qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1

    qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

    Otsustasin ka siis lõpuks video teha.Mänguks siis NL100 fullring FTP-s.

    Erinevate progredega olen suht noob ikka.Video tegin camtasiaga.Hiirt ei jäänud peale ja hääl ka väga hea pole,kuigi kui kõllid poole peale keerata peaks normaalselt kuulma.

    Lisaks on tegemist camtasia failiga.Ise ei saanud hakkama selle muutmisega.Camtasias full screeniga vaadates on kvaliteet hea muidu.

    Kui keegi viitsiks mulle õpetada kuidas camtasiat õieti kasutada siis võib PM-i visata ja võin kasvõi homne päev uue video teha.
    Antud videot saab siiski camtasiaga ka vaadata,aga kindlasti tüütu kellel seda arvutis veel pole.(vbl saab muuta ka veel muuks,aga ise ei saa hakkama)
    Nii mõnigi olukord tuli ette.Kokku mängisin miski 40 minutit.Kõik tagasiside julgelt oodatud.

    Faili saab kätte siit: http://www.megaupload.com/?d=X7IO8OB3


    EDIT:Temporary unavailable näitab hetkel,aga üritan korda timmida.
    Andsin osadele siit foorumist ka lingi kohe msn-is ja neil hakkas tõmbama,järelikult asi ikkagi selles kui palju rahvast tõmbab.....Kui keegi pakub parema upload saidi välja,go ahead.
    Last edited by qbj0hn; 24.03.11, 20:57.
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #2
    Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

    Vaatasin ise ka üle ja kui mul seda hiire kursorit ei näita siis on suht ebamugav ikka juttu ja tegevust jälgida.
    Mis sitasti see uuesti.

    Comment

    • ziimukaz
      Grinder
      • Jan 2010
      • 741

      #3
      Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

      680 mega... olgu parem HD :D

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #4
        Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

        Full screenis on kvaliteet küll norm.

        Pange siis kõvasti kriitikat,et saaks järgmise video normaalsema teha ja keegi hea inimene võiks Camtasia timmimisega ka aidata.
        Last edited by qbj0hn; 24.03.11, 22:01.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5
          Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

          EDIT:Temporary unavailable on sellepärast, et keegi antud hetkel tõmbab su faili

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #6
            Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

            Kui ta 680 mega on, siis tõmbab ju 1-2 tundi alla?

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #7
              Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

              Ei tea küll,et nii kaua teeks.30 mindiga või alla selle peaks ära tõmbama.

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #8
                Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

                Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                Kui ta 680 mega on, siis tõmbab ju 1-2 tundi alla?
                Mul läks kõva 20 minti, kui sedagi standard Elioni netiga.

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #9
                  Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Ooiii, aina paremaks läheb, ma arvan, et siin tuleb kindlasti bettida.... Aga mis nüüd edasi?
                  rohvel
                  Last edited by ristijeesus; 25.03.11, 09:39.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #10
                    Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

                    whaaat.. 32kb/s max kiirus.. remaining 7hours of downloading...better be worth it :D

                    Comment

                    • Ints
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1216

                      #11
                      Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

                      Mul n2itab et 12 minti kulub aega, saab seda siis ainult camtasiaga vaadata ?

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #12
                        Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

                        wtf miks mul nii aeglane, muidu ikka tõmbab nii 800kb/s

                        Comment

                        • Ints
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1216

                          #13
                          Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

                          Läheb veitsa OT juba ära, aga mis nett sul on, elioni digitv ? 800 ongi lagi seal? too peaks miskine 12 mbit yhendus olema ju.Mul testide järgi 10mbit yhendus ja download on 1.1 mb

                          Comment

                          • wanapagan
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2010
                            • 310

                            #14
                            Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

                            fail on .camrec keegi oskab öelda mismoodi ma seda vaatama peaksin ?

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #15
                              Re: qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.

                              Algselt postitas Ints Vaata postitust
                              Läheb veitsa OT juba ära, aga mis nett sul on, elioni digitv ? 800 ongi lagi seal? too peaks miskine 12 mbit yhendus olema ju.Mul testide järgi 10mbit yhendus ja download on 1.1 mb
                              väike ot jah, aga no vaja ikka asi korda saada. Mul siin korteris praegu mingi starmani kolmikpakett.
                              proovisin IE-ga kah ja ikka tõmbab aeglaselt + peale 10minti ütleb, et ei saanud rohkem edasi tõmmata kuna faili ei andnud lugeda..wtf
                              proovisin ka ühte filmi igaks juhuks läbi torrenti tõmmata ja probleemi pole. Insta max kiirus
                              Last edited by k2snakalle; 25.03.11, 12:42.

                              Comment

                              Working...