood tassi kohvi ja siis paned riidesse ja astud pidulikul sammul oma kontorisse grindima?
                            Hommikul ei ärka, natuke söön, kohvi ei joo, riidesse ei pane ja hakkan grindima :D

                            Tegelikult tavaliselt on enne grindimist trenniskäik ja poeskäik jms, kuna kõik pannakse ju kohe ruttu kinni, kui ma 19:00 luugid lahti saan.

                            Algul kolisin sõbraga kahepeale, aga sõber kolis nüüd välja ja vahepeal BR kasvas nii jõudsalt, et saab üksi ka maksmisega hakkama. Ilus korter ka, magamistoas on kunagine rõdu mullivanniks ümber ehitatud, nahkpõrand ja mõnusalt ruumikas elutuba.

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #164
                              Re: One does not simply walk into Mordor

                              19.00 ärgata, see on juba kõrgem pilotaaz :D:D
                              päris stressi tekitav office tundub sul olevat kah :D (teistele inimestele stressi)

                              Comment

                              • Mr_Kenny
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1357

                                #165
                                Re: One does not simply walk into Mordor

                                Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                                Aasta pärast lähed Bauhofi köit ostma, milleks suruda ennast kuhugi 2x3 raamidesse ja käia tööl, pokkerimängu mõte võiks olla rohkem vabadust ja oma aega, kui 8-17.00-ni kontoris istumist. Pigem oleks siis juba Selveri turvamees, saab vähemalt jalutada ja ostukärudega rallida.

                                See millest sa praegu unistad võib olla aasta pärast sinu õudusunenägu
                                Oleneb inimesest, mina nt mängin raha pärast mitte sellep. et saaks nagu logard elada. Kui distsiplineeritult 8-17.00-ni offices grindimas käies rohkem pappi tuleb siis miks mitte?

                                Comment

                                Working...