qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • LuuK
    Vana Tegija
    • Dec 2008
    • 1138

    #16
    Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

    :P

    Comment

    • Ints
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1216

      #17
      Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

      Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
      fail on .camrec keegi oskab öelda mismoodi ma seda vaatama peaksin ?
      Mina tõmbasin camtasia.

      Ise juba natuke vaadanud, jubedalt käib see tildi pinin pinda, päris kõvaks peab panema, et häält kuulda oleks.

      Võibolla oleneb tõmbamis kiirus neti ühendusest kah, muidu tegelt peaks see regular download olema väikse kiirus piiranguga.
      Äkki starmani ühendus ei saa selle megaupload serveriga nii head ühendust ?

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #18
        Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

        Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
        fail on .camrec keegi oskab öelda mismoodi ma seda vaatama peaksin ?
        Tegelt ka? Krdi jama te uploadite siia.
        Paras delete tõmmata sellele teemale.

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #19
          Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

          mul ka ei ava mitte millegagi :)

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #20
            Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

            Algselt postitas Ints Vaata postitust
            Mina tõmbasin camtasia.

            Ise juba natuke vaadanud, jubedalt käib see tildi pinin pinda, päris kõvaks peab panema, et häält kuulda oleks.
            Kui camtasia installitud, siis paremklõps selle video failinimel ja extract avi. Saad meediapleieri või VLC-ga vaadata ja ei ole seda tilinat nii kõvasti kuulda.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #21
              Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

              Sain aru jah,et need FTP hääled on liiga kõvad ja järgmise teen ka muu faili.Ei tunne seda Camtasiat eriti hästi.
              Aga full screenis peaks olema väga hea kvaliteet.Va. siis see,et need FTP hääled käivad pinda obv ja see ka,et hiire kursorit pole näha.
              Võin lähipäevadel uue video ka teha :)

              Ja see,et ei ava on bs.Camtasiaga peab kõigil selle faili avama.Lisaks kui te just kuskil kaitseväe ühiskasutatavas netis pole siis peaks see fail 30~ mindiga alla tulema.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #22
                Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                rohvel
                Mõtlen valjusti :D

                Comment

                • Ints
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1216

                  #23
                  Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

                  Tee uus jah, ei hakka nende pininate saatel ennast vaevama :D

                  Comment

                  • LuuK
                    Vana Tegija
                    • Dec 2008
                    • 1138

                    #24
                    Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

                    Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                    delete tõmmata
                    Nice level :)
                    Pilt: mingit kvaliteedi kadu pole - nagu ise mängiks
                    Heli: sahin on aga arusaamist ei sega (standard win 100%, vlc 400%)
                    Sisu: ammu aega pole korralikku multitable videot näha saanud
                    Otsus: VEEEL (koos hiirega)!

                    PS. avina pole pininaid peaaegu üldse kuulda
                    Last edited by LuuK; 25.03.11, 17:04. Põhjus: :)

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #25
                      Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

                      Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                      Tegelt ka? Krdi jama te uploadite siia.
                      Paras delete tõmmata sellele teemale.
                      Keegi teeb oma vabast tahtest video oma mängust ja jagab seda teistega, ning sulle ei meeldi miski ?
                      Ära vaata kui ei meeldi, keegi ei käsi imo.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #26
                        Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

                        Suutsin väikse tõve külge hankida,seega veedan nv koduselt.
                        Kohvi ja suits rõdul,ning hakkan uut videot timmima.Loodan õhtuks millalgi ülesse saada.

                        Comment

                        • LuuK
                          Vana Tegija
                          • Dec 2008
                          • 1138

                          #27
                          Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

                          AVI

                          johni esimese nõudmise peale lendab diliiti obv

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #28
                            Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

                            Ah ei,savi.las ta olla.Väga hea.

                            Comment

                            • kaval-ants
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 191

                              #29
                              Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

                              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                              väike ot jah, aga no vaja ikka asi korda saada. Mul siin korteris praegu mingi starmani kolmikpakett.
                              proovisin IE-ga kah ja ikka tõmbab aeglaselt + peale 10minti ütleb, et ei saanud rohkem edasi tõmmata kuna faili ei andnud lugeda..wtf
                              proovisin ka ühte filmi igaks juhuks läbi torrenti tõmmata ja probleemi pole. Insta max kiirus
                              Mul ka Starmani kolmikpakett ja umbes 15 min (Chrome).
                              Mängu enda kohta ei oskagi väga midagi öelda - väga solid mäng. Selle 22-ga oleks ise siiski kaasa limpinud, vahest isegi isoleerinud. Ainult selle pärast foldida, et limpimine oleks weak....no ma ei tea...pole vist kõige õigem mõttekäik...?

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #30
                                Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

                                Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
                                Selle 22-ga oleks ise siiski kaasa limpinud, vahest isegi isoleerinud. Ainult selle pärast foldida, et limpimine oleks weak....no ma ei tea...pole vist kõige õigem mõttekäik...?
                                Vbl tõesti.Üldiselt mulle ei meeldi limpida eriti jah.
                                Kui mingi 5-6 mängijat oleks ees limpinud siis oleks ise ka vast,aga mingi 4ja mängijaga ma ei limbi seal.
                                Üks fish oli minuteada ainult seal käes.Regide vastu suht mõttetu limpida seal.Liiga obvious mis mul käes on kui ma oma käe taban ja kahtlen,et ma mingit value saaks nii mängides.
                                Üritan siiski ikkagi inisiatiivi enda käes hoida.Raisedes võidetakse.Limpides on võimalus võita ainult siis kui sa oma käe tabad pmst.Sest nii väikses potis oleks lollus mingit bluffi ka aretada.

                                Lisaks ma usun,et ma pole nii kogenud mängija NL100s,et kedagi õpetada.Ülemist teksti pole vaja kullana võtta,sest ma NL100-s suhteliselt vähe ikkagi olnud alles.


                                Aga testisin siin igatpidi ja sain hakkama faili,isegi HD-s :D.Väga solid kvaliteet ja hiir ka nüüd näha jms...

                                Aga tegemist on MP4 failiga siis.

                                Ma arvan,et ma need FTP-s võtan hääled maha ülce.

                                Nii,et hakkan tegema kohe ja mingiaeg lasen siia samma teemasse vast ülesse?
                                Last edited by qbj0hn; 25.03.11, 17:24.

                                Comment

                                Working...