Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.
AK-ga avasid UTG-lt, UTG+1 callis ja mingi short shoves blaindilt ning sa foldisid. Ise rääkisid, et kui seda teist venda poleks taga kes UTG-lt tõstis, et siis calliksid :D
Sugugi ei meeldinud raise AQs-ga 343rainbow flopil vastase vastu kellega on varem palju madistamist olnud.
QQ mäng oli jube, kui vastane neliku riverdas, aga sellest said sa isegi aru.
Aga muidu täitsa normalna. Mõned käed jäid üldse tähelepanuta, ilma kursorita on pisut raske jälgida :)
Ja su BRM ei kannata üldse kriitikat :D
AK-ga avasid UTG-lt, UTG+1 callis ja mingi short shoves blaindilt ning sa foldisid. Ise rääkisid, et kui seda teist venda poleks taga kes UTG-lt tõstis, et siis calliksid :D
Sugugi ei meeldinud raise AQs-ga 343rainbow flopil vastase vastu kellega on varem palju madistamist olnud.
QQ mäng oli jube, kui vastane neliku riverdas, aga sellest said sa isegi aru.
Aga muidu täitsa normalna. Mõned käed jäid üldse tähelepanuta, ilma kursorita on pisut raske jälgida :)
Ja su BRM ei kannata üldse kriitikat :D
Comment